שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  מוזמנים למוסכי סמל"ת: דגמי ג'יפ וקרייזלר שונים
  יבואנית ג'יפ וקרייזלר מזמינה מאות מכוניות למוסכים המורשים עקב בעיות אפשריות עם אלטרנטור וכרית אוויר בטיחותית. משך הזמן הנדרש להחלפה - כשעה

  חברת סמל"ת, יבואנית מותגי הרכב ג'יפ וקרייזלר השייכים לקונצרן פיאט-קרייזלר האיטלקי, תזמין למוסך כמה מאות מכוניות ג'יפ ג'רנד צ'ירוקי וקרייזלר 300 משנות הייצור 2011 עד 2014. בשני המקרים ייבדק ובמידת הצורך יוחלף האלטרנטור "כדי למנוע אפשרות להתחממות יתר העלולה לגרום לכיבוי הרכב".

   

  למוסך - ג'יפ רנגלר ()
  למוסך - ג'יפ רנגלר

   

  בסמל"ת אומרים כי במסגרת הריקול - שיתבצע רק לאחר שחלפים מתאימים יגיעו ארצה - יוזמנו 494 מכוניות מדגם ג'יפ גרנד צ'ירוקי שיוצרו בין השנים

  2012 ו-2014, ו-75 מכוניות מדגם קרייזלר 300 שיוצרו בין השנים 2011 ו-2014. ביבואנית אומרים כי משך הבדיקה וההחלפה - אם יהיה בה צורך - יארכו כשעה אחת.

   

  בקריאה נפרדת לתיקון מעורבים שוב שני המותגים, הפעם ג'יפ בדגם רנגלר וקרייזלר 300 ו-300C משנות הייצור 2009 עד 2013. במכוניות שיוזמנו למוסך תוחלף כרית האוויר הבטיחותית בצד הנוסע, עקב מה שסמל"ת מתארת כ"אפשרות של ליקוי במערכת ניפוח האוויר וכדי למנוע אפשרות של פעולה לא תקינה במקרה של תאונה". גם כאן צפויה הפעולה לארוך כשעה, לדברי היבואנית.

   

  בעלי מכוניות מכל הדגמים המוזכרים המעוניינים לבדוק אם גם רכבם יוזמן למוסך, יכולים לעשות זאת באמצעות מוקד שירות הלקוחות של סמל"ת בטל. 3330*, או באזור המתאים באתר החברה.

   

  יש להזכיר כי תקנות הרכב בישראל קובעות כי בעל הרכב לא יישא בכל הוצאה הקשורה לקריאה חוזרת לתיקון. עוד קובעת התקנה כי חובה לבצע את התיקון תוך שישה חודשים, וכי מי שלא יעשה זאת לא יורשה לחדש את רישיון הרכב או להעביר עליו בעלות.

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  ynet רכב בפייסבוק
  לוח winwin
  מומלצים