שתף קטע נבחר

עשרות חתולים נעלמו ברעננה: "חוששים שהרגו אותם"

יותר מ-30 חתולים, בהם חתולי בית וחתולי רחוב, נעלמו לאחרונה משכונת קריית שרת ברעננה. התושבים הצליחו לצלם תושב השכונה עם מלכודת ובה חתול, ואשתו הודתה שבעלה לוכד חתולים. החשוד עוכב לחקירה

  

 

תושבים בשכונת קריית שרת ברעננה טוענים כי עשרות חתולים נעלמו לאחרונה מהשכונה, בהם חתולי בית. התושבים הצליחו לצלם תושב השכונה עם מלכודת ובה חתול, ואף התעמתו עם אשתו שהודתה שבעלה לוכד חתולים.

 

"אני לא רוצה נקמה. רק לעצור את זה", אומר נתנאל רפאלי, ששני החתולים שלו נעלמו. רפאלי הגיש תלונה במשטרה, והחשוד שצולם עוכב לחקירה.

יותר מ-30 חתולים נעלמו. תושב השכונה תועד עם מלכודת ובה חתול ()
יותר מ-30 חתולים נעלמו. תושב השכונה תועד עם מלכודת ובה חתול

למשפחת רפאלי היו שני חתולים בבית. "לפני חודש נעלם לפתע חתול אחד. לא הבנו לאן הוא נעלם. תושבים ואני שמנו לב גם שחתולים רבים, בהם חתולי רחוב, נעלמו מהשכונה. לפני שלושה ימים אני חוזר הביתה ורואה את הבן שלי בוכה. ששאלתי מה קרה והוא אמר שגם החתול השני שלנו נעלם. חיפשנו הרבה זמן את שני החתולים, גם בשכונה וגם מחוץ לשכונה, אבל הם לא נמצאו".

 

במהלך החיפושים מספר רפאלי כי הבחין בתושב השכונה הולך ברחוב עם כלוב ברזל ובתוכו חתול לכוד. "עצרתי ושאלתי אותו אם הוא עובד עירייה והוא השיב בשלילה וטען כי החתולים מפריעים לו. הכלוב היה בעצם מלכודת ללכידת חתולים, כמו מלכודת לתפיסת עכברים. הוא היה מכוסה בצידיו בניילון שרק צד אחד פתוח, ובתוכו היה מדרך שהחתול דורך עליו ואז הפתח נסגר כשהחתול בפנים".

 

רפאלי החליט שלא לוותר, הזעיק את אנשי העירייה ובמקביל הגיע יחד עם תושבים נוספים לביתו של התושב. "אשתו פתחה לנו את הדלת. התעמתנו איתה והיא הודתה שבעלה לוכד חתולים. הבטחתי לה שלא אלך למשטרה אם יגידו לי איפה החתולים אבל כלום לא עזר. בזמן שהתעמתנו עם האישה, בעלה התחבא בבית. בסוף הגשתי תלונה במשטרה".

 

לדברי רפאלי, מהשכונה נעלמו חתולים רבים. "שמנו לב שגם חתולי רחוב נעלמו. יותר מ-30 חתולים נעלמו ואנחנו לא יודעים אם העבירו אותם למקומות אחרים וחוששים שהרגו אותם. כולנו ציפייה שהחתולים יימצאו ויוחזרו לשכונה".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
תושב השכונה עם מלכודת ובה חתול
מומלצים