שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  אסף הראל: "נתניהו הוא כמו דודו טופז - שניהם בזים לקהל שלהם"
  היוצר של הסדרה החדשה על מנחה הטלוויזיה המנוח השווה בין ראש הממשלה לאיש השערוריות שנטל את חייו: "אצל שניהם מהדהדת השנאה והאובססיה לתקשורת. אני מקווה שהסיפור של ביבי-לנד לא יגבה חיים"
  התבטאות חריפה של היוצר והתסריטאי אסף הראל הבוקר (יום ג') במסיבת העיתונאים של HOT שבה הוצג לוח השידורים שלה. הראל שעובד בימים אלה על סדרה עלילתית חדשה על דודו טופז, השווה בין מנחה הטלוויזיה המנוח לראש הממשלה בנימין נתניהו.

   

  הראל אמר כי טופז ניחן בהבנת הקהל בצורה מושלמת, אולם הוא גם בז לו. "ביבי פיצח משהו עמוק בישראליות", הסביר הראל, "הוא בז לקהל שלו. אצל שניהם - השנאה לתקשורת שמהדהדת להם כל כך גדולה, והאובססיה לתקשורת. אני מאוד מקווה שהסיפור של ביבי-לנד לא יגבה חיי אדם".

   

  אסף הראל ()
  אסף הראל
   

  הראל הוסיף כי מדובר בסדרה שאותה היה אמור לכתוב כבר לפני 20 שנה - כמעין פיתרון עבור טופז שסיים את דרכו בהגשת תוכנית האירוח הפופולרית שלו. "כשמסתכלים על הקטעים מהתוכניות של דודו מבינים שזה לא שהכתובת הייתה על הקיר - אלא שהיא שודרה שבוע אחרי שבוע בפריים טיים וכולם מחאו כפיים", אמר הראל.

   

  "לדודו לכאורה היה הכול – כסף, קריירה, נשים וילדים – ועדיין הוא לא היה אדם מאושר", הוסיף הראל. "מצד אחד, הוא הבין את הקהל בצורה מדהימה, ומצד שני הוא בז לקהל וכך מתחילה נפש מסוכסכת שלא מוצאת פורקן.

   

  "הסדרה שלנו 'דודו-לנד' מתחילה כשהוא בשיאו, כשהתוכנית שלו מכניסה 70 אחוז מההכנסות של קשת. דודו עושה מה שהוא רוצה, והכול עובד לו: נושך כוכבות והכול הולך לו. אבל המספרים מתחילים לרדת, הוא כבר לא במקום הראשון. דודו צריך לעצור ולהמציא את עצמו מחדש. אבי ניר (מנכ"ל קשת, ר.ב) הציע לדודו שנכתוב סדרה.

   

  "בפגישה האחרונה של אבי ניר ודודו טופז, הייתי נוכח. הוא הסביר לדודו שהוא לא יכול להמשיך עם הקהל, אבי אמר לו בוא תעשה סדרה, עזוב את התוכנית. דודו סירב, עבר עם התוכנית לרשת ואז לערוץ עשר, והסדרה הזאת שהייתי אמור לכתוב לפני 20 שנה מקבלת טוויסט, ואני אכתוב אותה היום אבל עם סוף חדש. גיבור שנאחז ולא מוכן לוותר ומוכן לשלם את המחיר הכי יקר שאפשר. דודו חי בסרט כל חייו, לפעמים זה היה הסרט המשעשע של השואו ביז ובשנה האחרונה הוא נהיה מותחן אלים שגובה חיי אדם, הסדרה תתחיל בסרט הראשון ותהיה נאמנה. זו לא תהיה גרסת המשפחה שהוא התקשה בסוף ו'לא היה דודו', ולא תהיה גרסת הפרקליטות. ננסה למצוא את מורכבות של הסיפור עם החברים שלו".

   

  תגובתו של ראש הממשלה נתניהו טרם התקבלה.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  7 לילות
  מומלצים