שתף קטע נבחר

לוחם מגדוד חי"ר הורשע באונס חיילת

האונס אירע ביוני אשתקד, בעת שהשניים היו בחופשה. לאחר חשיפת הפרשה ב-ynet טען הלוחם: יחסי המין היו בהסכמה. גזר דינו יינתן בהמשך

 

 

 

בית הדין הצבאי ביפו הרשיע היום (ג') באונס ובמעשה מגונה לוחם מגדוד חי"ר שתקף מינית חיילת. הלוחם, שהחשדות נגדו נחשפו ב-ynet, כפר באישומים וניהל משפט הוכחות.

 

האונס והתקיפה המינית אירעו ביוני 2017, במהלך חופשה של השניים. החייל נעצר בסוף אותו החודש וגזר דינו יינתן בהמשך.

הלוחם שהורשע באונס, בדיון משפטי לפני יותר מחצי שנה (צילום: יריב כץ) (צילום: יריב כץ)
הלוחם שהורשע באונס, בדיון משפטי לפני יותר מחצי שנה(צילום: יריב כץ)

 (צילום: מוטי קמחי) (צילום: מוטי קמחי)
(צילום: מוטי קמחי)

בחקירתו הראשונית ביוני האחרון במשטרה הצבאית החוקרת הודה הלוחם שקיים יחסי מין עם החיילת, אך לפי גרסתו המעשים היו בהסכמה. בדיקת פוליגרף נערכה לשניים ובמהלך החקירה נאספו עדויות מעדים נוספים בנוגע לאירוע שהתרחש בבית פרטי בעת שהשניים היו בחופשה.

 

לפי כתב האישום שהוגש נגדו, הלוחם והחיילת יצאו לבר ולמועדון בתל אביב עם חיילים נוספים. בתחילת הערב ציינה החיילת בפני הנוכחים כי אם למישהו מהם אין היכן לישון באותו ערב, הוא מוזמן לישון בביתה בחדרו של אחיה.

 

במהלך הריקודים במועדון הלוחם נצמד לגופה של המתלוננת. היא ניסתה להרחיקו, הפנתה את תשומת לבה של חיילת אחרת וזו משכה אותו לעברה והרחיקה את החיילת מגופו של הנאשם.

 

מאוחר יותר כתב הלוחם וואטסאפ לחיילת: "אין לי איפה לישון גם אין רכבות מה את אומרת?". היא הציעה לו לישון בביתה והוא השיב בחיוב. שם הוא אנס אותה. צו איסור פרסום הוצא על תפקידה של החיילת בגדוד ועל שם הגדוד. 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: יריב כץ
הלוחם שהורשע באונס
צילום: יריב כץ
מומלצים