שתף קטע נבחר
צילום: shutterstock

האוזניים של ישראלוף

וגם: מוסרי מחלק צעצועים, 20 אלף שקלים לתלמידי רובוטיקה, 10,000 שקלים מהכוורת, מיליון שקלים לגן בוטני, צבאן משיקה ובדואים מתחברים להייטק. רכילות עסקית

אסי ישראלוף, שמלבד היותו שחקן וזמר הוא גם חבר בעמותת אפי אספרגר, המסייעת לבני נוער הלוקים בתסמונת ההתפתחותית שמאופיינת בקושי בתקשורת עם הסביבה, גייס כמה חברים טובים ואת רשת רולדין, וביחד העבירו לעשרה נערים סדנת אפיית אוזני המן לקראת פורים, כדי לעשות להם שמח וכדי להעלות את המודעות לתסמונת.

 

אפו וטעמו: אריה סיון, מנכ"ל העמותה, דורון הלפרין, היו"ר, נועה בכר, מנכ"לית רולדין, משה הלוי וגולן עינת, מבעלי רולדין, אביב אלוש, גלית גוטמן ובתה, דביר בנדק ובתו, חן אמסלם, ומייקל לואיס. 

אביב אלוש במרכז, אסי ישראלוף משמאל (צילום: שוקה כהן) (צילום: שוקה כהן)
אביב אלוש במרכז, אסי ישראלוף משמאל(צילום: שוקה כהן)
 

מוסרי בבית אבות

רשת הצעצועים עידן 2000 החליטה גם היא לעשות משהו קטן ושמח לקראת פורים, והשקיעה כ-80 אלף שקלים ביוזמה חברתית בשיתוף טל מוסרי, במסגרתה הם מבקרים ומשמחים את השוהים בבתי חולים, בתי אבות ומקומות עבודה לבעלי מוגבלויות ברחבי הארץ.

 

בין היתר ביקרו בבית הדיור המוגן ליוצאי בולגריה בראשון לציון, בביה"ח בנהריה, ובמוקד הטלפוני בראשון לציון CALL יכול , שמעסיק בעלי מוגבלויות. גם מנכ"ל עידן 2000, בני גרינאפל, מצטרף לחלק מהפעילויות.

טל מוסרי בבית הדיור המוגן הבולגרי (צילום: עמית ימין) (צילום: עמית ימין)
טל מוסרי בבית הדיור המוגן הבולגרי(צילום: עמית ימין)

 

10,000 שקלים למצוקה

120 חברי בורד של הג'וינט העולמי, ועוד כמה פילנתרופים, נכחו באירוע "Innovate for good", אליו הגיעו 17 יזמים חברתיים של ה'כוורת' – ההאב החברתית של ישראל, שהקימו ג'וינט ישראל בשיתוף קרנות הביטוח הלאומי.

 

היזמים הציגו לתורמים פוטנציאליים את המיזמים שלהם, והזוכה הוא מיזם של אפליקציה המציעה מענה וסיוע למצבי מצוקה של בני נוער המצויים תחת השפעה אלכוהול. הפרס: 10,000 שקלים וליווי של מנטורים להמשך גיוס הכספים.

 

בנוכחים: מריוס נכט, ממייסדי צ'ק-פוינט, ד"ר יאיר שינדל, לשעבר ראש המטה לישראל דיגיטלית, וד"ר סיגל שלח, המשנה למנכ"ל ג'וינט ישראל, שתיכנס לתפקיד מנכ"לית הארגון באוגוסט הקרוב.

אירוע מיזם כוורת ()
אירוע מיזם כוורת

 

20 אלף שקלים לתלמידים רובוטים

אלסטום ישראל, חברת הרכבות שבונה את הרכבת הקלה בירושלים, אימצה צוות של 30 תלמידים מכיתות ט'-י"ב מאורט גבעת רם, שמתמודדים בתחרות הרובוטיקה הבינלאומית FIRST Robotics Competition. מנכ"ל אלסטום ישראל, שרון קדמי, ומנהל התחזוקה של הרכבת בירושלים, ירון שרים, העניקו לקפטן הקבוצה עידן אילון צ'ק בסך 20 אלף שקלים עבור הקבוצה.

ירון שרים, שרון קדמי, עידן אילון (צילום: אלסטום) (צילום: אלסטום)
ירון שרים, שרון קדמי, עידן אילון(צילום: אלסטום)

 

האקתון עתידי

רשת "עתיד", המפעילה את תוכנית היל"ה לבני נוער בסיכון שנשרו ממערכות החינוך הפורמאליות, חילקה פרסים בסך 20 אלף שקלים לתלמידים שזכו במקומות הראשונים ב"האקתון תרבות", במהלכו יצרו במשך 24 שעות יצירות אמנות שמתארות את עולמם וחייהם. נכחו: מנכ"ל עתיד מנשה סמירה, האדריכל גל גאון ובכירים במשרד החינוך.

מנשה סמירה מעניק פרסים ()
מנשה סמירה מעניק פרסים

 

חגיגת היועצים

מאות אנשי עסקים הגיעו לאירוע הלקוחות השנתי של חברת ריפבליק יועצים, שבבעלותם של לירון הרשקוביץ ומבשרת נבו. לאחר שסיימו להנות מקוקטייל אלגנטי, הם הקדישו מחשבה למשתמע מצפייה בהצגה "עיתונאי על תנאי" שכתב העיתונאי גיא מרוז. בנוכחים: שלומי פוגל, מבעלי קבוצת אמפא, אסי שמלצר, מבעלי קבוצת שלמה, דורון ספיר, מנכ״ל כ.א.ל, יעל זכאי אלמוג, מבעלי בנק איגוד, שוקי אברמוביץ, מבעלי אווא פיננסים, צבי סטפק, מייסד ובעלים של מיטב ד״ש, אלעד צרפתי, משנה לנשיא מובילאיי, איציק עוז, מנכ״ל אגם לידרים, שי פרמינגר מנכל ERN.

שוקי אברמוביץ, דורון ספיר, לירון הרשקוביץ, מבשרת נבו, שי פרמינגר ()
שוקי אברמוביץ, דורון ספיר, לירון הרשקוביץ, מבשרת נבו, שי פרמינגר

 

חצי מיליון שקלים צבאניים

רשת תכשיטי צבאן השיקה חנות חדשה בקניון גבעתיים בעלות של כחצי מיליון שקלים. בהרמת הכוסית החגיגית נכחו מנכ"ל הקניון אילן ג'רבי, בעל הרשת בכור צבאן, והעובדים.

בכור צבאן ואילן ג'רבי (צילום: דרור ביהם, פיקאסו) (צילום: דרור ביהם, פיקאסו)
בכור צבאן ואילן ג'רבי(צילום: דרור ביהם, פיקאסו)

 

מיליון שקלים בוטאניים

שילה וסטיב ליברמן, מנהלי קרן העזבונות של פלורה דבורסקי ז"ל מארה"ב, שתרמה כמיליון שקלים בתחילת הפרויקט, גזרו את הסרט וחגגו את סיום בניית החממה הטרופית בגן הבוטני האוניברסיטאי בירושלים. נכחו: מנכ"ל הגן תום עמית, יו"ר הגן אלן ברקלי, ורעייתו שרון קפלן.

תום עמית, שילה וסטיב ליברמן, אלן ברקלי ושרון קפלן (צילום: טל מרום) (צילום: טל מרום)
תום עמית, שילה וסטיב ליברמן, אלן ברקלי ושרון קפלן(צילום: טל מרום)

 

חיבור בדואי להייטק

סיראג' טכנולוגיות, שהיא גם עמותה וגם חברת סטארט אפ שהוקמה על ידי מספר יזמי הייטק אנשי אקדמיה ויזמים חברתיים מהחברה הבדואית, הפגישה את יובל (פג') שמואלביץ', סמנכ"ל התפעול של Waze, עם תיכוניסטים, סטודנטים ובוגרי אוניברסיטאות ומכללות מהחברה הבדואית, כדי להעמיק את החיבור של החברה הבדואית עם עולם ההיי-טק. יוסף אל סאנע, סמנכ"ל הפיתוח של סיראג', שיתף את הנוכחים בסיפורו האישי. מנכ"לית סיראג', סמדר נהב, נראתה קשובה.

סמדר נהב, עו"ד עותמאן אלשיך, יובל (פג') שמואלביץ', יוסף אלסאנע (צילום: תאמר מקאלדה DO IT) (צילום: תאמר מקאלדה DO IT)
סמדר נהב, עו"ד עותמאן אלשיך, יובל (פג') שמואלביץ', יוסף אלסאנע(צילום: תאמר מקאלדה DO IT)

 

שטיר בתערוכה

ישראלה שטיר, נשיאת קבוצת שטיר, וגיל שטיר, מנכ"ל הקבוצה, פתחו את 2018 Gym & Pools, התערוכה המקצועית לספורט, כושר, בריכות, ספא ואורח חיים בריא. במסגרת אירועי התערוכה נבנה במקום מתחם להצגת אימון אתגרי אינטראקטיבי של חברת Pavigym הספרדית, כשבמקום המאמנים נראו מסכים אישיים ומשקפי VR.

דרק ברוק ושלומי ויינבאום (פריקור ישראל), גיל שטיר, ישראלה שטיר (צילום: סיון פרג') (צילום: סיון פרג')
דרק ברוק ושלומי ויינבאום (פריקור ישראל), גיל שטיר, ישראלה שטיר(צילום: סיון פרג')

 

מינוי: מהמאפייה למשנה למנכ"ל

רו"ח גדי הורן (48) מונה למשנה למנכ"ל רשת מלונות רימונים, ויתפקד ככזה במקביל לתפקידו כסמנכ"ל הכספים של הרשת. קודם לכן שימש הורן מנהל כספים ראשי בקבוצת מאפיות ברמן.

גדי הורן (צילום: בן פרידמן) (צילום: בן פרידמן)
גדי הורן(צילום: בן פרידמן)

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים