שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  הוסף כתבה
  הכי מטוקבקות
   זירת הקניות
   מכבי חיפה משחקת ברמה של לאומית
   מונה פרד רוטן, אך ספק גדול אם הוא יצליח להרים את הקבוצה הכושלת ששואפת לחזור לגדולתה
   אז נכון שמכבי חיפה ניצחה את מכבי תל אביב בגביע, ונכון שהיא מינתה מאמן חדש ונכון שיש לה מנהל מקצועי מ"השורה הראשונה", אך אסור לאף אחד לשכוח שלפני כל אלה מכבי חיפה הפסידה משחקים רבים, ורובם לקבוצות קטנות, אז לפני שאוהדי חיפה מקניטים את מכבי תל אביב, אני מציע להם שדבר ראשון יסתכלו על הקבוצה שלהם.

    

   "מה אפשר לעשות אחרי 13 שניות". זהו שם הסרטון שמכבי תל אביב הוציאה לאחר הניצחון הגדול בליגה על מכבי חיפה. מכבי תל אביב לא תיארה לעצמה שהיא
   תקבל כזו סטירה שבוע לאחר מכן. הירוקים הוציאו סרטון עוקצני משלהם ונפתחו קרבות ציוצים של אוהדי הקבוצות. אך על מכבי חיפה להגדיל ראש ולעמוד בציפיות אם היא רוצה את המקום שלו היא מקווה. המנהל המקצועי מו אלאך מגיע למעשה ללא שום רקע מיוחד, ורק ניהל את ויטסה מהליגה ההולנדית הנמוכה ברמתה. לדעתי האישית, שחר היה צריך להביא לקבוצתו מישהו בעל עבר עשיר במועדונים גדולים באירופה או בעולם.

    

   מו אלאך (צילום: אביהו שפירא) (צילום: אביהו שפירא)
   מו אלאך(צילום: אביהו שפירא)

    

   למכבי חיפה יש הפסדים שהיא לא תשכח העונה: הפסדים לעכו, אשקלון, מכבי תל אביב ועוד קבוצות רבות שהעלו את העצבים של יעקב שחר ושל הצוות המקצועי של הירוקים. בתחילה חשבו בחיפה שסינטיהו סלליך, רמי גרשון וארסנט מאבוקה יועילו לירוקים, אך אין הצלחה מעשית.

    

   כנראה שגם בגזרת המאמנים הירוקים אינם מצליחים לפגוע. יעקב שחר שיחרר מאמנים רבים עקב אי הצלחה או חוסר שביעות רצון מצדו של הנשיא. כעת מונה פרד רוטן, אך ספק גדול אם הוא יצליח להרים את הקבוצה הכושלת ששואפת לחזור לגדולתה. וכנראה שלהחזיק עוזר מאמן בתפקיד של מאמן ראשי במשך חודש זה לא מה שיצליח לרומם את רוחם של אוהדי חיפה המסכנים. רבים יסרבו להאמין לכך אך כרגע, מכבי חיפה משחקת ברמתה של הליגה הלאומית.

    

   לפנייה לכתב/ת
    תגובה חדשה
   הצג:
   אזהרה:
   פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
   מומלצים