שתף קטע נבחר

בהלת נוטלה בצרפת: צפו בלקוחות מסתערים

מבצע מפתה שהציעו מספר סופרמרקטים על הממרח הפופולארי הביא להמולה שכללה דחיפות, קללות והיסטריה אחת גדולה בקרב הלקוחות. סרטוני וידאו שרצים ברשתות החברתיות תיעדו את המתרחש

הצלחה דרמטית - כך אמור היה להסתכם מבצע חסר תקדים על צנצנת השוקולד הפופולארית נוטלה, שארגנה רשת הסופרמרקטים אינטרמרשה ברחבי צרפת. אך בפועל, המבצע הפך למהומה אחת גדולה שיצאה משליטה.

 

מי שהודיע על תחילתה של המהומה היה העיתון רוגרס (Progres), שהודיע כי על מבצע מפתה ביותר בסופרמרקטים של רשת אינטרמרשה (Intermarché): הנחה של 70% לצנצנת של 950 גרם, שעלותה 1.41 אירו במקום 4.50 אירו

 

 

בעלי המותג, חברת פררו, לא ממש אהבו את המבצע, שהפך בין רגע להמולה אחת גדולה כשלקוחות רבים הסתערו על המדפים ותלשו את הצנצנות הממרח מכל עבר.

 

ברשתות החברתיות הביעו זעזוע מהמתרחש. סרטי וידאו רבים שרצו ברשתות תיעדו את הדחיפות, הצעקות והקללות של הלקחות. הלקוחות נראים מסתערים על ארגזי הנוטלה עוד לפני שהצליחו להגיע למדפים, חוטפים מכל הבא ליד ודוחסים לסל הקניות כמה שרק הסל יכול להכיל. עגלות קניות מלאות במוצר אחד בלבד - הממרח, כל זה תוך כדי המולה גדולה ואווירה היסטרית. רבים אמרו כי ליד מה שקרה שם, היום ראשון של סייל נחשק נראה מגוחך.

 

 

העיתון מספר שמספר חנויות יצאו באותו מבצע בכמה מקומות שונים. במקום בשם "הורם" בסנט שמונד, המלאי חוסל בתוך רבע שעה. מנהל הסניף סיפר, כי "סחורה, הנמכרת בדרך כלל בשלושה חודשים, נמכרה ברבע שעה". מוכרת באחת החנויות האחרות של הרשת, סיפרה כי אחד הלקוחות יצא מהחנות עם פנס כחול בעין.

 

 

 

בסופרמרקט נוסף בסנט סיפריאן, הלקוחות רבו ביניהם וזינקו על העובדים בזמן שאלו ניסו להניח את הארגזים ולפזר את הסחורה על המדפים. במקום נוסף משכו לאישה בשערות, אישה מבוגרת אחרת חטפה קרטון שלם על הראש, וידיו של אדם נוסף היו מגואלות בדם. "לאף אחד לא היה אכפת בכלל", מספרים עדים להתרחשויות.

שוקולד נוטלה. הגורם למהומה (צילום: מירב קריסטל) (צילום: מירב קריסטל)
שוקולד נוטלה. הגורם למהומה(צילום: מירב קריסטל)

 אחד ממנהלי הסניפים סיפר על לקוחות שהגיעו יום קודם למבצע כדי להסתיר מספר צנצנות במדפים אחרים ולאסוף אותם למחרת. "ראינו רק נוטלה במשטחי הקופות" העידה אחת מעובדות הרשת. "בכל 16 השנים בהם אני עובדת במקום לא ראיתי דבר כזה". באחד הסניפים, מנהל הסניף הזעיק את המשטרה, למקום על אף שלא היה צורך בכך.

 

בטוויטר בחורה צעירה שצייצה ביום שני על המבצע המתקרב שותפה 13,963 פעמים


פורסם לראשונה 27/01/2018 10:01

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים