שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  למוסך: רכב הפנאי של ארקטיק-קאט, אופנועי הונדה וסוזוקי

  שני אופנועי הליטר של הונדה וסוזוקי, כמו-גם ה-SBS הפופולארי של ארקטיק-קאט, מוזמנים למוסכים המורשים לצורך תיקון יזום

  חברת מאיר, יבואנית אופנועי הונדה לישראל, תזמין בעלי אופנוע מדגם CBR1000 שיוצרו במהלך 2017 למוסך. לדברי היבואנית, במהלך השנה נמכרו בישראל 16 אופנועים מסוג זה ובכולם נדרשת בדיקת אטימות מכסה הדלק ובמידת הצורך תיקונו. זמן הטיפול הנדרש עומד על כשעה, כך מאיר. בעלי אופנועי הונדה המעוניינים לבדוק אם גם האופנוע שברשותם יוזמן למוסך, יכולים לבדוק זאת בכניסה לאזור המתאים באתר היבואנית.

   

  ארקטיק-קאט ווילדקאט - למוסך (צילום: תומר פדר) (צילום: תומר פדר)
  ארקטיק-קאט ווילדקאט - למוסך(צילום: תומר פדר)

   

  בקריאה נוספת לתיקון מזמינה היבואנית עופר-אבניר את בעלי האופנוע סוזוקי GSX-R1000 שנרכש במהלך 2017 ו-2018 למוסכי הרשת המורשים. ביבואנית אומרים כי מדובר ב-13 אופנועים בסך הכל ובכולם יוחלף מחשב ניהול המנוע, תיבדק שרשרת ההנעה ואם יהיה בכך צורך גם תוחלף.

   

  בעופר-אבניר אומרים כי משך הטיפול יעמוד על שעה עד שעתיים. מכתבי זימון צפויים להשלח לבעלי האופנועים אך רוכב המעונין בכך, יכול לבדוק אם גם האופנוע שברשותו יוזמן למוסך באמצעות האזור המתאים באתר היבואנית.

   

  גם כלי הפנאי של ארקטיק-קאט המיובאים על-ידי חברת מטרו מוטור, יתבקשו להגיע למוסך לצורך תיקון יזום. ביבואנית אומרים כי מדובר ב-163 כלים מדגמים שונים שיוצרו בין השנים 2014 ל-2017. Wildcat Trail שיוצר בין 2014 ל-2017 ו-Wildcat Sport שיוצר בין 2015 ו-2017.

   

  בכל הכלים נדרשת החלפת מגן החום והנתזים עקב חשש מהתחממות יתר במקרים מסוימים עד כדי המסתו. הטיפול צפוי לארוך כשעה אחת. במטרו, כך בהודעה לעיתונות, ישלחו הודעה לבעלי כלי הרכב בדואר. כמו כן ניתן לבדוק אם כלי מסוים יוזמן לריקול באמצעות האזור המתאים באתר היבואנית.

   

   

  יש להזכיר כי תקנות הרכב בישראל קובעות כי בעל הרכב לא יישא בכל הוצאה הקשורה לקריאה חוזרת לתיקון. עוד קובעת התקנה כי חובה לבצע את התיקון תוך שישה חודשים, וכי מי שלא יעשה זאת לא יורשה לחדש את רישיון הרכב או להעביר עליו בעלות.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: תומר פדר
  ארקטיק קאט ווילדקאט
  צילום: תומר פדר
  ynet רכב בפייסבוק
  לוח winwin
  מומלצים