שתף קטע נבחר

הדוגמנית עם החיג'אב שאמרה שישראל "רוצחת ילדים" פרשה מקמפיין "לוריאל"

אמנה חאן הבריטית הייתה לאישה הראשונה עם כיסוי ראש מוסלמי שנבחרה להוביל קמפיין פרסום בענקית הקוסמטיקה והיופי. אלא שציוצי עבר שלה נגד ישראל ("מדינה מרושעת" ו"רוצחת ילדים") הובילו אותה לפרוש מהקמפיין

"מתנצלת על הכעס והכאב שגרמו הציוצים". אמנה חאן ()
"מתנצלת על הכעס והכאב שגרמו הציוצים". אמנה חאן

 

הדוגמנית הבריטית אמנה חאן, שנבחרה להוביל קמפיין פרסום של חברת הקוסמטיקה "לוריאל", פרשה ממנו בגלל התבטאויות עבר שלה בטוויטר נגד ישראל.

 

עוד חדשות מעניינות מהעולם בדף הפייסבוק של דסק החוץ

 

ענקית הקוסמטיקה הצרפתית בחרה בשבוע שעבר בחאן להיות האישה הראשונה עם חיג'אב שמופיעה בפרסומת לשמפו.

 


הציוצים שפרסמה חאן נגד ישראל בשנת 2014 נמחקו מאז, אולם כפי שאומרים - הרשת זוכרת הכול - ובעקבות הביקורת הגדולה על דבריה, היא פרשה מהקמפיין. "אני מתחרטת עמוקות על תוכן הציוצים שכתבתי ומתנצלת בכנות על הכעס והכאב שהם גרמו", כתבה אתמול (יום ב') הדוגמנית הבריטית בחשבון הטוויטר שלה. "בצער עמוק החלטתי לפרוש מהקמפיין הזה משום שהשיחות הנוכחיות שסובבות סביבו מסיחות מהתחושה החיובית והמכילה שהוא נועד להעביר".

 

האשימה את ישראל ברצח עם

חברת "לוריאל" מסרה לסוכנות הידיעות הצרפתית שהיא "אישרה" את החלטתה של חאן. "אנחנו מעריכים את העבודה שאמנה התנצלה על תוכן הציוצים שלה ועל התגובות שהם עוררו", נמסר בהודעת החברה.

 

בציוצים שנמחקו כינתה חאן את ישראל "מדינה מרושעת" ו"מדינה לא חוקית" ואמרה שישראל היא מדינה שמלאה ב"רוצחי ילדים", והביעה תקווה לתבוסתה. בפוסטים אחרים שפרסמה ברשת החברתית שלא נמחקו האשימה חאן את ישראל ב"עינויים. רצח. אונס. רצח עם", וטענה ש"היהודים החרדים עצמם מגנים את פעולותיה של ישראל".

 

"מאחר שמצבם של הפלסטינים דומה לשואה היהודית, הגיע הזמן שהאו"ם יציע להם מדינה במדינה אחרת", צייצה הדוגמנית שהשוותה את רמת הרדיפה והברוטליות כלפי הפלסטינים לזו של היהודים במלחמת העולם השנייה.

 

חברת "לוריאל ישראל" מסרה ל-ynet בתגובה לסיפור: "לאחרונה התוודענו למספר פוסטים שפורסמו בטוויטר בשנת 2014 על ידי אמנה קאן, שהשתתפה בקמפיין פרסומי של החברה באנגליה.

מאז פרסומם של פוסטים אלה, חזרה בה אמנה ואף הביאה את התנצלותה על עוגמת הנפש שנגרמה. 'לוריאל פריז' מחויבת לסבלנות וכבוד כלפי כל בני האדם באשר הם. אנו מסכימים עם החלטתה של אמנה לסגת מהשתתפותה בקמפיין".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים