שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  סתיו סטרשקו: "הוטרדתי בתוכנית של אופירה וברקוביץ'"

  לאחר שהתארחה בתוכנית "אופירה וברקוביץ'" ונשאלה שאלות חודרניות לגבי הרגלי המין שלה, הדוגמנית סתיו סטרשקו טוענת כי הוטרדה: "לא היו מעיזים לשאול שאלות כאלה דוגמנית או שחקנית שמינה תואם למגדר איתו נולדה"

  "אני מרגישה שהוטרדתי בתוכנית של אופירה וברקוביץ'", כך כתבה הערב (ב') הדוגמנית סתיו סטרשקו בחשבון הפייסבוק שלה, אחרי שנשאלה בתוכנית של השניים בשישי האחרון על הרגלי חיי המין שלה.

   

  "היום, ב-2018, כבר ברור שהבינאריות לזכר ונקבה או אפילו לגבר ואישה מפספסת ולא מכלילה את כל האפשרויות שקיימות", כתבה הדוגמנית. "אישה יכולה להיוולד זכר, וגבר יכול להיוולד נקבה. כי גבר ואישה הם תפקידים חברתיים שהחברה מלמדת אותנו לקחת על עצמנו. אני מצפה מהחברה ובטח שממנחה טלוויזיה להתייחס בכבוד לכל אדם באשר הוא אדם", הוסיפה.

   

  סטרשקו נגד ברקוביץ' ()
  סטרשקו נגד ברקוביץ'
   

  "שאלו אותי שאלות חודרניות ואינטימיות שלא היו מעיזים לשאול דוגמנית או שחקנית שמרגישה תאימות בין המגדר שלה לבין המין שאיתו נולדה. לטלוויזיה יש את היכולת להשפיע ולשנות את המציאות העגומה הזאת, אך במקום זאת בחר אייל ברקוביץ' להתנהג אליי בחוסר רגישות ובבוטות, ובכך נותן לגיטימציה לאנשים להטריד ולהציק לטרנסים וטרנסיות בחדירה לפרטיות ובשאלות אינטימיות, לעגניות וחודרניות שאין להן מקום לא בטלוויזיה, לא ברחוב ולא בשום מרחב אישי או ציבורי.

   

  "היה לי מזל גדול שהמשפחה שלי והסביבה שלי קיבלה אותי, ויותר מזאת - יש לי במה וקהל לומר את שעל ליבי, אבל אצל רוב הטרנסים והטרנסיות המצב הוא לא כזה ואת קולם אני מנסה להשמיע".

   

   

  אייל ברקוביץ מסר בתגובה: "אני מכבד כל אדם באשר הוא אדם והבהרתי זאת גם מספר פעמים במהלך השידור, ודאי שלא התכוונתי לפגוע בסתיו או באף אדם אחר".

   

  גורמים בהפקה הגיבו לדבריה של סטרשקו: "סתיו סטרשקו הגיעה לתוכנית מיוזמתה ולאחר פניית הסוכנת שלה. התוכנית נעתרה לבקשה במטרה להעלות את המודעות לקהילה הגאה ולקהילה הטרנסג'נדרית. אופירה אסייג ואייל ברקוביץ' הבהירו מספר פעמים במהלך השידור כי הם מכבדים את סתיו וכל אדם באשר הוא, ציינו את האומץ ואת הדרך החשובה שלה ושוחחו עמה על דרכים לסייע ולתת אומץ גם לצופים בבית".

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לאתר ההטבות
  מומלצים