שתף קטע נבחר

המשטרה: תשתית ראייתית להעמדת מנכ"לית פארק אריאל שרון לדין

עם סיום חקירת החשד לעבירות בתחום טוהר המידות בחברה הממשלתית, הודיעה המשטרה כי נמצאה תשתית ראייתית נגד המנכ"לית שרון רז ומעורבים נוספים. הפרקליטות תחליט אם להעמיד לדין את החשודים

 

שרון רז, המנכ"לית שאותה ממליצה המשטרה להעמיד לדין ()
שרון רז, המנכ"לית שאותה ממליצה המשטרה להעמיד לדין

 

המשטרה הודיעה הבוקר (יום ד') כי סיימה את חקירתה של שרון רז, מנכ"לית פארק אריאל שרון, שחשודה בעבירות בתחום טוהר המידות. עם סיום החקירה סבורה היחידה החוקרת כי התגבשה תשתית ראייתית נגד רז ומעורבים נוספים לצורך העמדתם לדין. המשטרה מייחסת לרז עבירה של הפרת אמונים.

 

רז, הבכירה בחברה הממשלתית, עוכבה לחקירה באוקטובר האחרון במקביל לבכירים אחרים בחברה בחשד כי קידמו מינויים ומכרזים תמורת שוחד. החקירה הפכה לגלויה לאחר חיפוש בבתיהם ובמשרדיהם של החשודים אחר מסמכים ומחשבים שקושרים אותם לפי החשד לעבירות המיוחסות.

 

במשטרה ציינו כי לפי חומר הראיות, בעת שרז כיהנה בתפקידים בכירים בפארק - היא פעלה תוך ניגוד עניינים לקידום מכרזים בשווי של מאות אלפי שקלים לטובת המקורבים אליה. עוד צוין כי התיק יועבר בימים הקרובים לפרקליטות לצורך עיון והחלטה.

 

החקירה התנהלה ביחידה הארצית למאבק בפשיעה הכלכלית (יאל"כ) בלהב 433 ובליווי פרקליטות מחוז תל אביב (פלילי).

 

במשטרה אמרו: "נמשיך למקד אכיפה נגד תופעות ועבירות הנוגעות לטוהר המידות, תוך הפעלת מערכי מודיעין וניהול חקירות משותפות עם רשויות אכיפה נוספות, לשם חשיפת מבצעי העבירה והעמדתם לדין".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
שרון רז, מנכ"לית פארק אריאל שרון
מומלצים