שתף קטע נבחר

קרע בין ראשי המחאה: מני נפתלי נגד אלדד יניב

למעלה משנה אחרי שהחלו להפגין יחד נגד השחיתות, נפתלי ויניב מפרידים כוחות. "הוא מנצל את המחאה כדי לקדם את עצמו במפלגת העבודה", טוען נפתלי, "כעסתי שהוא התראיין ל"אופירה וברקוביץ'". יניב סירב להגיב

בימים אחרים. יניב ונפתלי (צילום: אלכס קולומויסקי) (צילום: אלכס קולומויסקי)
בימים אחרים. יניב ונפתלי(צילום: אלכס קולומויסקי)

אחרי חודשים ארוכים של שותפות אישית צמודה, שבמסגרתה הובילו מחאה ציבורית ועשרות הפגנות נגד השחיתות - אלדד יניב ומני נפתלי החליטו לפצל כוחות ולסיים את הרומן האידיאולוגי ביניהם.

 

נפתלי הודיע אמש (יום שני) כי מעתה לא ישתתף יחד עם יניב בהפגנות בתל אביב אלא ישוב להפגין, לפחות לשבוע אחד, בפתח תקווה. הנימוק: הוא הגיע למסקנה כי יניב מנצל את המחאה כדי לקדם את מעמדו במפלגת העבודה.

 

 

"מהיום שהוא נכנס למחאה הזהירו אותי שהוא מושחת ולא נקי, אבל אני לא התייחסתי", אמר נפתלי לראשונה לתוכנית "הצנרת" אמש. "אני עובד מאוד קשה אבל הבן אדם ממומן. כל היום מרים סרטונים. זרמתי עם זה אבל גיליתי שהכול אצלו פוליטי".

 

בהמשך אמר ל"ידיעות אחרונות": "השיא היה בהופעה שלו אצל ברקוביץ' ואופירה. לא הבנתי למה הוא נותן להם במה. כעסתי שהוא הלך לתוכנית שלהם בלי להגיד לי למרות שהם השפילו אותי, והוא מנצל את התוכנית כדי להרים את עצמו ועוד להתרפס בפניהם".

 

לדברי נפתלי, יניב "יכול היה לוותר על הריאיון הזה. גם לי קוראים כל הזמן לריאיונות אבל אני מסנן. הוא לא מסנן. אמרתי לו: 'שמע, זה לא נראה טוב'. כעסתי גם על הדברים שאמר אצלם. אם הוא מפגין איתי מול הבתים של כחלון, שקד ונתניהו - אז מה הוא אומר בראיון שכחלון וביבי לא מושחתים. הם גרמו לו להגיד שהוא ליצן".

 

נפתלי הוסיף: "הוא גרם לי להרגיש שהוא עושה סיבוב על המחאה. הוא מנצל את המחאה כדי לקדם את עצמו במפלגת העבודה. הוא מציג את עצמו כבעל הבית של המחאה בזמן שאני עושה את כל העבודה השחורה. אמרתי לו: 'עד כאן. אני לא מוכן יותר', ומעכשיו אני תופס ממנו מרחק". אלדד יניב סירב להגיב.

 

יובל קרני השתתף בהכנת הידיעה
לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: מוטי קמחי
אלדד יניב ומני נפתלי
צילום: מוטי קמחי
מומלצים