שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  קריאות תיקון: סיטרואן, דאצ'יה, לקסוס והוסקווארנה למוסך
  סיטרואן ודאצ'יה מעוניינות לעדכן תוכנת מחשב, בלקסוס תוחלף משאבת דלק ובהוסקווארנה משאבת בלם קדמית. לקוחות ארבעה מותגים יוזמנו למוסך לקריאות תיקון שונות

  חברת לובינסקי מזמינה 238 מכוניות מדגם סיטרואן C4 פיקאסו למוסכים המורשים לצורך עדכון תוכנת מחשב. מהיבואנית נמסר כי במסגרת תהליכי בקרת איכות של היצרנית עלה כי קירור המנוע אינו מיטבי, ועדכון תוכנת ניהול המנוע יסייע לפתור זאת. כל כלי הרכב שיוזמנו למוסך נמסרו ללקוחות בין מארס 2014 ומארס 2016.

   

  בלובינסקי אומרים כי לא ידוע על אירועים מיוחדים בישראל עקב הליקוי וכי זמן העבודה הנדרש הוא כשעתיים. הודעה לבעלי כלי רכב תשלח בדואר, אך ניתן לבדוק האם כלי רכב יידרש להגיע למוסך באמצעות שיחה עם מוקד השירות של סיטרואן בישראל בטל. *3038.

   

  סיטרואן C4 פיקאסו - למוסך (צילום: רועי צוקרמן) (צילום: רועי צוקרמן)
  סיטרואן C4 פיקאסו - למוסך(צילום: רועי צוקרמן)

   

  בקריאה נוספת לתיקון יוזמנו 22 בעלי דאצי'ה דאסטר שיוצרו בין התאריכים 30.6.2017 ו-16.10.2017, עקב תקלה אפשרית במחשב ההזרקה. לדברי היבואנית,

  חברת קרסו, בסך הכל יוזמנו למוסך 22 כלי רכב בהם מערכת העצור-סע עלולה שלא לפעול כהלכה.

   

  בעלי המכוניות יוזמנו בימים הקרובים למוסכים המורשים של דאצ'יה לצורך בדיקה ועדכון במקרה ונדרש כזה של תוכנת מחשב ההזרקה. הבדיקה והעדכון צפויים לארוך כ-40 דקות לכל היותר, כך קרסו. בעלי מכוניות המעוניינים לבדוק האם גם רכבם יוזמן למוסך יכולים לעשות זאת באזור המתאים באתר היבואנית או במחלקת קשרי לקוחות בטל. 3575*, או פניה טלפונית לאחד ממרכזי השירות.

   

  גם בלקסוס מזמינים מכוניות למוסך, ושם מדובר ב-13 מכוניות מדגמי RC-F ו-500 LC שיוצרו בין ינואר 2015 לאוקטובר 2017. ביוניון מוטורס, היבואנית, אומרים כי בעלי המכוניות יוזמנו למוסך כדי להחליף את משאבת הדלק בגלל חשש לסדקים בכיסוי המשאבה עקב "תנודות בלחץ הדלק במצבי עבודה מסוימים, דבר העלול לגרום לדליפת דלק מהמשאבה".

   

  בלקסוס ישראל מסבירים כי החלפת המשאבה צפויה לארוך כשלוש שעות במוסכי המותג המורשים. הודעה לבעלי המכוניות תישלח בדואר ובעוד מספר ימים ניתן יהיה לברר אם הרכב יוזמן למוסך באזור המתאים באתר היבואנית.

   

  לסיום קריאת תיקון לרכב דו-גלגלי והפעם הוסקווארנה. היבואנית עופר אבניר תזמין שלושה אופנועים מדגם FS450 למוסך כדי להחליף את מערכת משאבת הבלם הקדמית. ביבואנית אומרים כי משך העבודה צפוי להיות כ-40 דקות.

   

  יש להזכיר כי תקנות הרכב בישראל קובעות כי בעל הרכב לא יישא בכל הוצאה הקשורה לקריאה חוזרת לתיקון. עוד קובעת התקנה כי חובה לבצע את התיקון תוך שישה חודשים, וכי מי שלא יעשה זאת לא יורשה לחדש את רישיון הרכב או להעביר עליו בעלות.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  ynet רכב בפייסבוק
  לוח winwin
  מומלצים