שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות

  דילן פארו: "וודי אלן שקרן, לא עברתי שטיפת מוח"

  דילן פארו, בתו המאומצת של וודי אלן, התראיינה לראשונה לטלוויזיה וסיפרה שוב כי אביה הטריד אותה מינית בילדותה: "הוא לקח אותי לעליית הגג ונגע באיבר המין שלי". בנוסף היא מתייחסת לקו ההגנה של אלן: "למה הסיפור שבו עברתי שטיפת מוח על ידי אימי אמין יותר מזה שהוטרדתי מינית?". אלן בתגובה: "מעולם לא התעללתי בביתי"

  דילן פארו, בתו המאומצת של וודי אלן, התראיינה היום (ה') לראשונה לטלוויזיה והאשימה שוב את הבמאי כי תקף אותה מינית בילדותה. "אני רוצה להראות את פרצופי ולספר את סיפורי", אמרה פארו, כיום בת 32. לפני שלוש שנים פירסמה מכתב המתאר כיצד אביה פגע בה מינית בילדותה ולאחרונה במאים ושחקנים רבים יוצאים נגד אלן וטוענים כי צריך להחרימו.    

   

  דילן פארו בהופעה טלוויזיונית ראשונה

  דילן פארו בהופעה טלוויזיונית ראשונה

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

  בריאיון פארו תיארה את המקרה שקרה באוגוסט 1992 כשהייתה בת שבע. "נלקחתי לעליית גג קטנה בבית אימי בקונטיקט. הוא אמר לי לשכב על הבטן ולשחק ברכבת הצעצוע של אחי. הוא התיישב מאחוריי, ובזמן ששיחקתי הותקפתי מינית. בתור ילדה בת שבע יכולתי להגיד שהוא נגע באזורים הפרטיים שלי, בתור אישה בת 32 הוא נגע בשפתי איבר המין ובפות שלי עם האצבעות שלו". 

   

  לדבריה, באותו הזמן אימה, השחקנית מיה פארו, ערכה קניות. כששבה לביתם דילן סיפרה לה מה קרה ופארו לקחה אותה לרופא ילדים. בבדיקה היא התביישה לספר את האמת ולכן סיפרה כי הבמאי נגע לה בכתף. כשפארו הבינה שדילן לא אמרה את כל האמת לרופא, היא ביקשה ממנה לחזור ולספר לו בדיוק מה קרה.

   

  דילן פארו מודה בדמעות: "הוא משקר" ()
  דילן פארו מודה בדמעות: "הוא משקר"

  בעבר אלן טען כי דילן שינתה את סיפורה לרופא בהוראת אימה, ששתלה בה את הרעיון כי הוטרדה משום שהשניים היו בעיצומה של פרידה. חודשים ספורים לפני המקרה המדובר, פארו מצאה תמונות עירום של בתה המואמצת סון יי ואלן התוודה בפניה כי השניים מנהלים רומן. אלן טוען בתוקף כי תלונותיה של בתו הן תולדה של נקמתה של פארו. "אני לא מבינה איך הסיפור המטורף הזה, שלפיו עברתי שטיפת מוח והודרכתי על ידי אימי, אמין יותר מזה שהוטרדתי מינית על ידי אבי. בכל שלב, אימא שלי עודדה אותי להגיד את האמת, היא לא הדריכה אותי בשום דבר".

   

  בשלב מסוים מנחת התוכנית גייל קינג הראתה לדילן קטע מהריאיון שקיים אלן לתוכנית "60 דקות" ב-1992 ובו הוא טען שההאשמות נגדו לא הגיוניות. "אין שום היגיון בכך שבאמצע קרב משמרות מריר, אסע לקונטיקט, היכן שאף אחד לא אוהב אותי ופתאום אהפוך למטרידן ילדים. זה מטורף!". למראה קטע וידאו זה פרצה דילן בדמעות ואמרה כי אביה משקר. "הוא משקר כבר כל כך הרבה זמן, קשה לי לראות אותו ולשמוע את קולו".

   

  דילן פארו מתארת כיצד אביה פגע בה מינית

  דילן פארו מתארת כיצד אביה פגע בה מינית

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

  לדבריה, המקרה בעליית הגג לא היה הראשון. "הוא היה עוקב אחרי, הוא תמיד היה נוגע בי או מחבק והוא לא היה נותן לי להסתובב לבד". קינג טענה בתגובה שזו נשמעת כמו התנהגות אבהית רגילה. "אבל הוא לא התנהג ככה עם רונאן", מרחיבה דילן, "הוא היה מבקש ממני להיכנס למיטה שלו כשהוא לובש רק תחתונים ולפעמים כשרק אני הייתי לובשת תחתונים".

   

  בנוסף הריאיון התייחס לכך שבזמנו רשויות הרווחה קבעו שדילן לא עברה התעללות מינית. לעומת זאת משטרת ניו יורק דווקא סברה כי אפשר להעמיד את אלן לדין אולם לבסוף ויתרו על כך משום שלדבריהם דילן הייתה חלשה מדי מכדי להעיד. "בכנות הייתי מעדיפה שיעמידו אותו לדין. זה העניין, מחוץ לגבולות בית המשפט אנחנו כן יודעים מה קרה שם בעליית הגג באותו היום". פרנק מקיי, התובע הכללי של ניו יורק לשעבר טען בתגובה לכתבה כי "שום דבר בהצהרת המשטרה לא מראה על כך שמישהו שלט בדבריה של דילן".

   

  גם אלן עצמו מסר תגובה לרשת הטלוויזיה ובה אמר כי "אפילו שמשפחת פארו משתמשת באופן ציני בתנועת Time's Up כדי להמשיך בהאשמותיהם הלא מבוססות, זה עדיין לא הופך את העניין לנכון יותר מבעבר. מעולם לא התעללתי מינית בבתי".

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: Gettyimages, צילום מסך
  תרבות - מפוצלת דילן פארו וודי אלן
  צילום: Gettyimages, צילום מסך
  לאתר ההטבות
  מומלצים