שתף קטע נבחר

מיואשים מהטיפולים היקרים וחסרי התועלת בפטרת הציפורניים? הכירו טיפול ביתי, יעיל ומקצועי

אם גם אתם מתביישים להסתובב עם כפכפים בקיץ בעקבות הפיגוע האסתטי שעל הציפורניים שלכם? אתם לא לבד. כ-20% מהאוכלוסייה בישראל סובלים מפטריות בציפורניים - תופעה מדבקת שנוטה לחזור שוב ושוב במהלך החיים. הפתרונות הנפוצים הם יקרים, מזיקים לבריאות ואינם יעילים ב-100%. כיום ניתן לבצע טיפול לייזר ביתי וקל של מספר דקות ביום, ולהיפטר מהפטרת!

הפטרייה לא עושה אפליות על רקע גיל, דת, גזע או מין: בין אם מדובר בילדים הסובלים מחוסר ההיגיינה בבריכות, חיילים שמקבלים פטריה בתור מזכרת משירות צבאי בשטח, או סתם באמצע החיים - ישראלים מכל גווני האוכלוסייה סובלים מהתופעה המזיקה והבלתי-אסתטית בעליל.

 

אחת העובדות המעצבנות במיוחד שכל בעל פטרייה לומד על ציפורניו, היא שמדובר בבעיה שחוזרת על עצמה, גם למי שחשב שהצליח להיפטר ממנה. בנוסף, היא גם מדבקת, כך שאם יש למישהו מבני המשפחה פטריה, יש סיכוי לא רע להידבקות.

 

כחמישית מהישראלים סובלים מפטרייה בציפורנים במהלך חייהם, ובהתאם לכך, קיימים פתרונות מגוונים שמתיימרים לפתור את הבעיה המטרידה. על רקע החסרונות הרבים של הפתרונות הקיימים, בולט מכשיר נוח ויעיל, שמציע טיפול מקצועי ואפקטיבי - בטיפול ביתי של 7 דקות בלבד, פעמיים ביום.

 (צילום: MDSpharm) (צילום: MDSpharm)
(צילום: MDSpharm)

מהם הפתרונות הקיימים בשוק?

אחד הפתרונות, שהיה מקובל ושכיח עד לפני עשור, הוא כריתה של כל הציפורן. מדובר בניתוח של ממש, והוא כואב בדיוק כמו שהוא נשמע. בנוסף לכל, לציפורן שצומחת לאחר מכן, יש סיכוי של 50% לצמוח עם פטריה.

 

אפשרות שכיחה נוספת היא תרופות. באופן כללי, הטיפול התרופתי מומלץ על ידי הרופאים, מכיוון שהוא פותר את הבעיה במעל מ-80% מהמקרים, אך המחיר גבוה: במשך שנה של טיפול, כל חודש חובה לעשות בדיקות דם ותפקודי כבד, בעקבות הסכנה לנזק מיידי לכבד ולבריאות שלנו. בחלק ממדינות העולם, התרופות האלו אף אסורות לשימוש בשל תופעות הלוואי והסכנות הבריאותיות הנובעות מהן.

 

על המדפים תוכלו למצוא גם טיפולים 'קלים', כמו משחה, טיפות ולקים – אשר מציעים סיכוי הצלחה קטנים מאוד, וכמעט ולא עוזרים לפתרון הבעיה.

 

בשני העשורים האחרונים, קמו בשוק מכונים לפתרון בעיית הפטרת בציפורניים באמצעות טיפול בלייזר. החסרונות של טיפול בלייזר במכון הם העלות הגבוהה, שמגיעה לאלפי שקלים לטיפול, לצד הצורך בסדרת טיפולים והטרחה של קביעת תורים והגעה לקליניקה בכל פעם.

 

כל היתרונות של הלייזר - במכשיר לטיפול ביתי הראשון מסוגו בעולם

כל מי שרוצה להיפטר מהפטרת, אך נמנע מטיפול בלייזר בעקבות העלויות והטרחה הרבה, ישמח לשמוע על הפתרון של קיור אקס, מכשיר לייזר ביתי, חדש ומהפכני, לטיפול בתופעת פטרת הציפורניים.

 

מכשיר קיור אקס הוא פיתוח ישראלי, הראשון מסוגו בעולם, בכך שהוא מציע לייזר בטיפול ביתי נוח וקל.

 

כל מה שצריך לעשות כדי לטפל בפטרת עם קיור אקס, הוא לשים את המכשיר על הציפורן ולהפעיל אותו למשך 7 דקות, פעמיים ביום. ישנם משתמשים שרואים תחילת תוצאות כבר החל מהשבוע הרביעי לטיפול.

 

על פי ניסויים קליניים שנערכו, הטיפול במכשיר קיור אקס רשם 86% הצלחה, נתון גבוה מאוד בהתחשב בכך שכדורים, שעלולים לפגוע בכבד שלכם, לא נותנים יותר מ-90%.

 

בנוסף לטיפול בלייזר, המכשיר מקרין אל האזור הנגוע בפטרת אור כחול, אשר ידוע ביכולותיו להשמיד בקטריות ונגיפים, לרבות אלו היוצרים את תופעת הפטרת המופיעה על הציפורן.

 

קיור אקס מחזיק באישור משרד הבריאות, בעל תקן CE אירופאי ובהליכי רישום של ה-FDA האמריקאי. המכשיר אושר באירופה כפטנט ובתהליכי רישום פטנט גם באזורים אחרים בעולם וזאת בעקבות אופן הפעולה החדשני שלו.

 

 (צילום: MDSpharm) (צילום: MDSpharm)
(צילום: MDSpharm)
 

איך זה עובד?

קרן הלייזר של קיור אקס מוקרנת בפולסים קצרים החודרים דרך הציפורן לעומק הרקמה שמתחת לציפורן. פעולת המכשיר עוזרת לרקמה שמתחת לציפורן להילחם באופן טבעי בפטרייה. התוצאה המבורכת - תחילתה של החלמה ממחלת הפטרת.

תפקיד האור הכחול המופץ על ידי המכשיר בנוסף, הוא למנוע הדבקה חוזרת של הציפורן, על ידי הרס תאי פטרייה הנמצאים על גבי החלק החיצוני של הציפורן. באופן שכזה, הזיהום הפטרייתי לא עובר לציפורניים אחרות.

 

חשוב לזכור! שימוש יום-יומי ומתמשך במכשיר קיור אקס הוא הכרחי לקבלת תוצאות אפקטיביות ויעילות. רק שימוש שגרתי וסדיר יצליח לגרום בסופו של דבר להשמדת הפטרייה ולריפוי יעיל ומהיר של פטרת הציפורניים.

 

הפתרון החסכוני והנוח ביותר – עכשיו בהישג ידכם

מכשיר קיור אקס משווק באופן בלעדי בישראל על ידי חברת מ.ד.ס פארם, המתמחה במכשירים בטכנולוגיה מתקדמת, המחליפים את הצורך בתרופות או טיפולים מקצועיים יקרים.

 

מ.ד.ס רואה במכשיר קיור אקס פריצת דרך משמעותית בתחום הטיפול בפטרת הציפורניים, והיא שואפת להביא באמצעותו שינוי מהותי בטיפול הקיים כיום, באמצעות הוזלת מחירי הטיפול בפטרת, שיפור הנוחות של הטיפול והגברת המודעות בקרב כלל הציבור בכל הנוגע לפטרת ציפורניים.

 

מכשיר קיור אקס המקורי נמכר דרך האתר הרשמי, במחיר משתלם, עם אחריות לשנה ושירות לקוחות בעברית.

 

  

טיפ לצרכן החכם: היזהרו מחיקויים! באתרים סיניים נמכרים מכשירים שאמנם נראים דומה וכוללים אור כחול ומרשים, אך למרבה הצער, לא מדובר בלייזר אמיתי, אלא בנורה כחולה וחסרת תועלת.

 

אם כן, אין ספק כי קיור אקס מציע את כל היתרונות של טיפול יעיל בפטרת: עלות נמוכה באופן משמעותי מטיפול בלייזר במכון מקצועי, יעילות משמעותית שלו במלחמה בפטרייה, לצד שימוש נוח וביתי. הדרך שלכם להיפטר מהפטרת, מתחילה עכשיו!

 

הזמינו את מכשיר קיור אקס המקורי ושימו סוף אמיתי לפטרת הציפורניים>>

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: MDSpharm
מ.ד.ס פארם - מכשיר לטיפול ביתי קיור אקס
צילום: MDSpharm
מומלצים