שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  יונתן רושפלד עזב את "גולסטאר"

  ‏יונתן רושפלד עזב את התוכנית "גולסטאר" אחרי שהטיח הערות מיניות כלפי המתמודד דין מירושניקוב. פרשן הספורט רז זהבי אמר לו בתגובה: "כולנו החלטנו פה אחד שאתה צריך לעזוב את התוכנית". שעות ספורות לאחר מכן רושפלד הודיע על עזיבתו. מנהליו של השף מסרו בתגובה: "הוא עושה את דרכו לארץ ברגעים אלה ואז נוכל לקבל תמונה ברורה לגבי האירועים האחרונים ולהסיק את המסקנות המתבקשות".

  יומיים אחרי התקרית האלימה - השף יונתן רושפלד עזב את התוכנית "גולסטאר" אחרי שהטיח הערה מינית כלפי המתמודד דין מירושניקוב, כך נודע ל-ynet. על פי עדי ראייה שהיו במקום, רושפלד אמר למירושניקוב: "צא מהארון".

   

  רושפלד ואושר קסרי מ"גולסטאר" (מתוך חשבון האינסטגרם של יונתן רושפלד) (מתוך חשבון האינסטגרם של יונתן רושפלד)
  רושפלד ואושר קסרי מ"גולסטאר"(מתוך חשבון האינסטגרם של יונתן רושפלד)

  בהמשך, תוך כדי משימה שנעשתה במיוחד עבורו, פרשן הספורט רז זהבי פנה לרושפלד ואמר כי: "כולנו החלטנו פה אחד שאתה צריך לעזוב את התוכנית". כמה שעות מאוחר יותר הודיע השף להפקת התוכנית כי הוא עוזב.

   

  כזכור, רק לפני יומיים רושפלד רדף אחרי המתמודד אושר קסרי עם מוט ברזל, עזב את הסט וחזר אליו כשהוא ממרר בבכי. גורמים בהפקה טענו כי הוא חווה ימים קשים בעקבות תחקיר שפרסמו העיתונאים רז שכניק ואנה בורד ב"ידיעות אחרונות" על התנהגות לא נאותה של השף בתוכנית "מאסטר שף", בה שימש שופט בעבר.

   

   

  "גולסטאר" מצטלמת בימים אלה בתאילנד ופרט לרושפלד, זהבי ומירושניקוב משתתפים בה גם אייל גולן, בתפקיד המאמן של שייע פייגנבוים, ירון ברלד ומשתתפי "האח הגדול" לשעבר יוסי בובליל וחיים שועי.  

   

  מסוכנות יצוג 1, מנהליו של רושפלד, נמסר בתגובה: "בראש ובראשונה, סוכנות ייצוג 1 מתנגדת בכל תוקף לכל ביטוי של אלימות, פיזית או מילולית. עם זאת, אנו לא מגיבים לחצאי דיווחים, שמועות זדוניות ורכילות מרושעת מעבר לים. כותרות שניזונות משמועות מתגלות לא פעם כטעויות. יונתן רושפלד עושה את דרכו לארץ ברגעים אלו אז נוכל לקבל תמונה ברורה לגבי האירועים האחרונים ולהסיק את המסקנות המתבקשות".

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לאתר ההטבות
  מומלצים