שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  סימון ביילס תשמש שגרירה של אוניברסיטת ההמונים
  UoPeople - האוניברסיטה הבינלאומית הראשונה ללא מטרות רווח וללא שכר לימוד של היזם הישראלי שי רשף, מעניקה תארים מוכרים ופותחת שעריה לסטודנטים שאינם יכולים ללמוד, בשל מגבלות אישיות, פיננסיות, גיאוגרפיות, פוליטיות או חברתיות.

  המתעמלת האגדית ומעוטרת מדליות הזהב סימון ביילס תשמש שגרירה ופרזנטורית של אוניברסיטת ההמונים המהפכנית של היזם הישראלי שי רשף. ביילס שתפתח שבוע הבא את אולימפיאדת החורף בדרום קוריאה גם החלה את לימודיה האקדמיים באוניברסיטת ההמונים החל מה-1 בפברואר.

   

  ביילס ורשף ()
  ביילס ורשף

   

  UoPeople - האוניברסיטה הבינלאומית הראשונה ללא מטרות רווח וללא שכר לימוד, מעניקה תארים מוכרים ופותחת שעריה לסטודנטים שאינם יכולים ללמוד, בשל מגבלות אישיות, פיננסיות, גיאוגרפיות, פוליטיות או חברתיות.

   

  ביילס תקים קרן על שמה עם האוניברסיטה, שמיועדת בעיקר לילדי אומנה להגשים חלומם. סימון ביילס החלה ב1.2 את לימודיה במנהל עסקים והצטרפה ל-14,000 סטודנטים המגיעים מ-200 מדינות. הלומדים כבר באוניברסיטת ההמונים. נלי ביילס, אימא של סימון, מצטרפת גם היא ללומדים ומתחילה תואר שני- MBA.

   

  ביילס בת ה-20 הדהימה את העולם בביצועיה באולימפיאדת ריו ב-2016 עם 4 מדליות זהב ואחת מארד. באחרונה חשפה כי גם היא הוטרדה והותקפה מינית על ידי רופא נבחרת ההתעמלות של ארה"ב לארי נאסר שמואשם על ידי 140 מתעמלות כי הטריד והתקיף אותן מינית. ביילס צייצה בחשבון הטוויטר שלה: "אני לא מפחדת לספר את הסיפור שלי יותר. גם אני אחת מהניצולות שעברו התעללות מינית ע"י לארי נאסר, עכשיו אני יודעת שזו לא אשמתי".

   

  שי רשף, היזם הישראלי של האוניברסיטה אמר: "השכלה גבוהה צריכה להיות זכות בסיסית ולא פריבילגיה למועט, כל מה שצריך הוא שכל, כוח רצון וחיבור לאינטרנט. הגיע הזמן למהפכה חינוכית, כי אנשים ללא תקווה או דרך, מסכנים את קיומם וקיומנו בעולם".

   

  אוניברסיטת ההמונים נוסדה בשנת 2009, קיבלה הכרה בתאריה בשנת 2014, והשיגה במהירות דריסת רגל בזירה הבינלאומית של ההשכלה הגבוהה. האוניברסיטה

  משתפת פעולה בין היתר עם אוניברסיטת ייל (YALE), אוניברסיטת ניו-יורק (NYU) ואוניברסיטת אדינבורו בסקוטלנד.

   

  אוניברסיטת ברקלי בקליפורניה (UC Berkeley), מהאוניברסיטאות הטובות בעולם, מאפשרת לתלמידי אוניברסיטת ההמונים, אחרי שנתיים של לימודים, להמשיך את לימודיהם ולזכות בתואר של בוגר ברקלי. האוניברסיטה אף זכתה לתמיכה גורפת של ראשי האוניברסיטאות המובילות בעולם. מועצת הנשיאים של האוניברסיטה כוללת ראשי אוניברסיטאות דוגמת NYU, אוקספורד, ברקלי קליפורניה, קולומביה, ג'ורג’ וושינגטון, אקדמית פריז, ועוד.

   

  שי רשף, יזם חינוכי, נשיא האוניברסיטה, פועל בתחום יזמות ההשכלה בארץ ובעולם זה למעלה מעשרים שנה. על פעילותו ותרומתו בתחום זכה בהוקרה רבה. בין היתר, הוא נבחר על ידי שלושה מיליון קוראי מגזין ההפינגטון פוסט (Huffington Post) למשנה הכללים האולטימטיבי בתחום החינוך (Ultimate Game Changer in Education).

   

  באוניברסיטת ההמונים לומדים כ-1,000 פליטים מכל העולם, מתוכם 500 סורים, כשמתוכם - 250 מסוריה עצמה ו-50 פליטים ממיאנמר.

   

   

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים