שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  וואטסאפ מציגה: יותר זמן לתקן את הפאדיחה
  גרסת בטא של תוכנת המסרים הפופולרית חושפת כי יוענק זמן ארוך יותר מאשר 7 דקות על מנת למחוק ולתקן הודעות שכבר נשלחו. בגרסאות החדשות יצטרפו גם נעילת המיקרופון להקלטות קוליות ואימוג'ים גדולים יותר

  אפליקציית המסרים הגדולה בעולם ממשיכה לעדכן גרסאות והפעם תורם של אנשי האנדרואיד לצפות לחידושים מרעננים. אתר חדשות הוואטסאפ הנפוץ, wabetainfo מדווח כי במהלך חודש מרץ יתווספו לאפליקציה כמה חידושים ושיפורים לחידושים מהעת האחרונה.

   

  ראשית, האפשרות למחוק הודעה אצל הצד אליו היא נשלחה, עודכנה ובאחת הגרסאות הקרובות היא תקבל פרק זמן ארוך יותר בו יוכל הצד השולח למחוק את ההודעה, כאשר במקום פרק זמן של 7 דקות שהיה עד כה, הוא יוארך לקצת מעל שעה. (שעה ושמונה דקות). השינוי הזה מגיע כחמישה חודשים לאחר שבוואטסאפ הכניסו לראשונה את האופציה למחוק הודעות גם בצד אליו נשלחה ההודעה.

   

  אפשר לנעול את המיקרופון (צילום מסך: wabetainfo)
  אפשר לנעול את המיקרופון(צילום מסך: wabetainfo)

   

  שינוי נוסף ממנו כבר נהנים משתמשי האייפון ובקרוב גם משתמשי האנדרואיד היא האופציה לנעול את המיקרופון בזמן הקלטה קולית של הודעה, כך שאין צורך להחזיק את האצבע על לחצן ההקלטה לכל אורכה, דבר שגרם להודעות קטועות אצל אנשים ולהרבה תסכול.

   

  לא רק אימוג'ים. מעכשיו גם סטיקרים (צילום מסך: wabetainfo)
  לא רק אימוג'ים. מעכשיו גם סטיקרים(צילום מסך: wabetainfo)

   

  תוספת חדשה שתגיע בקרוב היא מה שמוגדר על ידי וואטסאפ כ"סטיקרים", או במילים אחרות, אימוג'י גדולים, שאמורים להפוך את חוויית הצ'ט למרעננת יותר ועשירה יותר. תוספת אחרונה תהיה האפשרות לסמן הודעות שלא הגיעו ישירות מהמשתמש ממנו קיבלנו אותה, אלא כאלו שהועברו ממשתמשים אחרים. זה יאפשר למשתמש להיות בררן יותר כלפי הודעות שרשרת וליצור עבורו את האבחנה בין כאלו לבין הודעות לגיטימיות שקיבלנו מאנשי הקשר שלנו.

   

  השינויים המדוברים מופיעים כעת בגרסאות הבטא של האפליקציה אצל משתמשי האנדרואיד והם יתחילו לזרום אל כלל משתמשי האנדרואיד במהלך חודש מרץ.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים