שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  התנפלה על שוטרים שביקשו ממנה לעצור בצד: "שמה עליכם זין, גזגז את עצמך ממני"
  נהגת שהתבקשה לעצור במרכז רמת גן סירבה להציג תעודה מזהה, קיללה שוטרים וניסתה לברוח מהמקום. "אני ממהרת לחוג של הילדים, עופו ממני, לא מביאה כלום", צעקה על השוטרים שנאלצו להזמין תגבורת. צפו בתיעוד

   

   

   

  נהגת שהתבקשה השבוע לעצור את רכבה בשולי הדרך ברחוב הרא"ה ברמת גן סירבה להישמע להוראות השוטרים, קיללה אותם ואף ניסתה להימלט מהמקום, כך ניתן לראות בתיעוד שהופץ ברשתות החברתיות. הנהגת הנסערת התווכחה בצעקות לעיני עוברי אורח המומים דקות ארוכות עם השוטרים, ואלה הזמינו למקום תגבורת. לבסוף היא עוכבה במקום.

   

  בתיעוד של התקרית, שהתרחשה ביום שני בבוקר במרכז רמת גן, נראית האישה, בשנות ה-40 לחייה, מקללת את השוטרים, תוקפת אותם ומסרבת להציג תעודות מזהות. עוד נראית בסרטון נוסעת מבוגרת שישבה במושב לצד הנהגת, ושלושה ילדים, כך טענה, ישבו במושב האחורי. לפי הנהגת, היא הייתה בדרכה להסיע את הילדים לחוג.

  מתעמתת עם השוטרים. הנהגת ברמת גן ()
  מתעמתת עם השוטרים. הנהגת ברמת גן


  "תעוף לי מהעיניים, גזגז את עצמך ממני כי הילדים שלי באוטו ואני לא אישה בריאה", צעקה הנהגת על אחד השוטרים במהלך הדקות הארוכות שבהן התעמתה איתם, ובזמן זה קראו לתגבורת למקום. "אני עם הילדים שלי ולא מעניינת אותי התגבורת שלך. זוז לי מהדרך, אתה לא תעשה לי בלגן".

   

  אחר כך ניסתה הנהגת לנסוע ברכב ולאחר שעצרה נתבקשה להציג שוב תעודה מזהה, אך סירבה: "תרשום לי את הדו"ח ותיתן לי לעוף מה, גזגזו לי מהחיים, אני צריכה לצאת. תרשום את הדו"ח המזדיין הזה ותן לי לעוף מפה, צלם אותי עד מחר, אני שמה זין עליך ולא מביאה לך כלום. יש לי חוג לילדים, הם באוטו. מה אתה, חולה? אני לא נרגעת!"

   

  שוטרת נוספת שהוזעקה למקום אמרה לנוסעת שהיא מבהילה את הילדים, וזאת ענתה לה: "תעיפי את השניים האלה, אני לא אתן כלום, שחררו אותי לחיים שלי. אני לא אתן כלום, אני ממהרת לחוג. אתם לא שפויים, שוטרי מדינת ישראל, חסר לכם מה לעשות?". לאחר שאיימו שיזמנו אותה למשפט אמרה: "לא מעניין אותי איך זה ייגמר, אני שמה עליך זין, תרשום את זה גם בהזמנה לדיון".

   

  לבסוף עוכבה הנהגת בשטח על ידי שוטרי מרחב דן, ומכיוון שברכבה היו שלושה ילדים קטנים היא קיבלה דו"ח על סך 250 שקל בגין הפרעה לתנועה ושוחררה לדרכה. לאחר מכן התנצלה הנהגת בפני השוטרים וטענה שהייתה נסערת והבינה את חומרת מעשיה.

   

  במשטרת מרחב דן אמרו הבוקר כי "נדגיש כי שוטרי משטרת ישראל פועלים בנחישות בביצוע משימותיהם בתחום הביטחון, הסדר הציבורי ונושאי תנועה. השוטרים פועלים לילות כימים כמשרתי הציבור ולמענו. אנו רואים בחומרה רבה התנהגות אלימה מילולית או פיזית המופנית כלפי השוטרים המבצעים מלאכתם כנאמני הציבור וכנציגי שלטון החוק. התנהגות כגון זו לא תרפה את ידי השוטרים ולא תסיט אותם מלבצע את משימותיהם במקצועיות ובנחישות. המשטרה לא תאפשר התנהגות אלימה שכזו ותפעל למצות את הדין עם אלו הפוגעים בשוטרים".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים