שתף קטע נבחר

"הרגשתי כמו בהצבעה על הקמת המדינה": זה הזוכה ב-52 מיליון שקל בלוטו

שכיר מאשדוד, שלפני שבוע חגג יום הולדת 50 וגר בשכירות, הוא הזוכה בפרס הגדול. לדבריו, "כולם היו בהפגנה בשבת, אז הלכתי לקניון, ראיתי את הפרסום - וקניתי כרטיס". הוא אמר כי ימשיך לעבוד כרגיל ותחילה יקנה בכסף דירה

 

הזוכה בלוטו לצד מנכ"ל מפעל הפיס עמרי לוטן (צילום: דניאל שטרנהיים) (צילום: דניאל שטרנהיים)
הזוכה בלוטו לצד מנכ"ל מפעל הפיס עמרי לוטן(צילום: דניאל שטרנהיים)

לפני שבוע הוא חגג יום הולדת 50 - ותוך ימים ספורים הוא הפך למולטי מיליונר: הבוקר (שני) הגיע לבית מפעל הפיס הזוכה היחיד ב-52 מיליון השקלים בהגרלה שהתקיימה במוצאי שבת. הזוכה, בן 50 מאשדוד שחגג לפני שבוע את יום הולדתו, אמר כי זו מתנה נפלאה שלא ציפה לה.

 

לדבריו, הוא מילא את הטופס במוצאי שבת: "היה לי משעמם וכולם היו בהפגנה, אני החלטתי לצאת עם חברים לבילוי בקניון. מסתבר שזו הייתה החלטה גורלית וחכמה, כי כשראיתי את הפרסום בדוכן מפעל הפיס על הפרס הגדול בלוטו החלטתי לנסות את מזלי ולרכוש כרטיס דאבל לוטו לוטומטי".

 

הזוכה הוסיף: "בחצות חזרתי לביתי ובדקתי את הטופס בכל עשרת הטורים. טור ראשון - כלום, טור שני - כלום וכך עד הטור השמיני. בטור השמיני, הרגשתי כמו בהצבעת האו"ם ב-1947 על הקמת המדינה. 3 - יש, 6 - יש, 11 - יש, 16 - יש, 26 - יש, 34 - יש, המספר הנוסף, 6 - יש. התרגשתי מאוד וצעקתי 'יש! יש! זה הזכיר לי את המילה yes, שאמרו נציגי המדינות שהכירו בהקמתה של מדינת ישראל".

 

 

המיליונר החדש הוא שכיר, העובד במשרה מלאה. הוא אמר כי למרות הזכייה ימשיך לעבוד כרגיל וסיפר שהתלבט אם לאסוף את הפרס בעוד חודש מאחר ומותרת תקופת איסוף של עד חצי שנה. אך לדבריו, לאחר שלא עצם עין במשך יומיים, החליט להגיע היום. לשאלה מה יעשה עם הכסף ענה כי הוא גר בשכירות ולכן קודם לכל יקנה דירה. את שאר הכסף יפקיד לתקופה של חודשיים ויתייעץ עם מומחים פיננסיים מה לעשות בהמשך.

 

במפעל הפיס מוסרים כי במהלך שנת 2017 שלושה מהזוכים בפרס הראשון היו תושבי אשדוד - וגם 2018 נפתחה עם הרבה מזל לאשדוד. הזכייה הפעם אירעה אחרי יותר מחודש שבמהלכו הפרס הגדול לא חולק, 10 הגרלות ליתר דיוק. הזכייה האחרונה בדאבל לוטו הייתה לפני 25 הגרלות, יותר מחודשיים.

 

זכייה זו היא מהגדולות בתולדות הלוטו בארץ. זהו הזוכה הראשון היחיד (זוכה שמספריו עולים בגורל והוא לא מתחלק בפרס עם זוכים אחרים שהשתתפו בהגרלה) בסכום של מעל 50 מיליון שקל מאז מרס 2015, אז זכו זוג פנסיונרים בני 67 ממרכז הארץ ב-56 מיליון שקל בלוטו. בדצמבר 2009 נרשמה הזכייה הגדולה בלוטו בתולדות המדינה - בני זוג ממרכז הארץ זכו אז ב-74 מיליון שקלים.

 

 

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: דניאל שטרנהיים
הזוכה בלוטו
צילום: דניאל שטרנהיים
מומלצים