שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות

  "בובה לא מפנה בובה": אוזה, בץ ונולי נגד סגירת ערוץ החינוכית

  אל כנס החירום של עובדי ערוץ החינוכית בכנסת הגיעו גם אוזה, בץ ונולי מ"פרפר נחמד". לקראת הדיון על סגירת הערוץ הוותיק הם באו להזכיר ש"צריך תחנת טלוויזיה אחת לילדים שאוהבים לחשוב" ושאחרי 52 שנה בעבודה, אין תחליף לניסיון שלהם. צפו

   

  אוזה, בץ ונולי נגד סגירת החינוכית    (צילום: החינוכית)

  אוזה, בץ ונולי נגד סגירת החינוכית    (צילום: החינוכית)

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

  כחצי שנה לפני סגירתה של הטלוויזיה החינוכית ושילובה בתאגיד "כאן" כערוץ ילדים, התקיים היום (ד') כנס חירום של עובדי הערוץ בכנסת. מנכ"לית הערוץ טענה בדבריה כי סגירת הטלוויזיה החינוכית כחלק מהליך חוק השידור הציבורי אינה משתלמת כלכלית והוסיפה שעלות תפעול ערוץ הילדים והנוער בתאגיד תהיה גבוהה יותר משל הערוץ הקיים.

   

  ביום ראשון צפוי להתקיים דיון בוועדת השרים לחקיקה בהצעת החוק של חבר הכנסת יוסי יונה לביטול הסעיף בחוק השידור הציבורי שקובע לסגור את הטלוויזיה החינוכית. לקראתו הגיעו לדיון בכנסת בץ, אוזה ונולי מ"פרפר נחמד", כדי להזכיר, לדבריהם, ש"יהודי לא מפנה יהודי ובובה לא מפנה בובה".

   

  "צריך תחנת טלוויזיה אחת לילדים שאוהבים לחשוב", אומרת נולי ואוזה ממשיכה אותה: "למה שהילדים של היום לא יהנו מהתוכניות החדשות שלנו?"

   

   

  בתגובה לשאלה אם ערוץ החינוכית עוד רלוונטי בעידן שבו ילדים צורכים את מרבית התכנים שלהם באינטרנט ולא בטלוויזיה, נולי מזכירה שקטעי הארכיון של החינוכית זוכים לפופולריות ביו-טיוב. "אתה יודע כמה צפיות יש ל'אני נשאר אני' ול'ילדי בית העץ'? מיליונים. זה מטורף".

   

  אוזה: "אני מתמצאת בדבר אחד - לייצר ולהעביר תוכן איכותי וחינוכי. זה מה שאני מתמחה בו כבר 52 שנה. אתם יודעים כמה ניסיון זה?", ונולי ממשיכה אותה: "כשהתחלתי, לבץ היה רק ריבוע אחד על השיריון". בץ מוסיף: "דודלי מכר קרמבו לילד קטן בשם אורי בנאי בלירה, ואישוני הכבאי דיבר בטלפון שבנוי משנ

  י חלקים. זה ניסיון שאין לאף אחד בתחום שלי".

   

  אז במשפט אחד, למה אסור לסגור את החינוכית?

  נולי: "אנחנו מתחדשים כל הזמן, עושים תוכן איכותי בלי הפסקה, זוכים בפרסים, מתייעלים". בץ: "אוהבים את מה שאנחנו עושים". אוזה: "ואם עדיין לא השתכנעתם, תפתחו ערוצים אחרים ותבינו לבד".

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  אוזה, נולי ובץ. "למה שהילדים של היום לא יהנו גם?"
  לאתר ההטבות
  מומלצים