שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  אברי גלעד: "התוכנית שלי לא מועמדת לפרס בגלל שאני 'ימני'?"

  לאחר שהתברר כי תוכניתו "העולם הבוקר" לא נכנסה כמועמדת לפרס האקדמיה לטלוויזיה, אברי גלעד תהה על המניעים לכך: "אורלי וגיא מועמדים, גם אסייג וברקו. זה בגלל שאני 'ימני' או כי 'קשת' לא רוצים שנזכה?", צייץ בטוויטר. האקדמיה בתגובה: "לא מתנצחים עם אנשים כועסים"

  אברי גלעד התרעם הבוקר (ה') בחשבון הטוויטר שלו על כך שתוכנית הבוקר בהנחייתו "העולם הבוקר", לא מועמדת בטקס פרסי האקדמיה לטלוויזיה. "תוכנית הבוקר שלנו, "העולם הבוקר", המובילה כבר 12 שנה את טבלאות הרייטינג בבוקר, לא נכנסה כמועמדת לפרס האקדמיה לטלוויזיה. אורלי וגיא כן, גם אסייג וברקו כן. אני כבר לא מדבר על פרס, רק על מועמדות. זה בגלל שאני 'ימני' או בגלל ש'קשת' לא רוצים שנזכה? סתם תמיהה".

   

  אופירה וברקוביץ' או לונדון וקירשנבאום: המועמדים לטקס פרסי הטלוויזיה

   

  בקטגוריית תוכנית האקטואליה הטובה ביותר, שבה תוכניתו של גלעד לא מועמדת, ניתן למצוא את תוכניתם של אופירה אסייג ואייל ברקוביץ', תוכנית הבוקר של אורלי וגיא, המגזין עם אושרת קוטלר, לונדון וקירשנבאום, תיק תקשורת ורואים עולם.

   

  הציוץ של אברי גלעד ()
  הציוץ של אברי גלעד

  הטקס, שבשנה שעברה שודר ברשת והשנה ישודר בערוץ 12, קשת, המתחרה לערוץ 13 שבו משודרת תוכניתו של גלעד, ספג מתקפה חריפה גם מאחיו של שלום אסייג, מני אסייג, מיוצרי סדרת הטלוויזיה "שנות ה-80". אסייג האח זעם על כך שהסדרה פרי עטו איננה מועמדת לפרס הסדרה הקומית הטובה ביותר וכתב בחשבון הפייסבוק שלו: "אני בז לכם, חברי האקדמיה. אתם חבורה של בינוניים, מתנשאים וקנאים".

   

  בגלל שאני ימני? אברי גלעד (צילום: רונן פדידה) (צילום: רונן פדידה)
  בגלל שאני ימני? אברי גלעד(צילום: רונן פדידה)

  אסייג כינה את המוסד בשם "האקדמיה להתנשאות, יוהרה וניתוק מהעם", והוסיף כי מדובר ב"חברי אקדמיה נפוחים מעצמם". עוד כתב כי הוא מצפה שחברי האקדמיה יעניקו "כבוד ראוי ליצירה שמביאה כבוד לפריפריה. בטח היה לנו סיכוי אצלכם אם בסדרה היה לעג למדינה, לצה"ל או למרוקאים".

   

  בתגובה לדברים של אסייג אמר מוש דנון, ראש האקדמיה לטלוויזיה, כי מדובר ב"פוסט כואב ולבי עם מני וכל מה שהוא מייצג. אין לי מה לומר מעבר לזה". על דבריו של גלעד נמסר: "לא מתנצחים עם אנשים כועסים. התחרות שלנו היא דמוקרטית נקייה וללא כל התערבות חיצונית ומפוקחת על ידי משרדי רואי חשבון ועורכי דין חיצונים. ההצבעה משקפת את הבחירות המקצועיות של חברי האקדמיה וכל מי שטוען נגדנו, מוזמן להצטרף אלינו לאקדמיה להצביע ולהשפיע״. 

   

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: ינאי יחיאל
  אברי גלעד
  צילום: ינאי יחיאל
  לאתר ההטבות
  מומלצים