שתף קטע נבחר

תיעוד מטריד מרוסיה: פעוט מעשן להנאתו

מהתיעוד לא ברור אם מדובר בילד או בילדה, אך ברור כי מדובר בפעוט שמעשן אף שהוא או היא כבני שנתיים בלבד, כשברקע נשמע צחוק של מבוגרים. ניסיונות לאתר אותו ואת משפחתו

 

סרטון וידאו מזעזע את הרשת - כיוון שמתועד בו פעוט שמעשן סיגריה, לקול צחוקם של המבוגרים שסביבו. על פי הדיווחים, הסרטון צולם בוולדיקווקז, בדרום מערב מחוז אוסטיה אלניה שברוסיה. גורמים משפטיים בוחנים את הסרטון כדי לאתר את הוריו של הפעוט או את קרובי משפחתו.

 

הוא נצפה מעשן סיגריה שאותה הוא מחזיק בין שתי אצבעותיו באופן מיומן לגמרי. קשה להבחין אם מדובר בילד או בילדה. בתקשורת הרוסית דווח כי גיל הילד אינו עולה על שנתיים.  


מתוך הסרטון ()
מתוך הסרטון
 

הסרטון אורך כשתי דקות, ובסופו מבקש אחד המבוגרים מהילד לכבות את הסיגריה. התובע של הרפובליקה האוטונומית של צפון אוסטיה אלניה, ולדימיר וקשין, דחק במשטרה לנסות לזהות את בני המשפחה המופיעים בסרטון. ההורים עלולים למצוא עצמם משוללי זכויות בנוגע להורותם, אם יוכח כי הזניחו את ילדם. כך דווח בתקשורת הרוסית.  

 

לפני כשנתיים התרפסם סיפורו של ילד בן 6 באינדונזיה המכור קשות לניקוטין: דיהאן מוחמד מעשן מאז גיל שנתיים, בחסות הוריו. סיפור מזעזע נוסף התפרסם בשנת 2010, אז נחשף אלדי ריזאל, פעוט בן שנתיים שהחל לעשן בגיל 18 חודשים בלבד. לאחר שצפה באביו מעשן, הוא נטל את אחת הסיגריות ומאז הפך למעשן כבד שמחסל שתי חפיסות ליום.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים