שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  אומה תורמן חושפת כיצד ויינשטיין פגע בה
  כוכבת "ספרות זולה" ו"להרוג את ביל" חושפת כי הארווי ויינשטיין ניסה לכפות את עצמו עליה במלון בלונדון. "הוא דחף אותי למטה, ניסה לחשוף את עצמו ולעלות עליי", אמרה

  כוכבת "ספרות זולה" ו"להרוג את ביל", אומה תורמן, חשפה היום (שבת) בעיתון "ניו יורק טיימס" כי המפיק הארווי ויינשטיין תקף אותה מינית במלון בלונדון. כבר כמה חודשים שתורמן רומזת ברשתות החברתיות שויינשטיין פגע בה אך עד כה לא פירטה כיצד.

   

  אומה תורמן (gettyimages) (gettyimages)
  אומה תורמן(gettyimages)

   

  לדברי תורמן, אחרי ההצלחה של "ספרות זולה" בהפקתו של ויינשטיין, "החלוק שלו יצא החוצה". הוא הזמין אותה לחדרו במלון בפריז, שם הוביל אותה לסאונה ממנה יצאה במהרה. לאחר מספר חודשים היא פגשה אותו במלון בלונדון, שם לדבריה, "הוא דחף אותי למטה, ניסה לחשוף את עצמו ולעלות עליי. הוא עשה כל מיני דברים לא נעימים, אבל הוא לא כפה את עצמו עליי".

   

  לאחר המקרה היא חזרה לחדרו ואיימה עליו שתחשוף את מעשיו. בתגובה הוא איים עליה כי יהרוס לה את הקריירה. תורמן הוסיפה כי היא מרגישה רע עבור כל אותן נשים שחוו התעללות מויינשטיין כי במידה מסוימת הן בטחו בו מאחר ששחקניות כמוהה היו מוכנות להמשיך לעבוד איתו.

   

  אנשיו של ויינשטיין אישרו ל"ניו יורק טיימס" שהוא התנצל בפני תורמן בזמנו מכיוון ש"לא קרא נכון את הסימנים".

   

  סרטון התאונה של תורמן.

   

  בנוסף, תורמן התייחסה בכתבה ליחסיה המקצועיים עם הבמאי קוונטין טרנטינו, שלדבריה נפגעו לאחר הצילומים של "להרוג את ביל". באחת הסצנות היא התבקשה לנהוג במכונית ללא חגורה, אך הרגישה לא בנוח לעשות כך וביקשה שניצבת תחליף אותה, אך סורבה על ידי הבמאי. במהלך הצילומים היא התנגשה בעץ ונפגעה בצווארה ובבירכה. לדבריה, מירמקס הסכימו להביא לה את צילום התאונה בתנאי שתחתום על הסכם ויתור, דבר שתורמן לא הסכימה לעשות. רק אחרי 15 שנה היא הצליחה להשיג את הצילומים, אבל החליטה לא לתבוע את החברה ואת הבמאי.   

   

   

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  הטבות למנויים
  מומלצים