שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  בין זכר לנקבה: לידתה המחודשת של ונוס
  ונוס המוכרת בעיקר כמי שאחראית על הזוגיות, משפיעה לא רק על מערכות היחסים שלנו אלא גם על ההתעוררות החברתית, הרצון לצדק ושוויון והבנות חדשות שישנו את פני החברה. האסטרולוגית שלי רום מסבירה

  ונוס ששולטת בדבק הזוגי ובעולם הכספים, הייתה מוסתרת מאחורי השמש (מתצפית כדור הארץ) מה-10 בדצמבר 2017. היום (7.2.2018) הוא נולדת מחדש ועד מהרה תחזור להיות נוכחת ותופיע בשמי הלילה ככוכב ערב - אם תסתכלו אל השמים תוכלו לראות אותה אחרי השקיעה החל מה-8 בפברואר.

   

  זכר-נקבה, בוקר-ערב: משמעותה של ונוס 

  ונוס במסלולה בשמים יוצרת את הפנטגרם, פרח החיים. מתצפית כדור הארץ היא יכולה להופיע מצד שמאל של השמש, או מצד ימין של השמש, אבל היא אינה מתרחקת יותר מ- 48 מעלות, והיא יכולה להיראות רק בבוקר לפני הזריחה ובערב לאחר השקיעה - אז היא מופיעה כוכב בוקר או ערב. בשנת 2018, ונוס תופיע ככוכב ערב ברוב השנה, מפברואר ועד הסתיו (נובמבר) 2018.

   

  ונוס יכולה להיות נקבית וגם זכרית, כמו שהיא שולטת בשני מזלות, במאזניים (זכרי) ושור (נקבי). ככוכב זכרי היא זורחת בבוקר, היא נחשבת חזקה ועצמאית, אלת מלחמה, בעלת רצון משלה ועצמאות שאיננה יודעת פשרות. ככוכב ערב (שוקעת לאחר החמה), כוכב נקבי, היא מגלמת את תפקידיה המסורתיים בתור אם מסורה, רעייה אוהבת, מתמסרת ופחות דומיננטית.

   

  שני ארכיטיפים אלו של ונוס מציינים תכונות שונות להורוסקופים האישיים, אך גם להורוסקופ המדיני וגורלו של העם. כמובן, יש חשיבות רבה להיכן ונוס מופיעה בשמים ברגע שהיא נחשפת מחדש והיכן היא נעלמת, כך גם המאפיינים וההשפעות.

  כוכב ונוס (צילום: shutterstock) (צילום: shutterstock)
  כוכב ונוס(צילום: shutterstock)
   

  כיצד תשפיע לידתה מחדש של ונוס ברמה האישית? ונוס הפכה בלתי נראית בדצמבר במזל עקרב. היא תיוולד שוב ב 28 מעלות בדלי. זוהי הלידה

  הסמלית והיא נקודה חיובית, אזוטרית ורוחנית התומכת בהשתנות והמעבר בין העידנים, ונוס בדלי נמצאת במקום איכותי עבורה, היא מחברת אותנו לרוחניות, משפרת את האינטואיציה ואת הכוח הפנימי הפורץ מתוכנו, ומחזקת את הצד הנשי.

   

  מכיוון שוונוס הפכה בלתי נראית במזל עקרב, הראשונים להיפגע מכך היו העקרבים (שרה נתניהו, למשל). ונוס הדליית יכולה לגרום לניצוץ של גאונות, חשיבה מחוץ לקופסה, יציאה מהארון והכי חשוב להתאגד מבחינה חברתית או עסקית. אנו חווים קפיצה קוונטית של השתנות התדר האישי שמושפע מהארכיטיפ הדליי, מהתכונות ה"דלייות" המובהקות, האנרגיות הופכות אלקטרו מגנטיות חשמליות. נוכל להבחין כיצד מהחום הרגשי שחווינו עד פברואר האנרגיה תהפוך להיות קרה ופחות סנטימנטלית, יותר חברתית, ציבורית, טובת הכלל תהפוך להיות מרכז השיח הציבורי ופחות ניגע בטובתנו האישית.

   

  כוכבית ונוס שאחראית על הזוגיות, הופכת "דליית", אנו מושפעים מהתדר והופכים לא שגרתיים בצורה כזו או אחרת. יתכן ששבירת ממד הזמן תתבטא בתפיסה עתידנית, אין צורך לחיות עם אדם אחד חיים שלמים כדי למצות את התהליך, ונוכל להחליט שזוגיות או מערכת יחסים שאיננה משרתת אותנו תגמר. כך גם הבריאות תושפע ממזל דלי: נוכל לחוות בעיות בדם, סוג של טירוף או חוסר שליטה ברמה העצבית.

   

  ונוס הנולדת מחדש באזור הדליי היא אמנם יוקרתית, אך יש גם את ההיבטים שהיא יוצרת ברגע החשיפה - היא יוצרת ריבוע דיסהרמוני. זו יכולה להיות הסיבה לאתגרים מסוימים ביחסי האהבה ושינוי התפיסה כלפי ההנהגה.

  משפיעה על החשיבה (צילום: bigstock) (צילום: bigstock)
  משפיעה על החשיבה(צילום: bigstock)
   

  מהן השפעות ונוס במובן הגלובלי? ההשפעה של התעוררות ונוס בדלי מקבילה להשפעת ליקוי החמה שיתרחש בדלי ב-15.2.18 - זוהי השפעה שנוגעת בחיבור של העם כחברה שלמה. העם מתאחד ויכול להפוך מורד אם לא ישיג את מבוקשו. האריה שיושב ממול מצביע על חשיפת יתר לפרסום, לאגו, כך שנוצרים מצבים מבישים, כמו שיימינג או גילויים מסעירים. גם המטבע כדוגמת הביטקויין יושפע מהמעבר, יתכן מהפך שיאזן את המטבע ואולי אף תהיה התערבות חוקתית.

   

  המדינות שמושפעות מסימן דלי הם: סין, דנמרק, חלק מרוסיה, שוודיה, גרמניה, מצרים, ואפגניסטן. הן אלו שיחוו את ההיבטים השליליים של הריבוע: החקלאות יכולה להיפגע, גם נזקי טבע באזורים אלו. כל הנושא של פליטים, מרד אזרחי וגם פיגועים.

   

  שלי רום - אסטרולוגיה ותודעת על

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: shutterstock
  ונוס נולדת מחדש
  צילום: shutterstock
  צילום: שרית צרפתי
  שלי רום
  צילום: שרית צרפתי
  מומלצים