שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  120 אלף שקלים לקשישה שנפלה בגלל מרצפות בולטות במדרכה
  ניצולת שואה מירושלים נפלה על מדרכה שבה היו מרצפות בולטות, שברה את הכתף והברך וסבלה מחבלות. בנוסף, נקבעו לה 15 אחוזי נכות לצמיתות. בית המשפט חייב את העירייה לפצות אותה במסגרת פשרה

   

  האישה בבית החולים לאחר שנפלה ()
  האישה בבית החולים לאחר שנפלה

    

  עיריית ירושלים תשלם 120 אלף שקלים לקשישה שנפלה ונפצעה בגלל מרצפות בולטות במדרכה. כך פסק לאחרונה בית משפט השלום בירושלים. בעקבות המקרה תיקנה עיריית ירושלים את המדרכה.

   

  המקרה אירע לפני שלוש שנים בשכונת גבעת משואה בירושלים. הקשישה, ניצולת שואה בת 79, צעדה על מדרכה הסמוכה לביתה ונפלה בשל מרצפות אקרשטיין בולטות. "הלכתי ברגל ונתקעתי במרצפות. עפתי קדימה ואיבדתי את ההכרה", מספרת הקשישה שביקשה להישאר בעילום שם. "פינו אותי לבית החולים, היו לי שברים בכתף ובברך".

   

  לדברי האישה, יש בעיות בעוד מדרכות בשכונת מגוריה. "כל השכונה מלאה במרצפות בולטות ושבורות. מאז אני לא הולכת ברגל כי אני פוחדת ליפול שוב. אני מצפה שעיריית ירושלים תיקח אחריות ותתקן את המדרכות. אנשים מבוגרים הולכים שם וזה מסוכן".  

  המרצפות הבולטות שגרמו לנפילת האישה ()
  המרצפות הבולטות שגרמו לנפילת האישה

  עיריית ירושלים תיקנה את המפגע ()
  עיריית ירושלים תיקנה את המפגע

  עו"ד בנימין. "מפגע ברור של העירייה" ()
  עו"ד בנימין. "מפגע ברור של העירייה"

  בעקבות הפציעה נקבעו לקשישה 15 אחוזי נכות לצמיתות, והיא הגישה תביעה נגד עיריית ירושלים בסך 160 אלף שקלים. התביעה הסתיימה בפשרה בין שני הצדדים ובפיצוי של 120 אלף שקלים לטובת הקשישה.

   

  עו"ד מיכאל בנימין ייצג את התובעת: "מדובר באישה מבוגרת שנפלה במדרכה כתוצאה ממפגע ברור של עיריית ירושלים. בנסיבות העניין היא פוצתה בסכום מכובד ואני מברך על כך שהעירייה תיקנה את המפגע לטובת הציבור".

   

  הפעיל החברתי יוסי סעידוב אמר בעקבות המקרה: "לצערנו עיריית ירושלים מפקירה ומזניחה את המדרכות בכל רחבי העיר. רוב המדרכות בעיר לא נגישות וחלקן הגדול משמש לחנייה לא חוקית של כלי רכב פרטיים. ילדים, הורים וקשישים נאלצים ללכת על כבישים סואנים ולסכן את חייהם. חבל שעיריית ירושלים מטפלת במדרכות רק אחרי פציעות ותאונות של הולכי רגל".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים