שתף קטע נבחר

הרשת גועשת: שרה נתניהו - פסיכולוגית!!!

פרסום הקלטת שבה נשמעת שרה נתניהו צועקת - גרם לכמה פוסטים משעשעים ברשת. מהרמיקס, דרך האקרוסטיכון ועד קאיה שנבחה על חתול

פרסום הקלטת שבה אשת ראש הממשלה, שרה נתניהו, צורחת על יועץ בכיר שעבד אצל משפחת נתניהו כיוון שתואר הפסיכולוגית שהיא נושאת לא אוזכר בידיעה שהופיעה במדור הרכילות ב"ידיעות אחרונות" - גררה היום (א') כמה פוסטים משעשעים, לצד כמה שתומכים בה.

 

 

עמית בלייז פרסם בעמוד שלו רמיקס מההקלטה של נתניהו, שהפך מהר מאוד לוויראלי וגם שותף בכמה עמודי פייסבוק מובילים. בסרטון מופיעה תמונתה של אשת ראש הממשלה לצד כמה מילים מההקלטה.

 

מתוך הרמיקס של עמית בלייז (צילום: מתוך פייסבוק) (צילום: מתוך פייסבוק)
מתוך הרמיקס של עמית בלייז(צילום: מתוך פייסבוק)

 

"event"" בפייסבוק
"event"" בפייסבוק

 

עמוד "אירועים נכונים" פרסם אירוע שיערך לכאורה ב-19 במרס בשעות הערב, שכותרתו "שיעור פיתוח קול עם שרה נתניהו". בהזמנה לאירוע, שאליו כבר הבטיחו אלפים להגיע, כי "כל ההכנסות יתרמו לקרן להעלאת המודעות לעובדה ששרה נתניהו היא פסיכולוגית BA. MA וזהו".

אקרוסטיכון בפוסט המזויף (צילום: מתוך פייסבוק) (צילום: מתוך פייסבוק)
אקרוסטיכון בפוסט המזויף(צילום: מתוך פייסבוק)

 

הפוסט האמיתי של בנימין נתניהו (צילום: מתוך פייסבוק) (צילום: מתוך פייסבוק)
הפוסט האמיתי של בנימין נתניהו(צילום: מתוך פייסבוק)

 

והיה גם אקרוסטיכון. אדי גולדנברג העלה את תגובת ראש הממשלה בנימין נתניהו לדברים, אבל שינה קצת את סדר המשפטים. הוא כתב: "אוקיי נראה לי שהוא מנסה לרמוז לנו משהו". כמובן שבפוסט המקורי שפורסם בדף של ראש הממשלה - המשפטים לא הופיעו בסדר הזה.

 

גם ויקיפדיה נכנסה  (צילום: מתוך פייסבוק)
גם ויקיפדיה נכנסה (צילום: מתוך פייסבוק)

יבגני זרובינסקי עושה ספוילר (צילום: מתוך פייסבוק)
יבגני זרובינסקי עושה ספוילר(צילום: מתוך פייסבוק)

 

יבגני זרובינסקי, שצילם בעבר סרטונים עם ראש הממשלה, בחר לעקוץ את התקשורת: הוא כתב: "הערב בחדשות, הקלטה חדשה: קאיה נובחת על חתול". גם העמוד אוהבים את גב' שרה נתניהו Love Mrs. Sara Netanyahu - יצא להגנת אשת ראש הממשלה והפעם על המוקד היו הפמיניסטיות: "היכן אתן כל הפמיניסטיות שצופות מהצד בהתעללות שנמשכת עשרות בשנים במשפחה זו שכל חטאה הוא שראש הממשלה מצליח להנהיג בעוצמה את מדינת ישראל".

אסף וול מבקש עזרה (צילום: מתוך פייסבוק)
אסף וול מבקש עזרה(צילום: מתוך פייסבוק)

פוסט ההגנה. אוהבים את שרה נתניהו (צילום: מתוך פייסבוק)
פוסט ההגנה. אוהבים את שרה נתניהו(צילום: מתוך פייסבוק)

 

הידיעה המדוברת ששרה נתניהו התייחסה אליה היא ממדור "העלוקה" של צחי קומה ב"ידיעות אחרונות", והיא עסקה בחסות שנתנה הגברת נתניהו לאירוע התרמה לאקדמיה למוזיקה ולמחול בירושלים. זה היה נוסח הידיעה: "תואר אשת ראש הממשלה מחייב גם לפעילות ציבורית, והפעם שרה נתניהו החליטה להירתם ולתת את חסותה לאירוע התרמה שייערך בתחילת דצמבר. מטרת האירוע - לתת הזדמנויות שוות לסטודנטים ולתלמידים מעוטי יכולת ללמוד באקדמיה למוזיקה ולמחול בירושלים. כן, אותה אקדמיה שבה למדו גם הבנים יאיר ואבנר".

 

אלא שנתניהו לא אהבה זאת, ולפי ההקלטות שפורסמו, צעקה נתניהו על היועץ הבכיר: "פסי-כו-לו-גית, M.A, B.A - זהו. הוא מקבל ממך עכשיו שיחת נזיפה? חוץ מזה - נוסח. 'אשת ראש הממשלה, מחייב גם פעילות ציבורית', למה?! למה?! אשת ראש הממשלה הזאת עושה פעילות ציבורית כל יום! בעבודה המקצועית שלה!"

 

ראש הממשלה מסר בתגובה לפרסום הקלטת בצהריים כי "הקלטת הסתר שפורסמה היום בתקשורת היא המשך מסע הציד הפרוע והאלים שמשתולל נגד משפחתי. מה 'התגלית הגדולה' שגילו הפעם? קלטת מלפני תשע שנים שאין בה כלום. האם יש אדם שאף פעם לא מתרגז ואומר כמה מילים שלא התכוון אליהן בעידנא דריתחא? אבל רק במקרה של משפחתי ושלי זה משודר בראש החדשות והופך כלי ניגוח בניסיון המתמשך להפלת הממשלה בראשותי שלא בקלפי".

 

לדברי נתניהו, "זו אותה תקשורת שבמשך עשרות שנים מתעלמת מהפעילות הציבורית העניפה של רעייתי, למען ילדים חולי סרטן, משפחות שכולות, קשישים וניצולי שואה. הדברים האמיתיים אינם מעניינים את התקשורת, שעושה כל מאמץ להסתיר אותם מהציבור. גם הפעם הניסיון הבזוי הזה לא יצלח. הציבור חכם ומבין היטב מה באמת קורה כאן".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: מתוך פייסבוק
מתוך הרמיקס של עמית בלייז
צילום: מתוך פייסבוק
מומלצים