שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  תמונת מחאה נגד נתניהו על חזית הבימה רצה ברשת. התיאטרון: לא קשורים לזה
  המונים שיתפו תמונה שבה נראה הכיתוב "חייבים להיפטר מביבי" מוקרן על חזית התיאטרון הלאומי. מהנהלת הבימה נמסר שהוגשה למשטרה תלונה בנושא: "מתרחקים מכל עניין פוליטי ולעולם לא היינו מאשרים הצבת שלט כזה"

  בתיאטרון הבימה גילו הבוקר (א') תמונה שרצה ברשתות החברתיות, עם שלט שכביכול הוצב על בניין התיאטרון ועליו כיתוב חריף כנגד ראש הממשלה. התמונה ובה מודעת מחאה שעליה מופיעות המילים "חייבים להיפטר מביבי", הפכה ויראלית וגררה תגובות זועמות כלפי התיאטרון. לדברי הנהלת הבימה, הקרנת כיתוב המחאה על חזית המבנה נעשתה ללא ידיעתה או אישורה וכי הוגשה למשטרה תלונה בנושא.

  התמונה שהופצה ברשתות החברתיות ()
  התמונה שהופצה ברשתות החברתיות

  מנכ"לית תיאטרון הבימה אודליה פרידמן מסרה בתגובה כי "התיאטרון הלאומי מתרחק מכל עניין פוליטי ולעולם לא היה מאשר הצבת שלט כזה על הבניין שלו.

   כתיאטרון לאומי שמייצג את כל השכבות והדעות מעולם ולעולם הבימה אינו נוקט עמדה לא לימין ולא לשמאל".

   

  נוסף על דברים אלה, ביארה מנכ"לית התיאטרון את התחושות לעומת המעשה בהבימה: "זו חוצפה ועזות מצח של גורמים מסיתים שאיבדו כל רסן, המנסים כפי הנראה לקשור בכל דרך בין התיאטרון הלאומי להפגנות שנערכו ברחבה הסמוכה אליו. פנינו מספר פעמים לעיריית תל אביב בדרישה להרחיק את ההפגנות מהכיכר הסמוכה לתיאטרון שכן הן מפריעות להתנהלות התקינה בכיכר ובתיאטרון. אנחנו מגנים כל ניסיון מכוער להדביק לתיאטרון הלאומי קשר וציביון פוליטי".

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לאתר ההטבות
  מומלצים