שתף קטע נבחר
אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  אונס קבוצתי ורצח של 2 נערות מזעזעים את הודו
  בהפרש של כמה שעות מצאה משטרת הודו גופות של שתי נערות בנות 15 ו-12 במדינת הריאנה. הקטינות נאנסו, נרצחו, וגופותיהן הושלכו על ידי תוקפיהן. במקרה אחד נחטפה אישה בת 22, נאנסה ברכב והושלכה בצד דרך
  משטרת הודו הודיעה אתמול (יום ב') שהיא חוקרת את האונס הקבוצתי והרצח של שתי נערות שגופותיהן נמצאו בנפרד בהפרש של כמה שעות במדינת הריאנה הגובלת בניו דלהי.

   

  עוד חדשות מעניינות מהעולם בדף הפייסבוק של דסק החוץ

   

  הברוטליות של הפשעים בהריאנה, מדינה שמרנית למדי בצפון הודו, גרמה לזעזוע עמוק באזור, שבו שיעור גבוה של אלימות נגד נשים.

   

  מחאה בבנגלור נגד אלימות נגד נשים (ארכיון) (צילום: EPA) (צילום: EPA)
  מחאה בבנגלור נגד אלימות נגד נשים (ארכיון)(צילום: EPA)

  המשטרה ההודית חושדת שקבוצה של גברים אנסה ורצחה נערה בת 15 ממחוז קורוקשטרה ואז השחיתה את גופתה והשליכה אותה בנחל. הגופה נמצאה ביום שישי. מפקד משטרת המחוז אבישק גארג מסר שהנערה סבלה מפציעות פנימיות נוראיות שמצביעות על כך שתוקפיה השתמשו בחפץ קהה בעת שאנסו אותה. "ארבעה גברים לפחות חשודים בפשע הזה", אמר קצין המשטרה הבכיר גארג. "מתבצע חיפוש נרחב כדי לעצור את הפושעים".

   

  שעות ספורות לאחר מציאת גופתה של הנערה בת ה-15 מצאה המשטרה במחוז פאנפיט את גופתה של נערה בת 12 בתוך בריכה. מפקד משטרת המחוז ראהול שארמה אמר לסוכנות הידיעות הצרפתית ששני גברים, שניהם שכנים של הקורבן, נעצרו בחשד לתקיפתה. השניים הודו שפיתו את הנערה לביתם ואז אנסו ורצחו אותה.

   

  אף שהרשויות בהודו נקטו בשנים האחרונות צעדים קשים, בין היתר באמצעות חקיקה, נגד עברייני מין, שיעור האלימות נגד נשים במדינה עדיין גבוה מאוד.

   

  לפני נתונים רשמיים, קרוב ל-36 אלף קטינות הותקפו מינית בהודו בשנת 2016. ועדת האו"ם לזכויות הילד (CRC) מסרה ב-2014 ששליש מקורבנות האונס בהודו היו קטינות והביעה דאגה מהתופעה הנרחבת של התעללות בילדים.

   

  באירוע נפרד שאירע ביום ראשון במדינת הריאנה חטפו ארבעה גברים אישה בת 22 ואנסו אותה בתוך מכונית. לאחר מכן הם השליכו אותה בצד דרך.

   

  שיעורי התקיפות נגד נשים עדיין גבוהים בהודו למרות השינוי הנרחב בחקיקה שבוצע לאחר האונס הקבוצתי של סטודנטית בניו דלהי ב-2012, אונס שהצית הפגנות מחאה גדולות נגד השלטונות. אותו אירוע העלה לראש סדר היום את העלייה בשיעור האלימות נגד נשים בהודו והוביל את הרשויות לקבוע עונשים חמורים לעברייני מין ולזרז משפטים בענייני אלימות נגד נשים.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים