שתף קטע נבחר

מני נפתלי: "כשיהיו המלצות אלפים יחזרו להפגנות"

בשבועות האחרונים חלה ירידה במספר המפגינים נגד השחיתות השלטונית. מני נפתלי מאמין שהמגמה תשתנה כבר בקרוב, כשיפורסמו המלצות המשטרה בחקירות ראש הממשלה. "אנשים מבינים בדיוק מה קורה ולכן הם ימחו"

 

 

 

"ברגע שיהיו המלצות האנשים יצאו לרחובות וזה כבר לא קשור מי מוביל אותם. האנשים פה מבינים בדיוק מה קורה במדינת ישראל ולכן הם ימחו. הם ימחו בכל מקום". מני נפתלי, אחד המארגנים הבולטים של ההפגנות נגד השחיתות השלטונית, מודע לכך שיש לאחרונה ירידה במספר המפגינים, אך לדבריו הכל ישתנה בקרוב, כאשר המשטרה תפרסם את המלצותיה בחקירות ראש הממשלה בנימין נתניהו.

 

"זו הפגנה ארוכה מאוד ויש עליות וירידות", אומר נפתלי היום (א') לאולפן ynet. "ברגע שיהיו המלצות כל האנשים יצאו לרחובות, זה ברור. לא צריך פה שום מנהיג, לא צריך פה שום מנהל כזה או אחר. צריך לצאת לרחוב ולא בגלל אף אחד, אלא בגלל שבן אדם מרגיש שהשחיתות השלטונית גואה. בכל מקום שיפגינו אני רק מריע לזה".

 

ההפגנה בכיכר הבימה בתל אביב, אתמול (צילום: מוטי קמחי) (צילום: מוטי קמחי)
ההפגנה בכיכר הבימה בתל אביב, אתמול(צילום: מוטי קמחי)

 (צילום: מוטי קמחי) (צילום: מוטי קמחי)
(צילום: מוטי קמחי)

נפתלי לא מתרגש מהירידה במספר המפגינים. "קודם כל היו 500 איש בפתח תקווה, הרמנו דגם של צוללת, היה מאוד יפה, באמת התנקינו שם מכל השתייכות למפלגה ואתה מרגיש את האנשים, כמה שחשוב להם לבוא ולתת את הצעקה על השחיתות השלטונית".

 

אנשים כבר לא מרגישים איזושהי הזדהות עם המסרים שלכם.

"למה? המסרים שלנו חותכים, המסרים שלנו הם נגד השחיתות השלטונית ודיברנו גם על שומרי הסף. אני לא מדבר על בנימין נתניהו, הוא בעיה חולפת. אנחנו מדברים על שומרי הסף, על כך שלראש הממשלה הבא לא יהיה יועץ משפטי אישי, על זה אנחנו מדברים. כתבו בשבוע האחרון לגבי היועץ המשפטי אביחי מנדלבליט שיש פה גרירת רגליים, רואים את זה".

 

אתה עדיין חושב שהיועמ"ש עובד עבור נתניהו?

"אנחנו רואים את זה. עצם העובדה שבתפקיד הקודם שלו הוא היה מזכיר הממשלה, אתה יכול להבין את זה לבד. יכול להיות שגם הוא קשור לצוללות לכאורה, אנחנו לא יודעים, אנחנו מנסים לבדוק את הדברים. אנחנו אזרחים מודאגים. הכל מתעכב, אבל כשיהיו המלצות אלפים יחזרו להפגנות".

 

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: אבי מועלם
מני נפתלי
צילום: אבי מועלם
מומלצים