שתף קטע נבחר

עדן בן זקן נגד נטע אלחמיסטר בפרשת הסרטון: "התנהלות זדונית"

פרסום ראשון: בעקבות הדלפת הסרטון האינטימי של עדן בן זקן, שיגר עורך דינה גיא אופיר מכתב התראה לדוגמנית נטע אלחמיסטר ושותפתה לחברת "בננהוט" - ובו הוא מטיל עליהן את האחריות לפרסום הסרטון והפצתו: "גרסתכן אינה אמת". מנהלה של אלחמיסטר: "כבעלת החנות היא תיקח אחריות מלאה ברגע שנדע מה באמת קרה"

בעקבות הסרטון שדלף: הזמרת עדן בן זקן שלחה מכתב חריף לדוגמנית נטע אלחמיסטר ובו היא טוענת כי אלחמיסטר ושותפתה לחברת בגדי הים "בננהוט" לא משתפות פעולה באיתור מפיצי הסרטון ובמניעת הפצתו.

 

במכתב שנשלח על ידי עורך הדין גיא אופיר המייצג את בן זקן, נכתב כי אלחמיסטר, מבעלות המותג "בננהוט", ושותפתה נועה בני, התנהלו באופן זדוני בפרשת הסרטון. "נוכח חוסר שיתוף הפעולה ושלל תהיות שנותרו ללא מענה מצדכן", נכתב במכתב, "בן זקן מסיקה שהנכן עומדות, ביחד ולחוד, עם פרסום הסרטון והפצתו, וגרסתכן אינה אמת".

 

 (צילום: ענת מוסברג) (צילום: ענת מוסברג)
(צילום: ענת מוסברג)

במכתב מעלה עורך הדין אופיר תהיות רבות אודות גרסתה של אלחמיסטר ושותפתה, שאלות שנותרו ללא מענה, זאת למרות ניסיונות של בן זקן ונציגיה לקבל תשובות מאלחמיסטר. "ככל ואכן 'נפרץ השרת' - כיצד ידע הפורץ למצוא בבליל הסרטונים הרבים דווקא את הסרטון של בן זקן?", שואל אופיר ומוסיף תהיה נוספת, "מדוע את הצילומים ביצעתם במצלמת HD שאינה שגרתית כמצלמת אבטחה, ואשר תיעוד באמצעותה יקר יותר ומצריך משאבי אחסון גדולים יותר?". כמו כן מוסיף אופיר: "את הסרטון שמרתם במשך חודשים רבים וייתכן שאף ערכתם אותו".

 

במכתבו מספר אופיר על תחושותיה הקשות של מרשתו מבעקבות המקרה: "צילום, שמירת ופרסום הסרטון פגע קשות בפרטיותה של מרשתי ומהווה מכה קשה עבורה. אין צורך להרחיב אותו עוצמת הפגיעה, ההשפלה וחוסר האונים שהוסב למרשתי בה חצי מדינה חזתה במצב אינטימי".

 

עדות נוספת לחוסר שיתוף הפעולה של אלחמיסטר ושותפיה, לדברי נציגי בן זקן: "פנינו לוואטסאפ, גוגל, טלגרם, פייסבוק ואתרי פורנו מבישים על מנת להסיר את הסרטון, בן זקן זכתה לשיתוף פעולה גדול יותר מפלטפורמות הבינלאומיות אלה מאשר מהנמענים למכתב זה".

 

כזכור, ביום ראשון פורסם כי סרטון אינטימי של בן זקן מודדת בגד ים הודלף והופץ ברשתות החברתיות. החנות שבמצלמות האבטחה שלה צולם הסרטון היא "בננהוט", בבעלותן של נטע אלחמיסטר ונועה בני. משטרת מרחב ירקון פתחה בחקירה בחשד לפגיעה בפרטיות בחנות, הממוקמת ברחוב בן יהודה בתל אביב.

 

עורך הדין אופיר מוסיף כי "עצם הצילום בסתר והובלת בן זקן לצורך החלפת בגדים אל חדר מצולם מהווה בפני עצמה התנהלות חמורה ביותר ואף זדונית, שלכם ושל עובדיכם". בשל כך, בן זקן ונציגיה מזהירים כי לא יסתפקו בהליכים אזרחיים נגד אלחמיסטר ושותפיה, אלא גם בערכאות פליליות. "בכוונתי להמליץ למרשתי לפעול נגדכם בהליך קובלנה פלילית פרטית ובמסגרתה לעתור להטלת עונש מאסר בפועל".

 

מטעם החנות נמסר אז: "הייתה פריצה במצלמות האבטחה, והנושא בטיפול משטרתי. עצוב שיש אנשים חסרי לב שעושים שעות וימים כדי לפגוע בפרטיותם של אנשים".

 

שי אביטל מנהלה של נטע אלחמיסטר מסר התגובה: ״מאוד כואב את המקרה המצער הזה אבל ממש לא ברור לי למה צריך לנהל אותו דרך התקשורת ולמה אני צריך לדעת שיצא מכתב עוד לפני שקראתי אותו ולמה השם נטע מוביל כל כתבה וכתבה בנושא. הרי ברור שאין לה נגיעה אישית בנושא . כבעלת החנות היא תיקח אחריות מלאה ברגע שנדע מה באמת קרה. יש בדיקה של משטרת ישראל שעושה עבודת קודש ואנחנו נגיב בהתאם בזמן ובמקום הנכון״.

 

עורך הדין ערן פרזנטי ממשרד מ. פירון ושות' מגיב בשם נטע אלחמיסטר ונועה בני בעלות חנות "בננהוט": "מדובר במקרה מצער שבו אנו עדים שוב למעשים מעוולים של גורמים שאינם מכבדים את צנעת הפרט. חבל שרצים להדביק אשמה ואחריות למי שכלל איננה מעורבת בפרשה במטרה לייצר כותרות. הנושא מצוי בחקירה משטרתית ובעלי החנות משתפים פעולה. רצוי להמתין לתוצאות החקירה לפני שמדביקים אשמה לגורם כלשהו".

 

 

 

 

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: ענת מוסברג
תביעה. עדן בן זקן ונטע אלחמיסטר
צילום: ענת מוסברג
עו"ד גיא אופיר
לאתר ההטבות
מומלצים