שתף קטע נבחר

צנזורה בצפון תל אביב: שלטי נשים כוסו בפסי הדבקה

תושבי שכונת רמת החייל הופתעו לגלות כי אלמונים השחיתו שלטי פרסום שעליהם התנוססו דמויות נשים. האצבע המאשימה הופנתה כלפי גורמים חרדים מנווה שרת הסמוכה: "מנסים להכניס את בני ברק וירושלים"

 

 

הכוכבים המתנשקים צונזרו. רמת החייל, הבוקר ()
הכוכבים המתנשקים צונזרו. רמת החייל, הבוקר

הנשיקה של השחקנים ג'יימי בל ואנט בנינג והרגליים החשופות של השחקנית מרגו רובי צונזרו. לא, זאת לא החלטה חדשה של המועצה לביקורת סרטים ומחזות - אלא המראה שנגלה הבוקר (יום ד') לעיניהם של עוברי אורח בשכונת רמת החייל בצפון תל אביב. בשכונה הפנו אצבע מאשימה לגורמים חרדים שמתגוררים בנווה שרת הסמוכה.

 

תושבים ועובדים גילו כי אלמונים הדביקו פסי דבק על שלטי פרסום בתחנות אוטובוס בשכונה, שעליהם מופיעות דמויות של נשים. השלט של כוכבי הסרט "כוכבים חיים לנצח" מתנשקים כוסה לגמרי. בשלט של הסרט "אני, טוניה" כוסו כאמור רגליה של השחקנית הראשית. במקביל כוסו בדבק שלטים נוספים עם דמויות של נשים.

הרגליים החשופות כוסו ()
הרגליים החשופות כוסו

תושבי השכונה שממוקמת בצפון-מזרח העיר הביעו מורת רוח. "אנחנו חיים כאן בשלום עם כולם, אבל עוד לא היו לנו מקרים שבהם גורמים חרדים התערבו לנו בשגרת החיים", אמרה תושבת השכונה יסמין. אחת העובדים בשכונה אמרה: "מנסים להכניס לתל אביב את בני ברק וירושלים. זה הזוי שזה קורה דווקא כאן בתל אביב".

 

בשכונה השליכו כאמור את האשמה על גורמים חרדים שמתגוררים בנווה שרת, והביעו חשש שתופעות של הקצנה דתית יתגברו.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פס הדבקה על שלט ברמת החייל
מומלצים