שתף קטע נבחר

המשנה לראש המוסד לשעבר מצטרף ליש עתיד

יו"ר המפלגה יאיר לפיד הודיע על הצטרפותו של בן ברק במסיבת עיתונאים: "הוא לא רק בא כדי להילחם בטרור, אלא גם בשחיתות". בן ברק: "הרגשתי שזו חובתי לגייס את הידע שלקחתי במוסד. הגיעה העת לחילופי הממשל"

 

רכש חדש ליש עתיד. רם בן ברק, סגן והמשנה לראש המוסד לשעבר, מצטרף למפלגה בראשותו של יאיר לפיד. בן ברק שירת 33 שנה במוסד, 7 שנים בסיירת מטכ"ל והיה מנכ"ל המשרד לענייני מודיעין והמשרד לעניינים אסטרטגיים. "החלטתי להשתמש בניסיון שרכשתי ולנסות באמצעותו לבנות מקום שיותר טוב לחיות בו", אמר בן ברק היום (ד') במסיבת עיתונאים שבה הוצג.  

 

"לשמחתי, מצאתי מפלגה שתואמת ביותר את ערכיי", הוסיף בן ברק. "הגיעה העת לחילופי הממשל וחזרה לנורמות שעליהם הוקמה המדינה. אני מקווה שמר נתניהו יילך הביתה בבחירות הבאות ושאנחנו ננצח אותו. אני רואה ביאיר לפיד אדם ערכי ואני סומך במאה אחוז על כושר המנהיגות שלו".

רם בן ברק ויאיר לפיד: "ננצח את נתניהו" (צילום: אוהד צויגנברג) (צילום: אוהד צויגנברג)
רם בן ברק ויאיר לפיד: "ננצח את נתניהו"(צילום: אוהד צויגנברג)

בן ברק. לפיד: "ירחיב את השדרה הביטחונית שלנו" (צילום: אוהד צויגנברג) (צילום: אוהד צויגנברג)
בן ברק. לפיד: "ירחיב את השדרה הביטחונית שלנו"(צילום: אוהד צויגנברג)

בן ברק נשוי לאיילת עמישב-בן ברק, רופאה בכירה במחלקת המטו-אונקולוגית ילדים במרכז הרפואי רמב"ם, אב לשלושה וסב לנכדה, ומכהן כיום כנשיא חברת נשיא חברת "פורטיפיי סולושנס". הוא בוגר המכללה לביטחון לאומי ובעל תואר שני במדע המדינה וביטחון לאומי מאוניברסיטת חיפה.

 

 

"אני שמח להודיע כאן היום על מצטרף חדש ליש עתיד, רם בן ברק, המשנה לראש המוסד לשעבר, שירחיב את השדרה הביטחונית שלנו", אמר לפיד. "רוב חייו הוא היה בעולם הצללים של הביון הישראלי. בתוך מערכת הביטחון הוא כמובן דמות ידועה ומוערכת".

 

לפיד הוסיף: "יש עתיד מציבה אלטרנטיבה שלטונית. יש פה סביב השולחן את הנבחרת הכי טובה בארץ, גם בתחום הבטחוני, גם בתחומי הכלכלה והחברה. אם מחר יהיו בחירות וננצח, אנחנו מוכנים. אני מוכן, הנבחרת מוכנה".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: אוהד צויגנברג
רם בן ברק ויאיר לפיד
צילום: אוהד צויגנברג
מומלצים