שתף קטע נבחר

פרה ברחה משחיטה ומתבצרת באי

הטלוויזיה הפולנית פרסמה את סיפורה של פרה עקשנית ואמיצה, שנמלטה מהעובדים שהגיעו לקחת אותה לבית המטבחיים ושחתה לחוף מבטחים

תוכנית אקטואליה בפולין פרסמה את סיפורה של פרה שהצליחה לחמוק משחיטה, ברחה - ושחתה לאי.

 

כשעובדי המשחטה הגיעו לחווה שבה גדלה הפרה וניסו להעלות אותה למשאית, היא החלה לברוח. הפרה דהרה לעבר גדר ברזל במנוסתה, ועובד שניסה לעצור אותה שבר את ידו ונחבל בצלעות. ב"סקיי ניוז" נכתב שהעובדים התעלמו מההמלצה לירות לעברה חץ הרדמה.

 (צילום: shutterstock) (צילום: shutterstock)
(צילום: shutterstock)
 

הפרה שעטה לעבר אגם ניאסה בדרום פולין, סמוך לגבול צ'כיה. לפי הדיווח בפולין היא שחתה לאי, והוא הפך לביתה החדש. בעלי החווה, לוקאש, ניסה במשך שבוע להשיב את הפרה אך התייאש. בסופו של דבר הוא הזעיק כבאים שיסייעו לו להזיז את הפרה העקשנית.

 

פאבל גוטובסקי, סגן מפקד אגף הכיבוי בניאסה, אמר שהם לא יכלו להתקרב לפרה ושהיא התנהגה בתוקפנות. הכבאים מספרים שכשהם הגיעו בסירה לאי, הפרה נכנסה לנהר ושחתה 50 מטרים לחצי אי סמוך.

 

סיפורה של הפרה האמיצה סקרן את הפולנים. בעלי החווה מעוניין למכור את הפרה שמתבצרת באי, והפוליטיקאי פאבל קוקיץ הציע להציל את "הפרה הגיבורה" ממוות.

 

"אם כל האזרחים יראו נחישות כמו זאת שגילתה הפרה, פולין תהיה מדינה משגשגת הרבה יותר. אני לא צמחוני, אבל יש ערך לאומץ הלב ולרצון להיאבק למען חייה של הפרה. לכן החלטתי לעשות הכול כדי להעביר אותה למקום מבטחים, להבטיח שהיא תטופל ותמות מוות טבעי", אמר קוקיץ.

 

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: shutterstock
"להציל את הפרה הגיבורה ממוות"
צילום: shutterstock
מומלצים