שתף קטע נבחר

אישום: תקף מינית ילד בבית כנסת במשך שלוש שנים

כתב האישום, שהוגש נגד מתנדב בחלוקת אוכל בבית כנסת באשדוד, מייחס לו עבירות מין רבות שביצע בילד מאז שהיה בן 11. הנאשם איים על הקורבן בסכין מטבח כי אם יספר על המעשים - הוא ירצח אותו

תושב אשדוד תקף מינית בבית כנסת בעיר במשך שלוש שנים ילד מאז שהיה בגיל 11. האיש אף היה מאיים על הילד שאם יספר למישהו על המעשים - הוא ירצח אותו. כך מתואר בכתב אישום שהוגש היום (ה') נגד התוקף, כבן 60, לבית המשפט המחוזי בבאר שבע.

 

מכתב האישום, שהגישה עו"ד רננה לוי מפרקליטות מחוז מרכז, עולה כי בין השנים 2013 ל-2016 התנדב הנאשם בבית כנסת באשדוד בחלוקת אוכל וכן נהג להתפלל בבית הכנסת בתדירות יומיומית.

 

כתב האישום מתאר כי במהלך תקופה זו, במקרים רבים ובתדירות של כפעם ביומיים, ביצע הנאשם בשעות אחר הצהריים בילד מעשי סדום ומעשים מגונים וניסה לעשות בו מעשים מגונים בעת היותם בבית הכנסת. לרוב בוצעו המעשים בחדר פנימי הסמוך למטבח בבית הכנסת.

 

לפי כתב האישום, התוקף ביצע כאמור את המעשים המיוחסים לו לאחר שאיים על הילד באמצעות סכין מטבח שהצמיד לגרונו, שלא יספר לאיש על המעשים, אחרת ירצח אותו. עוד צוין כי הנאשם חזר ואיים על הילד באופן דומה לאורך התקופה המתוארת ובחלק מהאירועים אף הניח סכין מטבח גדולה על השולחן בחדר.

 

ב-2016 עבר הילד להתפלל בבית כנסת אחר ורק אז פסקו המעשים מצד הנאשם. בבקשת הפרקליטות לעצור את הנאשם עד תום ההליכים צוין כי "המשיב ביצע עבירות מין חמורות ביותר במתלונן במשך שלוש שנים, כשהמתלונן רק בן 11 שנים. המשיב הסלים את מעשיו במתלונן עד כדי ביצוע מעשי סדום חמורים והתעלם מהכאב והפחד שגרם למתלונן".

 

העבירות שמיוחסות לנאשם הן מעשי סדום בנסיבות מחמירות, ניסיון למעשה סדום, מעשים מגונים והדחה בחקירה בדרך של איומים. בית המשפט אסר על פרסום שמו של הנאשם עד לדיון הבא בעניינו.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים