שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  אני צריכה שהוא יהיה הבחור הכי יפה במסיבה
  אני רוצה לשכוח מכל הבעיות שיש לי בעולם הזה, ותמיד הבחור היפה הוא גם זה שגורם להן להיעלם. אני רוצה שהוא ילטף אותי בחזרה, שנתנשק. אני כמו הבחורה ההיא מהשיר של יוני רכטר. אין איתי עבר ואין איתי עתיד, יש רק עכשיו, ועכשיו זה איתו, עם הבחור היפה התורן
  השעה חמש לפנות בוקר ואני עומדת מול המראה ומסירה את האיפור מפניי העייפות. הסטלה של האלכוהול כבר ירדה, והמאנץ' היחיד שהצלחתי להשיג הוא בננה יותר מדי בשלה. עוד לילה מסתיים עם מחשבות ארורות. זה הסיום השנוא עליי מכל. אני חושבת על כל הבחורים שנכחו בבר שבו בילינו קודם חברותיי ואני, הבחורים שיכולתי להמשיך איתם את הלילה, אבל לא עשיתי את זה. כי גפן, "מלכת אנגליה", חייבת דוגמן. מישהו הורס. מישהו שאין עוררין לגבי היופי שלו.

   

  כמה שעות מוקדם יותר, בגלריה אפופת עשן, צ'ייסרים ומוזיקה רועשת כזו שאי אפשר לדבר בזמן שהיא מתנגנת, עשיתי את מה שאני בדרך כלל עושה: התעלמתי מכל הגברים שהתחילו איתי, חוץ מאחד, מהמם, שכשהתחיל איתי התנהג כמו פוץ גמור, אבל רק הוא עניין אותי באותו הרגע. למה? כי הוא היה הגבר הכי יפה במקום.

  "אין איתי עבר ואין איתי עתיד". גפן גיל (צילום: אוסף משפחתי) (צילום: אוסף משפחתי)
  "אין איתי עבר ואין איתי עתיד". גפן גיל(צילום: אוסף משפחתי)
   

  גפן, את אישה מגוחכת, אני גוערת בעצמי. שטחית ומגוחכת. אבל מה לעשות שאני חייבת להימשך אליהם ממש? כי באותם רגעים, כשבחור יפה יושב מולי, כל מה שאני רוצה זה להסתכל עליו וללטף לו את הפנים. אני רוצה לשכוח מכל הבעיות שיש לי בעולם הזה, ותמיד הבחור היפה הוא גם זה שגורם להן להיעלם. אני רוצה שהוא ילטף אותי בחזרה, שנתנשק. אני כמו הבחורה ההיא מהשיר של יוני רכטר. אין איתי עבר ואין איתי עתיד, יש רק עכשיו, ועכשיו זה איתו, עם הבחור היפה התורן.

   

  רק לפני יומיים, כשירד גשם זלעפות על רוטשילד, בחור שהלך בכיוון השני אשכרה עצר ברגע שהגיע אליי, הניח את המטריה שלו גם מעל ראשי, והציע ללוות אותי עד לדירתי שממוקמת בדיוק בכיוון ההפוך למסלול ההליכה שלו. סבבה, אז נתתי לו את המספר כי הוא ביקש וכי זה היה רומנטי נורא – ואני עדיין בחורה קיטשית, אבל בפועל, לא עניתי לאף אחת מההודעות הרבות ששלח.

   

  האמת על המשיכה המינית

  האמת על המשיכה המינית

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

   

  לפעמים אני תוהה אם אני בוחרת אותם כי אני רוצה להאמין שהם דומים לי, שהם יפים מבחוץ ומכוערים מבפנים. אני רוצה לחשוב שמבפנים הם רקובים כמוני, שאנחנו זהים. בכל זאת, עד עכשיו איש לא הוכיח לי אחרת. חלקם אפילו הסתמנו כגרועים ממני. חוץ מזה, יש טענה שלפיה בחורים שיודעים שהם יפים הם המסוכנים ביותר, ומניסיוני אני נאלצת להסכים.

   

  כשאני חושבת על זה לעומק, כל הבחורים שאי פעם השפיעו עליי וגרמו לי לכאב ראש מרוב התסביכים שאכלתי עליהם, היו יפים עד כאב. ואני שואלת את עצמי למה? למה כמו סתומה אני חייבת ללכת על היפים האלה? מה רע בבחור שנראה "בסדר"? הוא לא יפגע בי. הוא לא ישחק איתי. הוא יבין מה יש לו ביד, והיופי לא יעלה לו לראש.

   

  אני לוקחת את כל הלילות עם הבחורים היפים האלו, והופכת אותם למילים, כי המילים הן כל מה שנשאר לי. מילים גם נשארות לתמיד, בזמן שיופי חיצוני דוהה עם הזמן. ובכל זאת, הלילות הללו... אין בהם עתיד ממשי, אז אולי זה בסדר להתנהג כאילו שאני במוזיאון, ושנינו לא יותר מתפאורה. אולי גם אני כזו בעיניהם, עוד בובה שמשחקים בה הערב, עוד מישהי שמסתנוורת ולא מצליחה לראות מבעד למעטה החיצוניות.

   

  רעבה, זרקתי את הבננה הרקובה לתוך פח האשפה, העפתי מבט אחרון בראי ונאלצתי להתמודד עם העובדה שממנה ניסיתי להתחמק כל השנים: רוע לב מכער גם את הפנים היפות ביותר. אני מכוערת. מכוערת ולבד.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  הכרויות
  כתבו לנו
  מומלצים