שתף קטע נבחר

הודעה וסרטון רגע לפני התאונה הקטלנית

"ידיעות אחרונות" מפרסם את המסרון האחרון שהספיק סמ"ר בר יעקוביאן לשלוח רגע לפני שעלה להאמר שבו מצא את מותו. חברו סמ"ר אשטו טספו צולם שר עם חבריו הלוחמים דקות לפני שנהרג. "ראיתי כלי רכב צבאיים ליד הבית ומיד הבנתי הכול", אמרה אמו של בר בשברון לב

 

הזיכרון האחרון מלוחמי גולני שנהרגו בתאונת הדרכים בכביש 6 ביום שלישי: מסרון ותמונה מבר, סרטון וידיאו מאשטו. שני חיילים צעירים ומלאי שמחת חיים שלא ישובו עוד. סמ"ר אשטו טספו ז"ל וסמ"ר בר יעקוביאן ז"ל נהרגו השבוע בתאונת הדרכים בכביש 6. "ידיעות אחרונות" מפרסם הבוקר את התכתבות הוואטסאפ האחרונה של בר והסרטון שבו רואים את אשטו שר עם חבריו בהאמר.

 

"בדרך לשכם עוצרים בחומוס 'אליהו' ביקנעם ועכשיו כשבאנו לעלות להאמרים היה מישהו עם פנצ'ר", כתב בר בוואטסאפ, "החלפתי לו גלגל ב-3 דקות. מזל שהיה אותי...". שעות ארוכות ניסתה רותי, האם, לאתר את בנה בבתי חולים, עד שקיבלה את ההודעה הנוראה.

 

ההתכתבות האחרונה (באדיבות המשפחה) (באדיבות המשפחה)
ההתכתבות האחרונה(באדיבות המשפחה)

סמ"ר בר יעקוביאן ז"ל בתמונה האחרונה (באדיבות המשפחה) (באדיבות המשפחה)
סמ"ר בר יעקוביאן ז"ל בתמונה האחרונה(באדיבות המשפחה)

לפני שלוש שנים וחצי ליוותה רותי יעקוביאן את בעלה ציון למנוחת עולמים לאחר שלקה בדום לב. אתמול, סיפרה האם השכולה בכאב עמוק על בר, "הנשמה הטהורה, הילד הטוב והמיוחד".

 

שני בניה, אורון, ששירת כקצין קרבי בגבעתי, ואיתי, לצידה. "בר הוא בן הזקונים. מלא שמחת חיים, ילד של בית, הבייבי של כולם", סיפרה בכאב. "בשעה חמש בערב בר שלח לי הודעה שהוא יוצא מבסיס 'שרגא' בדרך לקו. אחר כך הוא שלח הודעה נוספת וסיפר שאכל עם החברים חומוס ביקנעם והתעכב קצת, כי סייע לנהג לתקן פנצ'ר. זה בר. תמיד עוזר, תמיד מתנדב".

 

דקות ספורות מאוחר יותר קיבלה רותי הודעה בקבוצת הורי החיילים, שטילטלה אותה. "נכתב שאירעה תאונה עם הצוות. מיד התקשרתי לבר ולא הייתה תשובה. התקשרתי לחבר שלו ושאלתי, איפה אתם, אבל ניתקו את השיחות שלי. בעשר בלילה ראיתי כלי רכב צבאיים ליד הבית והבנתי הכל", סיפרה וקולה נשבר.

 

מלכת היופי לשעבר הדוגמנית טיטי איינאו, בת דודתו של אשטו, אמרה אמש מניו יורק: "ילד בן 21 איננו. הוא היה מיוחד גם במראה וגם באופי. תמיד היה במצב רוח טוב, תמיד חלם על הצבא. זו פשוט אבידה קשה. נהיה חזקים. אנחנו משפחה מאוחדת".

 

 

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
באדיבות המשפחה
סמ"ר בר יעקוביאן ז"ל
באדיבות המשפחה
מומלצים