שתף קטע נבחר

הקריירה החדשה של אהוד ברק

לאחר שהתראיין בשבתרבות בחדרה נתקל ראש הממשלה לשעבר ברקדניות בלט וניסה להצטרף אליהן. מנחת להקת הבלט: "הוא היה מאוד נחמד ואפילו מוכשר בריקוד"

ראש הממשלה לשעבר אהוד ברק השתתף אתמול (שבת) באירוע שבתרבות בתיכון חדרה. לאחר שסיים את דבריו יצא החוצה ונתקל מאחורי הקלעים בלהקת רקדניות הבלט של מגמת המחול בתיכון, שעמדו לעלות לבמה לבצע את "ריקוד השעות" המפורסם מהאופרה "לה ג'וקונדה".

רק רוצה לרקוד. ברק ותלמידות מגמת המחול ()
רק רוצה לרקוד. ברק ותלמידות מגמת המחול

"רקדן חדש במגמת המחול" ()
"רקדן חדש במגמת המחול"

ברק שהוא חובב מוסיקה קלאסית ואופרות גילה עניין רב בחזרות שערכו הבנות מאחורי הקלעים. מנחת הבלט של הלהקה עדי ורניק-ריב פנתה אליו ושאלה אם יסכים להצטלם עם הרקדניות, תלמידות כיתה ט' וי"א. ברק זרם ואפילו ניסה לחקות את הצעדים של הרקדניות וכמעט הצליח. "הוא היה מאוד נחמד ואפילו מוכשר בריקוד", סיפרה עדי.

 

ברק שאל את הבנות כמה זמן הן התכוננו למופע וניסה לשלב בין שתי העמידות שביצעו הבנות: הידיים כמו אלו שלצידו והרגלים באותה התנוחה של הבנות בקצוות.

 את טבילת האש שלו בתחום הריקוד הוא ככל הנראה עבר בהצלחה, מכיוון שמגמת המחול העלתה את התמונה המשותפת לחשבון האינסטרגם הרשמי של המגמה עם הכיתוב: "רקדן חדש במגמת המחול".

 

זאת לא הפעם הראשונה שברק מפגין את כישורי הנשיות שלו. לפני כמעט 45 שנה, באפריל 1973, הוביל ברק כמפקד סיירת מטכ"ל את מבצע אביב נעורים כשהוא מחופש לאישה ברונטית.

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים