שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  תתפלאו, גם סבתות רוצות סקס מטורף

  בני שישים, שבעים ואפילו שמונים. נשים וגברים, נראות ונראים נפלא, בריאים, חלקנו עדיין עובדים, אפילו במשרה מלאה. רבים מאיתנו מטיילים בעולם, לומדים, אפילו הצלחנו להרגיל את הילדים לתאם יומנים, וכולנו רוצים לתת בראש

  אנשים שוכחים שגם סבתות רוצות סקס מטורף. רוצות, אבל לפעמים זה לא כזה פשוט. בשביל סקס מטורף צריך גבר, וגבר זה לא דבר פשוט למצוא. פעם בת שלושים הייתה "אישה", ובת שישים הייתה מעבר להר. בגיל שמונים רוב הנשים כבר לא היו כאן, והגברים? הם נעלמו הרבה קודם. כך או כך, היה סדר בדברים. כמו בחנות ירקות טובה, בבוקר מזיזים את העגבניות של אתמול לטובת הטריות מהיום. אבל היום העגבניות של אתמול כבר לא רוצות לזוז. הן מצטופפות על המדף, חוסמות את המעבר וצועקות: "אנחנו כאן, ובגדול".

   

  בני שישים, שבעים ואפילו שמונים. נשים וגברים, נראות ונראים נפלא, בריאים (אלו שלא ממילא צונחים מהמדף), חלקנו עדיין עובדים, אפילו במשרה מלאה. רבים מאיתנו תרים את הגלובוס, לומדים, אפילו הצלחנו להרגיל את הילדים לתאם יומנים, וכולנו רוצים לתת בראש.

  עו"ד מירי וורצל. "אנחנו כאן ובגדול" (צילום: נועה גוטמן) (צילום: נועה גוטמן)
  עו"ד מירי וורצל. "אנחנו כאן ובגדול"(צילום: נועה גוטמן)
   

  אני בת 63. לפני ארבע שנים איבדתי את בעלי במפתיע. דום לב. יצאנו מהבית בבוקר שניים לטיול, וחזרתי אחת. סתם ככה. בנאדם הולך פתאום באמצע החיים. יש לי שני ילדים וחתן מופלאים, שתי נכדות מהממות, משפחה נהדרת, חברים נהדרים, אבל בלילה אני הולכת לישון לבד. בהתחלה הצהרתי שלא יהיה לי גבר אחר. פשוט כל כך התאמנו, הוא היה חבר כזה טוב וכייפי, האהבה הראשונה שלי. זה היה בלתי מתקבל על הדעת שיהיה לי אי פעם עוד אחד כזה.

   

  אבל הזמן זלג. שנה, ועוד חצי שנה, להיות לבד זה קשה ובעיקר משמים. באיזשהו שלב ילדיי נתנו את ברכת הדרך, אפילו דחפו קצת, ולבסוף מצאתי את עצמי מתחילה סיבוב שני. לוסי מצאה את עצמה ברקיע של יהלומים, עליסה בארץ הפלאות, ואני מצאתי את עצמי בארץ לא נודעת. מגיל 26 הייתי עם בעל אחד, גבר אחד, מוקפת זוגות חברים, תיבת נוח חמימה וברורה שכזאת. כל הגברים שהכרתי היו ידידים. נחמדים כאלה, משהו אַ-מיני כזה, כל אחד והאישה שלו.

   

   

  בארץ החדשה שגיליתי גברים הפכו ליצורי-על. כוחם במספרם. המועט. מישהו לוהט סיפר לי שפתח חשבון באתר היכרויות, ולמחרת בבוקר מצא 280 פניות. גם אני ספרתי. כל מלאי הגברים בגילאי 60 עד 67 באתר שבו הייתי רשומה עומד על 330. אז בעיה ראשונה היא מעטים מול רבים, בהיפוך. הבעיה השנייה היא שבסיבוב אלף, רוב הזוגות הם בערך בני אותו גיל. אך בדיסנילנד הזה של הגברים כל אחד פותח פער של עשר שנים מינימום. אם כבר, אז כבר. היום כל אחד רוצה לוליטה. כל מטאטא יורה. הבעיה השלישית היא שנגיד שעברת את שתי המשוכות הראשונות, רק הריחו אלה את ריח החופש, יותר לא תשימי עליהם קולר. כחרגולים שיכורים הם מדלגים מעלה לעלה, ממיטה למיטה, עמוסי הורמונים מהטבע, מהוויאגרה או מהסיאליס. הגברים האלה לא רוצים לישון, הם רוצים להשתגע. אז עם כל זה לכי תמצאי לך גבר חדש.

   

  אבל, כמו עם עוד הרבה דברים מבאסים בחיים, הכול זה עניין של איך אתה לוקח את זה. למה שלא נשתעשע קצת? אמרתי לעצמי. הרי אני לא לבד בקטע הזה, יש עוד מלא בנות שוות ואדירות שהולכות לישון לבד. לא כי הן רוצות, אלא כי אין להן עם מי. צרת רבים היא לא חצי נחמה, אבל היא הבנה שזה לא שמשהו שדפוק בך. אז אולי זה רבע נחמה. אני מקווה שלא אקבל תגובות כמו "אם את כל כך מתחננת, אני מוכן לעשות לך טובה". סקס מזדמן זה גם פתרון, אבל אני לא שם. ועד כמה שאני יכולה להעריך, נראה לי שגם רוב שותפותיי לצד הצחיח הזה שבחיינו לא בעניין.

   

  סקס מטורף זה החבילה הכוללת. במיטה ומחוצה לה. בלילה וגם ביום שלמחרת. ובזה שאחריו. ובשבוע שלאחריו. הדבר האמיתי. ועל זה אני מדברת - על מישהו להיות איתו, ושיהיה איתי. לא להתחתן, חס וחלילה, שאף אחד לא יילחץ. גם לא לגור ביחד, רק להיות ביחד. ושיאהב אותי, כן, אותי ורק אותי. ואני אותו, כמובן. ושהסקס יהיה מטורף. 

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: נועה גוטמן
  זה לא הגיל, זה התרגיל. עו"ד וורצל
  צילום: נועה גוטמן
  הכרויות
  כתבו לנו
  מומלצים