שתף קטע נבחר

אורן חזן הביך את אדלשטיין. צפו

חבר הכנסת מהליכוד בחר להקדיש את הנאום בן הדקה בפתח ישיבת מליאת הכנסת כדי להביך את יו"ר הכנסת שניהל את הישיבה לאחר ההקלטות שבהן נשמע אדלשטיין מטיח ביקורת בראש הממשלה נתניהו: "אם אין לך הוכחות שרה"מ השתגע, עליך להתנצל"

 

רגע לא נעים במליאת הכנסת: ח"כ אורן חזן הקדיש נאום בן דקה בפתח ישיבת מליאת הכנסת היום (ב') והביך את יו"ר הכנסת יולי אדלשטיין שניהל את הישיבה. הרקע: הקלטות שפורסמו אתמול ברשת ב' ובהן נשמע אדלשטיין מטיח ביקורת בראש הממשלה בנימין נתניהו ואף טוען כי הוא השתגע.

 

"נחשפנו להקלטות של אדוני מדבר על כך שראש הממשלה השתגע. דברים שאין בהם ממלכתיות. אני פונה לאדוני, מאחר שהוא עומד בראש המוסד שמפקח על עבודת הממשלה, שאם אין לו הוכחות לכך שראש הממשלה השתגע ושהוא לא כשיר, להתנצל בפניו ולחזור מהדברים", אמר חזן.

 

עוד אמר חבר הכנסת מהליכוד: "ברמה החברית אני פונה לאדוני כיוון שסיעת הליכוד בכנסת ומחוצה לה מונה אנשים טובים. כיוון שאדוני פסל את כולם או את מחציתם על הסף, אולי אדוני שמתגאה בממלכתיות שלו ינצל את מעמדו ויתנצל".

 

לאחר הדברים מסר חזן בהודעה: "אדוני יו"ר הכנסת: גלה כוחות נפשיים ועשה זאת. ובכך מבחינתנו בא לציון גואל ומודה ועוזב ירוחם".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: אוהד צויגנברג
אורן חזן
צילום: אוהד צויגנברג
מומלצים