שתף קטע נבחר

הסדר טיעון לכוכב הריאליטי שהודה בעבירות מין בשתי תלמידות

לכוריאוגרף יניב קקון (32), שהתפרסם ב"רוקדים עם כוכבים", יוחסו אונס ומעשי סדום בבנות 14 ו-16. הוא הגיע להסדר טיעון עם הפרקליטות על אישומים מופחתים. הסנגורית: "הייתה מערכת יחסים. ההר הוליד עכבר". העונש ייקבע בהמשך

 

בית המשפט המחוזי בחיפה קיבל היום (ב') הסדר טיעון בין הפרקליטות לבין יניב קקון, כוריאוגרף בן 32 מכרמיאל, שהודה בביצוע עבירות מין בשתי רקדניות שלימד, בנות 14 ו-16 בעת המעשים.

 

קקון - שהתפרסם לאחר שהשתתף בתוכנית "רוקדים עם כוכבים" - הואשם בתחילה באונס, מעשי סדום, מעשים מגונים ושיבוש הליכי משפט. לדברי הסנגורית שלו, עו"ד עידית רייכרט, הוא הודה לבסוף ב"כתב אישום מרוכך", אולם מאחר שהדיון מתנהל בדלתיים סגורות לא ניתן לפרסם באלו סעיפי אישום הוא הורשע. ההסדר לא מתייחס לנושא העונש, וגזר הדין יינתן במועד מאוחר יותר.

עבריין המין יניב קקון, היום בבית המשפט (צילום: אחיה ראב"ד) (צילום: אחיה ראב
עבריין המין יניב קקון, היום בבית המשפט(צילום: אחיה ראב"ד)

בתום הדיון היום אמרה עו"ד רייכרט כי "ההר הוליד עכבר" וכי אף שנטען בעבר שתקף מינית עשרות נשים ונערות, מדובר בסופו של דבר בשתיים בלבד. למרות הודאתו בעבירות החמורות התעקשה הסנגורית שמדובר ב"פרשנות מוטעית" שנתן קקון ל"מערכת היחסים" שנרקמה בינו לבין התלמידות. היא הוסיפה כי הוא מתחרט על "השגיאות" שביצע.

 

לדבריה, "מהאשמות פרועות בניצול מיני של עשרות נשים הוא הודה בסופו של דבר בשני אישומים בלבד. האחד ניסיון מיני שהיה בהסכמה, והשני כאמור מרוכך מאוד. הנאשם נרתם להליך טיפולי ואנחנו מקווים שהטיפול יבשיל ושבית המשפט יגזור עליו עונש טיפולי-שיקומי כראוי למי שאין לו עבר פלילי ולמי שמתחרט מאוד על הטעויות שעשה".

 

עו"ד יעקב שלומוביץ', שייצג את אחת המתלוננות עם עו"ד תמי אולמן, אמר בתגובה שההודאה של קקון מוכיחה שהמתלוננת צדקה לאורך כל הדרך: "הנאשם היום הודה בפה מלא בכל מה שמיוחס לו בכתב האישום, נמצא נכון עובדתית שהמתלוננת מדברת אמת. הוא הודה בכל מה שיוחס לו על ידי המתלוננת שאותה אני מייצג".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: אחיה ראב"ד
יניב קקון בבית המשפט
צילום: אחיה ראב"ד
מומלצים