שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות

  "בייק אוף ישראל": סובלת ממתיקות יתר

  עם קרין גורן ומאיר אדוני שיעבירו לשלב הבא כל דבר שנושם ויציע להם פחמימה, ומתמודדים שנראה כאילו במקרה הגיעו לתוכנית, ספק אם נצליח לזכור את שמו של מי שיזכה בעונה השנייה של "בייק אוף". מזל ששופטת אחת מצילה את המצב

  כמעט שנתיים אחרי העונה הראשונה מגיעה העונה השנייה של "בייק אוף ישראל" לערוץ 12 (א', 21:00). ואומנם נרשם שיפור קטן מהעונה הקודמת, אבל היא עדיין לא משקיטה את הגעגוע אל גרסת המקור. 

   

  מתוך "בייק אוף"

  מתוך "בייק אוף"

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

  השינויים הפרסונליים הם כמעט מינוריים. אל קרין גורן בעמדת השיפוט חברו אסטלה מושקוביץ בלפר, קונדיטורית ושוקולטיירית וכרגע האדם הכי שפוי על הסט, והשף מאיר אדוני, שנשבע ביקר לו שאחרי "משחקי השף" הוא עם כל הריאליטי הזה גמר, אבל אופס, מעד במקרה אל פורמט מתיש פי כמה. ניכר שאדוני נהנה בעיקר מהעובדה שהוא עבר לעמדת ההובלה של פאנל השופטים, ומקבל במה חופשית להגיד כמה פעמים שהוא רוצה שהוא אוהב שמן זית. אישית אני חושבת שמעבר מריאליטי סביר כמו "משחקי השף" לגלולת סוכר כמו "בייק אוף" הוא בגדר ירידה ברמה.

   

  פאנל השופטים קצת בבעיה פה, וסובל ממתיקות יתר (סליחה). קרין גורן תעביר גם מתמודד שיגיש לה כפית סוכר. למאיר אדוני כל דבר מזכיר את הבית ואסטלה היא צדיקה יחידה בשוגרלנד שמידי פעם לא אוהבת משהו ובאופן כללי מעוניינת לדקור כל מי שמפסל בסוכר, ובצדק. אם היה היגיון בעולם היא הייתה מקבלת שני קולות אבל כרגע היא במיעוט, ואדוני וגורן – שקצת מפחידה אותי, אני מודה - מעבירים כל דבר שנושם ויציע להם פחמימה.

   

  למה לעגבן סתם? "בייק אוף" ()
  למה לעגבן סתם? "בייק אוף"

  לפחות לפי הפרק הראשון רוב המתמודדים לא עומדים בסטנדרטים שהייתם מצפים מתוכנית בסדר גודל כזה. כולם אומנם מתפקדים למצעד הרגיל והמגוון של הטרגדיות - צליאק, הורים עם סרטן, הפרעת קשב והפועל חיפה – אבל אפילו אני יכולתי להבחין שחוץ מאחד או שניים, לא מדובר בעילויים כשזה מגיע לאפייה. ובכל זאת, אחד אחרי השני הם צלחו את האודישן והסתננו לשורות התוכנית, כולל ויקטוריה העולה החדשה מאמריקה שחיה בסרט עתיר תקציב ללא ספק. כרגע נדמה שהפקת התוכנית באמת במצוקה בעקבות מחסור חמור במתמודדים שגם יודעים להזליף וגם יצליחו להחזיק מסך, ולא הייתה ברירה אלא להזרים פנימה מתמודדים שפשוט עברו במקרה בטיילת בנמל.

   

  השופטים בבעיה. "בייק אוף ישראל" (צילום: משה נחומוביץ) (צילום: משה נחומוביץ)
  השופטים בבעיה. "בייק אוף ישראל"(צילום: משה נחומוביץ)

  "בייק אוף" תצטרף אל "מאסטר שף", גם היא של קשת, שכרגע נמצאת בקו האמצע של העונה. רשת כבר עמלה על גרסה משלה לריאליטי האופים. האם תצליח אסטלה לעצור בגופה את הסחף הסכריני ולהקנות לעונה הזאת איזשהו שיק של אצילות אנינה? אני בספק. האם נצליח לפנות מקום במוח הקטן והנאה שלנו כדי לזכור את שמו או שמה של הזוכה בעונה הזאת? פחחחח. אני יכולה לשמוע בראש שלי את אייל שני מסכם את זה בשלוש מילים – למה לעגבן סתם?

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: משה נחומוביץ
  "בייק אוף". יותר מדי מתוק
  צילום: משה נחומוביץ
  לאתר ההטבות
  מומלצים