שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  בדרך להשכלה הגבוהה: רשימת הימים הפתוחים
  לקראת שנת הלימודים הבאה במוסדות להשכלה גבוהה - נערכים ימים פתוחים, שבהם סטודנטים לעתיד יכולים להתרשם מהמוסד האקדמי ומהחוגים. קבלו את רשימת הימים הפתוחים שיתקיימו בחודשים הקרובים

  מכון ויצמן למדע

  מכון ויצמן למדע ומדרשת פיינברג יקיימו יום פתוח לתואר שני ולדוקטורט ב-9 במרס משעה 9:00. מדובר ביום של חוויה מדעית, שיחות אישיות עם סטודנטים וחוקרים מהשורה הראשונה בעולם וביקורים במעבדות.

   

  ביום הפתוח, תוכלו לקבל את מלוא המידע על לימודים בתחומים מדעי החיים, כימיה, פיסיקה ומתמטיקה ומדעי המחשב ולהיחשף למגוון מרתק של תחומי מחקר: מלייזרים ועד ננו-חוטים, מעננים ועד נמלים, מהחומר האפל עד חיפוש חוקים של פיסיקה חדשה, מחקר הסרטן עד חקר המוח, הזיכרון, והחושים.  אפשר לרשום דרך הלינק: https://lp.vp4.me/g376  

   

  במכון ויצמן למדע, תיחשפו להזדמנויות בעולמות האקדמיה, התעשייה ואפילו חברות ההזנק - עוד במהלך הלימודים. מכון ויצמן למדע עושה הכל כדי שתוכלו להתרכז במחקר שלכם – בלי שכר לימוד ועם מלגת קיום לכל סטודנט. הסטודנטים במכון משתתפים במחקרים פורצי דרך המשלבים מספר דיסציפלינות מדעיות עם מדענים בעלי שם עולמי, קשרים הדוקים עם מוסדות מחקר מובילים בעולם, וגישה לציוד המעבדות מהמשוכללים והחדישים בעולם.

   

  העובדה שמכון ויצמן למדע הוא מכון מחקר ולא אוניברסיטה, יחד עם זה שאין בו חובה הוראה, נותן לסטודנטים יותר זמן להקדיש למחקר, וגם נותן לראשי קבוצות המחקר יותר זמן להקדיש לכל סטודנט.

   

  בנוסף, היום הפתוח של הוראת המדעים מתקיים ב-1 למרס בין 11:00-13:00. לפרטים נוספים: https://www.weizmann.ac.il/feinberg/ | + 972-8-934-2924 | FGS@weizmann.ac.il

   

  אוניברסיטת תל-אביב

  היום הפתוח של אוניברסיטת תל אביב יתקיים מחר (יום ו') בשעות 09:00-13:00. ביום הפתוח יפגשו המועמדים עם אנשי סגל אקדמי, סטודנטים ובוגרים. המועמדים יכירו מקרוב את יחידות הלימוד וישמעו הרצאות בנושאים הנלמדים באוניברסיטה.

   

  במוקד מרכזי באולם סמולרש יינתן למועמדים ייעוץ אישי לגבי סיכויי הקבלה ואפשרויות קבלה מיוחדות; דקאנט הסטודנטים יספק מידע על מלגות, מעונות, סיוע כלכלי, מעורבות חברתית ופיתוח קריירה וכן יעמדו לרשות המועמדים דוכני מידע של אגודת הסטודנטים, עתודה, מכינה ועוד. עבור מי שמתעניין בלימודים בשפה האנגלית יחד עם סטודנטים בינלאומיים, ימוקמו במוקד המרכזי גם עמדות מידע של Tel Aviv University International.

   

  במסגרת היום הפתוח יתקיימו סדנאות למועמדים המתלבטים מה ללמוד, בהדרכת יועצות מקצועיות של המרכז לייעוץ לימודי של דקאנט הסטודנטים. המרכז מציע למועמדים גם כניסה חופשית לספריית המידע על עולם המקצועות. מספר המקומות בסדנאות מוגבל. למידע נוסף

   

   (צילום: shutterstock) (צילום: shutterstock)
  (צילום: shutterstock)

   

  אוניברסיטת בר-אילן

  אוניברסיטת בר-אילן מקיימת בחודש פברואר שלושה ימים פתוחים לנוחות המועמדים. ביום חמישי וביום ראשון (15 וה-18 בפברואר) יתקיימו ימים פתוחים במחלקות השונות בין השעות 16:00-9:00, וביום שישי ה-16 בפברואר יתקיים יום פתוח מרכזי לכל המחלקות יחד, בין השעות 13:00-9:00 במתחם הפקולטה להנדסה בקמפוס הצפוני.

   

  לרשות המבקרים בימים הפתוחים יעמדו יועצים פסיכולוגים של ה"מרכז לייעוץ ללימודים ולפיתוח קריירה". גם מוקד "שמע" הטלפוני 9392* מוכן לכל פניה בכל עניין הקשור בהרשמה - בימים הפתוחים ובכל עת. הנחה מיוחדת תינתן לנרשמים בימים הפתוחים.

   

  ביום שישי, 16 פברואר, היום הפתוח המרכזי המשותף לכל המחלקות, יתקיימו באולמות הפקולטה להנדסה הרצאות במגוון תחומי לימוד.

   

  האוניברסיטה העברית

  רגע לפני פתיחת ההרשמה לשנת הלימודים תשע"ט יתקיימו ברחבי האוניברסיטה העברית ימים פתוחים תחת הכותרת "מנצחים את הבינוניות!" – כהמשך ישיר לקונספט עליו התבססו באוניברסיטה בשנים האחרונות: "קשה, אבל הכי טוב!"

   

  יום פתוח כללי לתארים ראשון ושני יתקיים ב-23 במרס בקמפוס ספרא, גבעת רם, ירושלים.

  יום פתוח בפקולטה לחקלאות, מזון וסביבה יתקיים ב-23 בפברואר בפקולטה לחקלאות, מזון וסביבה ברחובות.

  יום פתוח לתואר מוסמך במדעים מדויקים יתקיים ב-27 בפברואר בקמפוס ספרא, גבעת רם, ירושלים.

   

  מענה למתעניינים בלימודים יינתן לראשונה באמצעות אפליקציית וואטסאפ. ניתן לשלוח הודעה לטלפון מספר 054-8820830, בין השעות 8:30-16:30, והמוקדנים במרכז המידע של האוניברסיטה יענו במהירות לשאלות הפונים. השירות מתאים לשאלות קצרות בלבד.

   

  אוניברסיטת בן-גוריון

  אוניברסיטת בן-גוריון תקיים יום פתוח ב-22 בפברואר. ביום הפתוח יהיה מתחם ייעוץ והכוון אישי ללימודים ולקבלה לתואר ראשון. מתחם מפגשים בגובה העיניים עם ​סטודנטים וחברי סגל . מתחם רישום, קבלה ויעוץ אישי. מתחם חברתי ופעילות ברחבי הקמפוס. הרצאות בנושא בחירת תחום לימודים וקריירה וגם סיורים בקמפוס ובמעונות.​

   

  אוניברסיטת חיפה

  אוניברסיטת חיפה תקיים את היום הפתוח הקרוב שלה ב-8 למרס, תוך דגש על האקדמיה של העתיד שמכינה למקצועות העתיד. היום הפתוח יציג את התפיסה החדשה של האוניברסיטה, שמאמינה שהדרך להכשיר בוגרים למקצועות העתיד נעוצה ביכולת לשלב בין תחומים, בין יכולות ובין דיסציפלינות שונות.

   

  ביום הפתוח תוצג שיטת המולטיברסיטה שפותחה כדי לתת מענה לדרישות של שוק העבודה העתידי, שכוללת מגוון של קורסי העשרה חוצי דיסצפלינות, שילובי חוגיים יחודיים והקניית כלים יישומים. בין השילובים שיוצגו בפני המועמדים ניתן יהיה למצוא פסיכולוגיה ופילוסופיה; מדעי המחשב וביולוגיה; לימודי אסיה וכלכלה; שירותי אנוש ומוסיקה ועוד ועוד. ביום הפתוח יוקם מתחם אינטראקטיבי שיאפשר למועמדים לבחור את השילוב המתאים ביותר להם.

   

  היום הפתוח יתקיים ב-8 במרס בין השעות 16:00-20:00 בקמפוס אוניברסיטת חיפה.

   (צילום: shutterstock) (צילום: shutterstock)
  (צילום: shutterstock)

   

  הטכניון

  במטרה להעניק לציבור המתעניינים יחס אישי יותר ולהגדיל את ההתאמה בין המועמדים למסלולי הלימוד והפקולטות המתאימים להם ביותר, הטכניון שינה את המתכונת של הימים הפתוחים ואת החשיפה של מסלולי הלימוד למתעניינים.

   

  במתכונת החדשה, יתקיימו במהלך השנה מספר מפגשים בקבוצות קטנות יותר למועמדים פוטנציאלים ללימודים. על המתעניינים בלימודים בטכניון למלא את פרטיהם בקישור ונציג מטעם הטכניון יחזור אליהם.

   

  מעבר למפגשים המתוכננים, הטכניון מפעיל לאורך כל השנה מרכז הנותן מענה טלפוני למתעניינים (שמספרו: 04-829-5555 ) וכן מאפשר לכל מתעניין שרוצה בכך להגיע למדור ייעוץ במרכז רישום וקבלה בקמפוס - בשעות הפעילות כדי ללמוד מקרוב על התכניות השונות המוצעות בו.

   

  אוניברסיטת אריאל

  כמו אוניברסיטת תל-אביב, גם אוניברסיטת אריאל תקיים מחר (יום ו') יום פתוח. במסגרת היום הפתוח ניתן יהיה להתרשם ממגוון של תוכניות לימודים לתואר ראשון ושני, ממסלולי המרכז ללימודים קדם אקדמיים, ממגוון המסלולים הנלמדים במרכז לעיצוב ולטכנולוגיה (לתואר הנדסאי) ולתכניות לימודים מגוונות ביחידה ללימודי חוץ והמשך בתל אביב.

   

  במהלך היום הפתוח יוכלו המועמדים להשתתף במפגשי מידע עם ראשי המחלקות, ראשי האוניברסיטה וכן דיקני הפקולטות. כמו כן, יתקיימו הרצאות על תחומי הלימוד השונים כולל מסלולי לימוד למצטיינים ויתאפשר לשמוע על חוויית הלימודים והמגורים ממקור ראשון-מפי סטודנטים ובוגרים. בנוסף, יתקיימו סיורים ברחבי הקמפוס, ובפני המשתתפים יוצגו תערוכות ופרויקטים של המחלקות השונות באוניברסיטה.

  בנוסף יהיה ניתן לקבל הכוונה לימודית ותעסוקתית ובסופו של דבר גם להירשם ללימודים.

   

  להרשמה להסעות חינם מרחבי הארץ התקשרו 1.800.660.660 לעוד פרטים

   

  המרכז האקדמי רופין

  המרכז האקדמי רופין פועל בשני קמפוסים ולפיכך הוא מפעיל מספר ימים פתוחים נפרדים לצורך חשיפת 11 תוכניות לתואר הראשון ו-7 תוכניות לתואר שני.

   

  בקמפוס הראשי-– הנמצא בסמוך לצומת השרון (2 ק"מ צפונית לבית ליד) יתקיימו שני ימים פתוחים ב-9 במרס וב-5 במאי. ימים אלו משותפים לבתי הספר בהנדסה, מדעי החברה והקהילה, וכלכלה ומנהל עסקים.

   

  בקמפוס רופין במכמורת, שבו פועל בית הספר למדעי הים – מתקיימים שלושה ימים פתוחים לאורך השנה - ב-16 בפברואר, ב-13 באפריל וב-1 ביוני. בנוסף, לצורך חשיפת תארי המוסמך, נערכים עוד שני ימים פתוחים בתאריכים. 23 במרס ו-15 ביוני. לפרטים והרשמה: מרכז ייעוץ והרשמה 1800-800-830 , או באתר

   

  המכללה האקדמית תל חי

  ב-11 בפברואר יתקיים יום פתוח במוזיאון ארץ ישראל בין השעות 14:00 ועד 19:00. לפרטים נוספים

   

  בנוסף יתקיימו ימים פתוחים במכללת תל חי בקרית שמונה בתאריכים הבאים: 15 במרס, 17 במאי ו-9 באוגוסט.

   

  המכללה האקדמית צפת

  ימים פתוחים יתקיימו ב-15 במרס וב-31 במאי. יום פתוח נוסף יתקיים במהלך חודש אוגוסט, אך המועד המדויק טרם נקבע.

   

  תחומי הלימוד הנלמדים במכללה האקדמית צפת: בית ספר למשפטים; עבודה סוציאלית; סיעוד; מדעי ההתנהגות; ספרות, אמנות ומוזיקה; פיזיותרפיה; מערכות מידע קהילתיות; ב.א. רב תחומי; מדעי המעבדה הרפואית; מיסטיקה ורוחניות; רפואת חירום, ותוכניות לימוד נוספות.

   

  המכללה האקדמית ספיר

  המכללה האקדמית ספיר מקיימת מספר ימים פתוחים לאורך שנת הלימודים. היום הפתוח הקרוב מתקיים ב-13 במרס, והוא היום הפתוח הראשון המתקיים לקראת שנת הלימודים הקרובה, תשע"ט.

   

  ביום הפתוח בספיר נחשפים המתעניינים לתכניות הלימוד של המכללה, מתייעצים עם יועצי הלימודים, עם מרצים ועם ראשי המסלולים על בחירת מסלול לימודים, וכן, לנחשפים למגוון המלגות שהמכללה מציעה, לזכויות הסטודנטים ולפתרונות הנגישות המוצעים בה.

   

  היום הפתוח הקרוב יערך בשילוב עם מסיבת פתיחת סמסטר אביב של אגודת הסטודנטים והסטודנטיות שך ספיר, שבה יחשפו המשתתפים לחלק מפעילותה הענפה של אגודת הסטודנטים והסטודנטיות ולאווירה התוססת המאפיינת את הלימודים במכללה.

   

  בימים הפתוחים משתתפים ונרשמים ללימודים במכללה מאות מועמדים לתכניות הלימוד השונות, לתארים ראשונים, תארים שניים, מגמות לימוד במרכז הטכנולוגי להנדסאים, קורסים במרכז ללימודי חוץ, קורסים בבית הספר לאמנות ולתכניות הקדם אקדמיות הרבות המוצעות לשיפור תנאי קבלה.

   (צילום: Shutterstock) (צילום: Shutterstock)
  (צילום: Shutterstock)

   

  מכללת לוינסקי

  מכללת לוינסקי לחינוך תקיים יום פתוח ב-3 במאי החל משעה 14:00 לתואר ראשון, תואר שני לימודי הסבת אקדמאים להוראה ועוד.

   

  ביום הפתוח יוכלו המתעניינים להיחשף למידע המלא על אודות תוכניות הלימודים המגוונות, להיפגש עם ראשית תכניות הלימוד וראשי החוגים ולשמוע מסטודנטים על חווית הלימודים שלהם.

   

  הקריה האקדמית אונו

  13.3.18 שעה 17:00 יום פתוח לכלל התארים הקיימים בקמפוס ירושלים למועד אוקטובר 2018

  14.3.18 שעה 17:00 יום פתוח לכלל התארים הקיימים בקמפוס קרית אונו למועד אוקטובר 2018

   

  לפרטים נוספים: 03-5311888 או 1800-550-555 או באתר

   

  המכללה האקדמית אשקלון

  תאריכי ימים פתוחים במכללה האקדמית אשקלון: 2 בפברואר, 9 במרס, 13 באפריל ו-11 במאי.

   

  בימים הפתוחים ניתן יהיה לשמוע על מסלולי הלימוד לתואר ראשון ושני, לחוות את חיי הקמפוס, לפגוש את המרצים ולהירשם ללימודים.

  ראשי החוגים, המרצים ויועצות הלימודים יחכו למתעניינים.

   

  טל: 9990* www.aac.ac.il

   

  המסלול האקדמי המכללה למינהל

  המכללה מזמינה אתכם לימים פתוחים בהם תוכלו לקבל מידע על תכניות הלימוד, תנאי הקבלה וחוויית הלימודים במכללה מסגל המרצים, יועצי הלימודים וסטודנטים.

   

  40% הנחה בדמי הרישום לנרשמים ביום הפתוח. יום פתוח יתקיים ב-9 במרס לתואר ראשון השני למגוון תכניות הלימוד הנפתחות באוקטובר 2018.

   

  לפרטים נוספים: ניתן לפנות בטלפון 5025* או באתר

   

  מכללת אפקה להנדסה

  היום הפתוח ייערך ב-9 בפברואר החל משעה 9 בבוקר בקמפוס המכללה.

   

  מכללת אפקה להנדסה מציעה תארים בתחומי ההנדסה השונים באיכות אקדמית בלתי מתפשרת, פתוחה לחדשנות ומקדמת תכניות לימוד מותאמות לצרכי תעשייה.

   

  במסגרת היום הפתוח ניתן יהיה לפגוש את ראשי התכניות, בוגרי המכללה וכן מפגשים עם יועצות הלימודים שישיבו על השאלות בנושאים אקדמיים ותנאי הקבלה. תכניות הלימוד לתואר ראשון: הנדסה מכנית, הנדסת תעשייה וניהול, הנדסת תוכנה, הנדסת חשמל והנדסה רפואית. למידע נוסף


   (צילום: shutterstock) (צילום: shutterstock)
  (צילום: shutterstock)

  האקדמית גליל מערבי

  ימים פתוחים יתקיימו ב: 

  30 באפריל - יום פתוח לכל החוגים

  18 ביוני – ערב חשיפה ביה"ס לניהול + קרימינולוגיה + סוציולוגיה

  26 ביולי – ערב חשיפה חינוך + תיאטרון + שימור

  4 בספטמבר - יום פתוח לכל החוגים

  בנוסף: הטבה לנרשמים במהלך הימים הפתוחים לפרטים נוספים אודות התכניות והמלגות נשמח לעמוד לרשותכם בטלפון 1-800-50-11-50 או *9513 או באתר המכללה https://www.wgalil.ac.il/

   

  המכללה האקדמית אחוה

  ב-22 בפברואר יתקיים  יום פתוח דיגיטלי למתעניינים בתואר ראשון ושני. במכללה אמרו כי מדובר ביום פתוח דיגיטלי ייחודי בתוכנו, במהלכו יזכו המשתתפים במלגת לימודים נדיבה. היום הפתוח הינו עבור כל התארים השונים, בהם תואר ראשון ושני בחינוך, תואר ראשון במדעי החיים, במערכות מידע ניהוליות, בפסיכולוגיה במסלול משאבי אנוש ותואר ראשון רב תחומי במגוון חטיבות בתחומי המדעים, הרוח והחברה, ובמגמות חדשניות כגון אגרוטק וחטיבה בסביבה וקיימות.

   

  ב-30 באפריל יתקיים יום פתוח למתעניינים בתואר ראשון ושני. היום הפתוח יתקיים בשילוב יום עיון בנושא אגרוטק המלווה בסדרת הרצאות מרתקות מפי מומחים המובילים בתחום. יום פתוח לכל התארים במכללה במיקוד מדעי החיים והוראת המדעים. בנוסף: הנחה בדמי ההרשמה לנרשמים במהלך הימים הפתוחים.

   

  לפרטים נוספים אודות התכניות והמלגות נשמח לעמוד לרשותכם בטלפון *3622 או באתר המכללה http://new.achva.ac.il/

   

  המכללה האקדמית ת"א-יפו

  היום הפתוח הקרוב של המכללה האקדמית ת"א-יפו יתקיים ב-23 במרס וב-1 ביוני. היום יכלול ייעוץ אישי אקדמאי והכוונה למתעניינים, מפגשים אישיים עם סטודנטים בוגרים וסגל אקדמאי והרצאות שונות על מגוון התארים.

   

  האקדמית ת"א-יפו שמה דגש על רמת לימודים גבוהה, ניסיון מעשי בזמן התואר וסגל אקדמאי בכיר תוך יחס אישי לכל סטודנט ומדיניות "הדלת הפתוחה" שמקוימת ע"י כלל הסגל.

   

  כמו כן, בשנת הלימודים הקרובה תיפתח באקדמית ההתמחות הראשונה בישראל בממשל דיגיטלי בביה"ס לממשל וחברה.

  לייעוץ, מידע ופרטים נוספים: 03-6806086, או באתר המכללה https://www.mta.ac.il/he-il/  

   

  המכללה האקדמית רמת-גן

  המכללה האקדמית רמת-גן מציעה החל משנת הלימודים הקרובה תואר ראשון דו-חוגי ייחודי בחדשנות ויזמות שנועד לפתח ולהעצים אנשים המעוניינים ליזום ולהוביל תהליכים חדשניים ויצירתיים במגוון מערכות ארגוניות, בתחומי החברה, הכלכלה, התעשייה והטכנולוגיה.

   

  לצד לימודי חדשנות ויזמות, בוחרים הסטודנטים בתואר הדו-חוגי תחום לימודים נוסף, כגון כלכלה או ניהול ובכך רוכשים ידע, מיומנויות ויכולות יישום אשר יהוו בעבורכם את ארגז הכלים להצלחה.

   

  במהלך חודש פברואר 2018 יתקיימו מפגשי מידע אחד על אחד עם צוות יועצי הלימודים.

   

  לקבלת פרטים נוספים ניתן להתקשר: 2455* או באתר

   

  המכללה האקדמית להנדסה sce ע"ש סמי שמעון

  המכללה האקדמית להנדסה SCE ע"ש סמי שמעון תקיים יום פתוח ב-23 במרס בקמפוס באר שבע ובקמפוס אשדוד בסימן Project Oriented. סביבת הלימודים PO מתקיימת בשיתוף תעשיינים וחברות גדולות במשק תוך מתן דגש על שילוב הלימודיים האקדמאיים עם צרכי התעשייה כיום.

   

  בגישה זו הסטודנטים יעברו הכשרה אישית וצמודה על-ידי סגל ההוראה שינחה אותם ביישום הידע הנלמד והפיכתו לפתרון ההנדסי הבא. כמו כן, יחשפו המתעניינים לשלל המסלולים ללימודי תואר ראשון ושני בתחום ההנדסה ולשלל המלגות המוצעות לשנת הלימודים הקרובה.

   

  המכללה האקדמית וינגייט

  החל מחודש מרס, יש ליצור עם המכללה לקביעת מועד הגעה.

  מפגשים אישיים מצומצמים של קבוצות קטנות, קבלת מידע על המכללה ביחס אישי.

  לפרטים נוספים: 09-8639309 או באתר

   

  המכללה האקדמית לחינוך אפרתה בירושלים

  יום פתוח ראשון ב - 15.3.2018

  יום פתוח שני יהיה ב- 24.5.2018

  לפרטים נוספים 1-800-800-204 או באתר

   

  קיי המכללה האקדמית לחינוך

  ימים פתוחים למועמדים לתואר ראשון, תואר שני, הסבת אקדמאים ומכינה בתאריכים:

  11/5/2018 יום שישי בשעות 9:00-11:00

  8/6/2018 יום שישי בשעות 9:00-11:00

  19/7/2018 יום חמישי בשעות 17:00-20:00

  לפרטים נוספים ניתן לפנות בטלפון: 08-6402899 או באתר

   

  המכללה האקדמית כנרת

  ב-22 בפברואר יתקיים יום פתוח במכללה האקדמית כנרת. ביום זה ניתן יהיה להיפגש עם הדיקנים, ראשי מחלקות, מרצים, סטודנטים, להכיר את מסלולי הלימוד במכללה ולבדוק תנאי קבלה. הנרשמים ביום הפתוח יהיו זכאים ל-80% הנחה בדמי הרישום.

   

  האקדמית נתניה

  ביום ו' - 23 בפברואר - יערך באקדמית נתניה יום פתוח למתענייני מכינות, תואר ראשון ותואר שני בין השעות 8:30-13:00.

   

  מתעניינים ביום הפתוח יוכלו להיפגש עם היועצים, הסטודנטים וסגל בכיר מכלל התוכניות, לשמוע הסבר על התוכנית שמעניינת אותם, לערוך סיור בקמפוס וליהנות מהטבה בגובה 50% מדמי הרישום ביום הפתוח עצמו.

   

  לפרטים נוספים: 2443* או באתר

   

  המכללה האקדמית לחינוך ע"ש דוד לין

  יום פתוח ראשון יתקיים ב-13 במרס בין השעות 14:00 – 17:00

   

  יום פתוח שני יתקיים ביוני ההרשמה בעיצומה: יום רביעי, 13/6/18

   

  לפרטים נוספים : 02-6558111, *3043 או באתר

   

  אקדמית אשקלון

  תאריכי ימים פתוחים באקדמית אשקלון:

   

  2.2.2018

  9.3.2018

  13.4.2018

  11.5.2018

   

  בימים הפתוחים ניתן יהיה לשמוע על מסלולי הלימוד לתואר ראשון ושני, לחוות את חיי הקמפוס, לפגוש את המרצים ולהירשם ללימודים.

  ראשי החוגים, המרצים ויועצות הלימודים מחכים לכם.

   

  מרכז ייעוץ והרשמה ישמח לעמוד לרשותך ולהעניק לך ייעוץ אישי ואיכותי המושתת על מקצועיות ואמינות. טל: 9990* www.aac.ac.il  

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים