שתף קטע נבחר
צילום: shutterstock

שילוח עם שליחות

וגם: 111,111 שקלים לקרמבו, אברמוביץ' תורם, אריאלי מעניק השראה, פתאל מגשים חזון, המאבק של יסעור ומשי זהב, אמר מצטרף לרוסלנה, החניך האלף של מגשימים, פרס ממשיך בחדשנות ובריטני ספירס לובשת ברטה. רכילות עסקית

חברת השילוח והלוגיסטיקה אוריין קיימה במרכז הכנסים של הבורסה לניירות ערך מפגש כלכלי לכ-150 בכירים. שר הכלכלה, אלי כהן, פתח את המפגש בנתוני צמיחה של הכלכלה הישראלית, הבעלים של מלונות פתאל, דוד פתאל, שיתף בדרך להגשמת החזון, ועל יוזמה וחדשנות בתעשייה דיבר מייסד ומנכ"ל קרן ההשקעות פימי, ישי דוידי.

 

קיבלו השראה: מנכ"לית דיסקונט לילך אשר טופילסקי, מנכ"ל בנק איגוד ישראל טראו, מנכ"ל אל על היוצא דוד מימון והנכנס גונן אוסישקין, נשיא הראל ביטוח גדעון המבורגר, בעלי קסטרו אתי, גבי ורון רוטר, הבעלים של זארה בישראל ג'ואי שוובל, ומשה אדרי, מבעלי סרטי יונייטד קינג.

 

כינוס אוריין (דוד פתאל שני מימין) ()
כינוס אוריין (דוד פתאל שני מימין)

 

שר הכלכלה, אלי כהן, בכנס (צילום: יחסי ציבור) (צילום: יחסי ציבור)
שר הכלכלה, אלי כהן, בכנס(צילום: יחסי ציבור)

 

תרומה לבית החולים

תעשו "מי שברך" לרומן אברמוביץ', הבעלים של קבוצת הכדורגל צ'לסי מלונדון, שתרם 70 מיליון שקל למרכז הרפואי שיבא. התרומה מיועדת למאיץ חלקיקים שיסייע באבחון מוקדם וטיפול במחלות שונות כמו סרטן, מחלות לב, שבץ ואלצהיימר.

רומן אברמוביץ' (צילום: gettyimages imagebank) (צילום: gettyimages imagebank)
רומן אברמוביץ'(צילום: gettyimages imagebank)

 

טעם של קרמבו

בכירי הנהלת טיב טעם, בראשם המנכ"ל עדי כהן, ראש אגף הסחר יוסי שליו, ומנהל המכירות של הרשת רוני גרין, העניקו לטליה בז'רנו, מנכ"לית "כנפיים של קרמבו", תנועת נוער לצעירים עם ובלי צרכים מיוחדים, תרומה בסך 111,111 שקלים. בז'רנו יידעה את הנוכחים, שכיום יש כ-3,500 ילדים ובני נוער ברשימות ההמתנה, שמצפים לפתיחת סניף בישוב בו הם מתגוררים.

 

יוסי שליו, עדי כהן, ילדי העמותה, רוני גרין, טליה בז'רנו (צילום: אלעד גוטמן) (צילום: אלעד גוטמן)
יוסי שליו, עדי כהן, ילדי העמותה, רוני גרין, טליה בז'רנו(צילום: אלעד גוטמן)

 

המרצדס של אריאלי

כלמוביל מרצדס קיימה אירוע להשקת חוג הלקוחות של המותג, תחת הקונספט של MERCEDES INSPIRE, המציע פעילויות בתחומים שונים. הפעם אירחו אריאל פינטו, מנכ"ל מרצדס, ודנה רביד מנחם, מנהלת השיווק של המותג, את הלקוחות הנבחרים באולם התצוגה לארוחת ערב ולהרצאה של פרופ' דן אריאלי על כלכלה התנהגותית. רביד-מנחם הסבירה את המינגלינג וההרצאות בעובדה, שבקרב הלקוחות עלה הצורך ב'חלונות אויר'.

 

אריאל פינטו ודן אריאלי ()
אריאל פינטו ודן אריאלי

 

קיבל אות תשובה

באירוע העשור לוועידה הלאומית לאנרגיה של המכון הישראלי לאנרגיה וסביבה הוענק אות מפעל חיים ליצחק תשובה, הבעלים של קבוצת תשובה, בעלת השליטה בקבוצת דלק ובחברת אלעד גרופ, על חזונו ותרומתו לקידום וחיזוק משק האנרגיה בישראל.

 

האות הוענק על ידי יו"ר המכון הישראלי לאנרגיה, יוסי רוזן, ומנכ"ל המכון יוסי אריה. בין המשתתפים השנה בועידה: שר האנרגיה ד"ר יובל שטייניץ, השר להגנת הסביבה זאב אלקין, שרת המשפטים איילת שקד, יו"ר המחנה הציוני אבי גבאי, אלוף במיל' יפתח רון-טל, יו"ר חברת החשמל לישראל, יוחנן לוקר, יו"ר כימיקלים לישראל, אסתר אלדן, מנכ"לית דלק חברת הדלק הישראלית, שי באב״ד, מנכ"ל משרד האוצר, אודי אדירי, מנכ"ל משרד האנרגיה, עו"ד מיכל הלפרין, והממונה על ההגבלים העסקיים.

יצחק תשובה מקבל אות מפעל חיים (צילום: דרור סיתהכל) (צילום: דרור סיתהכל)
יצחק תשובה מקבל אות מפעל חיים(צילום: דרור סיתהכל)
 

 

מאויבים לאוהבים

אל משרדי פורום שיווק, המארגנים בישראל את פרסי מוצר השנה ואותות ה-Superbrands, הגיע היו"ר החרדי של ארגון זק"א ומייסדו, יהודה משי-זהב, וקיבל את אות ה-Superbrands לאחר כניסתו של הארגון לרשימת מותגי העל שבחר הקהל בישראל.

 

ערן יסעור, עורך המהדורה הישראלית של הספר, העניק לו את האות, והשניים העלו זכרונות ילדות ירושלמים של שתי המשפחות, שמסתבר שהתגוררו בשכנות, כשיסעור ומשי זהב נתקלו לא אחת אחד בשני במסגרת מאבקי השבת.

 

יהודה משי זהב וערן יסעור (צילום: שלומי בוטבול) (צילום: שלומי בוטבול)
יהודה משי זהב וערן יסעור(צילום: שלומי בוטבול)

 

אמר סקופ לרוסלנה

הדוגמן והרקדן גיא אמר נבחר כפרזנטור של רשת נעלי SCOOP, והוא יצטלם לצד הדוגמנית רוסלנה רודינה. במסגרת החוזה יקבל אמר עבור עונת הקיץ 2018 30 אלף שקלים. הקמפיין בכיכובם יעלה במרץ הקרוב. מנכ"ל סקופ, רוני אינסאנז, אמר שהבחירה בו מקשרת את המותג לעידן החדש.

 

גיא אמר (צילום: ניר סלקמן) (צילום: ניר סלקמן)
גיא אמר(צילום: ניר סלקמן)

 

מאבטחים את ברצלונה

בתערוכת הסלולר בברצלונה (MWC) חברו חברת פלאפון ואלביט מערכות להשקה עולמית, והציגו בביתן אלביט את Pelephone PTT : פתרון מתקדם בתחום תקשורת ארגונית מאובטחת. לכבוד האירוע הגיעו בכירי שתי החברות מישראל: מנכ"ל פלאפון רן גוראון, סמנכ"לי חטיבות השיווק, העסקית, הפרטית וההנדסה, ומאלביט מערכות הפגין נוכחות חיים טייכהולץ, סמנכ"ל ההנדסה.

 

חיים טייכהולץ ורן גוראון (צילום: Leo Canet Fotografo) (צילום: Leo Canet Fotografo)
חיים טייכהולץ ורן גוראון(צילום: Leo Canet Fotografo)

 

אלף מגשימים

מנהלי חברות טכנולוגיה ובכירים במערך הסייבר של צה"ל התכנסו במתחם העסקים וההייטק ברעננה, לציין את החניך האלף בתכנית הסייבר הלאומית "מגשימים", שייסדו צה"ל וקרן רש"י, המכשירה בני נוער מהפריפריה בתחומי המחשבים והסייבר, כדי להגדיל את סיכוייהם להשתלב ביחידות הטכנולוגיה ובהמשך בתעשיית ההייטק.

 

התגאו: יו"ר קרן רש"י והרמטכ"ל לשעבר גבי אשכנזי, מנכ"לית קרן רש"י מיכל כהן, קובי כץ, סמנכ"ל מחשוב ומערכות מידע ברפאל, יוחנן זומרפלד, מנכ"ל Comsec, מנהלי המרכז לחינוך סייבר בקרן רש"י ומפקד 8200.

 

קובי כץ, יוחנן זומרפלד, גבי אשכנזי, מיכל כהן, שגיא בר וחניכי מגשימים (צילום: יח"צ קרן רש"י) (צילום: יח
קובי כץ, יוחנן זומרפלד, גבי אשכנזי, מיכל כהן, שגיא בר וחניכי מגשימים(צילום: יח"צ קרן רש"י)

 

על שלום וחדשנות

נחתם הסכם שיתוף פעולה אסטרטגי בין מרכז פרס לשלום ולחדשנות לחברת השילוח והלוגיסטיקה DSV, כחלק מהקמת מרכז החדשנות של ישראל. במסגרת השותפות יפעלו שני הצדדים לקידום סטארט-אפים ישראליים בראשית דרכם העסקית, וחיבורם אל תעשיית ההיטק הישראלית. החתימה על השת"פ התקיימה במעמד יו"ר מרכז פרס לשלום ולחדשנות חמי פרס, וסמנכ"ל החטיבה המסחרית של DSV, רנה פאלך-אולסן.

 

חמי פרס (מימין) בחתימה על שת"פ עם DSV ()
חמי פרס (מימין) בחתימה על שת"פ עם DSV

 

בושם אצל ברטה

המעצבת הישראלית והבינלאומית, ברטה, ממשיכה להכות גלים בהוליווד, והפעם הלבישה את הזמרת בריטני ספירס בטקס ה-Holllywood Beauty Awards, כשזו עלתה לבמה לקבל את פרס בושם השנה בו זכתה. 

 

 

בריטני ספירס לובשת ברטה ()
בריטני ספירס לובשת ברטה

 

משאלה של גוגל

שריאל בן ה-16.5, החולה במחלה מסכנת חיים, ביקש לפגוש את מנכ"ל גוגל ישראל. עמותת Make-A-Wish Israel, בראשות המייסדת והמנכ"לית דניס בר אהרון, המגשימה משאלות ילדים חולים במחלה מסכנת חיים, פנתה לברק רגב, מנכ"ל גוגל ישראל, ומשאלתו של שריאל התגשמה.

 

ברק רגב, שריאל, דניס בר אהרון (צילום: דפנה מנדל) (צילום: דפנה מנדל)
ברק רגב, שריאל, דניס בר אהרון(צילום: דפנה מנדל)

 

בקצר...

חברי הנהלת ההסתדרות הציונית העולמית הגיעו לסיור במתקני חברת "המשקם", החברה הלאומית לקידום ולהעסקת עובדים עם מוגבלויות. מנכ"ל החברה, ערן זיני, הציג פרויקטים חדשים לשילוב אנשים עם מוגבלויות בשוק התעסוקה.

 

שת"פ חדש בין אוניברסיטת NYU למיזם כחול-לבן, PIE Challenge. חוקרים באוניברסיטה בניו-יורק יבצעו מחקר לפי נתונים שיתקבלו מ-PIE Challenge, ויפותחו פתרונות חדשניים בעזרתם יוכלו מורים להתאים אישית תוכנית למידה לתלמידי מתמטיקה 5 יח"ל בכיתות י'. המנצחים יזכו בפרס של מיליון שקלים, כשהפתרון יוטמע בבתי ספר בפריפריה.

 

שיתוף פעולה יהודי ובדואי בתחום ההייטק בנגב ייושם ברחבי הארץ: לאחר פיילוט מוצלח של חללי העבודה המשותפים NETGEV בערד, דימונה וביישוב הבדואי חורה, יכריז מנכ"ל סיסקו העולמי על פתיחת האבים נוספים בירושלים ובפריפריה הצפונית. היוזמה והכספים: משרדי ממשלה, סיסקו, רשויות מקומיות וארגון ארץ עיר.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים