שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  איל ברקוביץ': "לפני בית הספר הייתי הורג אפרוחים פצועים"
  כוכב הכדורגל לשעבר והמנחה השנוי במחלוקת בהווה, איל ברקוביץ', לא מתרגש מהביקורת על התוכנית שלו ("מה סתיו רצתה? שאשאל אותה על הכור האטומי?"), מלכלך על ערוץ 10 ("ברחו כמו שפנים"), מודה שאפילו בשבילו התוכנית ארוכה מדי וחושף מה היה הג'וב הגרוע בחייו. הריאיון המלא יתפרסם ב"ידיעות אחרונות", מוסף "7 לילות"

  איל ברקוביץ' היה כוכב כדורגל גדול, ובחודשים האחרונים הפך גם לכוכב טלוויזיה ולדמות כמעט קבועה ב"ארץ נהדרת" עם שותפתו להגשת התוכנית בקשת, אופירה אסייג. בריאיון במדור "פינג פונג" שיתפרסם מחר ב"ידיעות אחרונות", הוא חושף כמה סודות מחייו.

   

  מתוך התוכנית של אופירה וברקוביץ'

  מתוך התוכנית של אופירה וברקוביץ'

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

   

  "בגיל 16, כשגרתי במושב רגבה, עבדתי בלול אפרוחים כל בוקר", מספר ברקוביץ' בתשובה לשאלה מה היה הג'וב הגרוע בחייו, "לפני שהלכתי לבית הספר. התפקיד שלי היה להרוג את האפרוחים הפצועים. בלול פיטום, האפרוחים הפצועים פשוט נשארים על הקרקע ולא בורחים ממך כשאתה מגיע. אפרוח פצוע אי אפשר לפטם, לכן הורגים אותו. עכשיו, השיטה היא להטביע אותם אבל אני לא הייתי מסוגל לעמוד בזה אז הייתי זורק אותם למאווררים. טראומה? לא, הייתי מושבניק לכל דבר וזו הייתה אחת העבודות שלי. מישהו צריך לעשות את זה".

   

  על הביקורות על סגנון השאלות שלו בתוכנית ולשאלה אם צריך לבקש סליחה מכמה מרואיינים הוא אומר, "ממש לא. אני שוקל לפתוח עמותת נפגעי ברקוביץ'. אתה לא יכול לעשות שינוי מין או לעשות מחאות כמו מני נפתלי ולצפות שישאלו אותך על גידול החסה בשטחים. אם אתה בא לאולפן, אתה צריך להיות מעניין ואתה רוצה שישאלו אותך שאלות מעניינות. מה סתיו סטרשקו רצתה, שאשאל אותה על הכור האטומי או על המנהרות בעזה? אנשים גוזרים פה קופון של שבועיים-שלושה אחרי הריאיון, על העובדה שכביכול נפגעו. אני מכיר אנשים שעשו ניתוחים לשינוי מין ואף אחד לא מכיר אותם. את סתיו כן כי כנראה שהיא רוצה פרסום, אז מה הקטע?".

   

   

   

  מתוך התכונית "אופירה וברקוביץ'" ()
  מתוך התכונית "אופירה וברקוביץ'"

  ברקוביץ' מגיב גם לגבי ההצעה שקיבל עם אסייג מערוץ 10. "קיבלנו את ההצעה לעבור מבכיר שם. כשהכול התפוצץ בתקשורת, ערוץ עשר קיפלו את הזנב וברחו כמו שפנים. ההצעה הייתה תוכנית בפריים-טיים בסכום אדיר".

   

  מההרחבה של התוכנית על חשבון 'השבוע' עם רינה מצליח הוא דווקא לא כל כך מרוצה. "שעתיים זה ארוך לי מדי" מסביר ברקוביץ', " שעה מ־19:00 עד 20:00 זה מספיק. אני חסר סבלנות. הריטלין נגמר אחרי שעה".

   

  אנשים הרימו גבה כשהעמידו אתכם לפרס הטלוויזיה מול התוכנית של לונדון וקירשנבאום.

  "שיודיעו לי בבקשה מתי לבוא לקבל את הפרס".

   

  הריאיון המלא יתפרסם מחר (ו') במוסף "7 לילות" של "ידיעות אחרונות".

   

   

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  7 לילות
  מומלצים