שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  צילום: shutterstock
  הכפיל של צ'רנוי בקמפיין
  מפתח אל על לאוסישקין, לפידות ואשרת בשת"פ, טיב טעם בקמפיין של חופש, אמנות נוסח דיסקונט. רכילות עסקית

  ניקול ראידמן ושני ילדיה, מישל בת -7 וריצ'י בן ה-3, נבחרו שוב לפרזנטורים של רשת גלי לקמפיין אביב קיץ 2018. עלות הקמפיין, שיעלה בחודש הבא, היא 3 מיליון שקלים, כששכרם של ראידמן וילדיה יועבר כתרומה לבתי חולים ועמותות, התומכים בילדים חולים ונזקקים. דן איתמר, סמנכ"ל השיווק והאסטרטגיה בקבוצת בריל, שבבעלותה רשת גלי, אמר שהבחירה נעשתה לאור הצלחת הקמפיין הראשון. צילומי הקמפיין יתקיימו בשבוע הבא, כשלסט הצילומים יגיע גם מי שיהיה הכפיל של מיכאל צ'רנוי, איש העסקים והאוליגרך הרוסי-ישראלי, בעלה של ראידמן ואבי הילדים.

  מישל וניקול ראידמן (צילום: אלכס ליפקין) (צילום: אלכס ליפקין)
  מישל וניקול ראידמן(צילום: אלכס ליפקין)
   

   

  זה שנחת וזה שממריא

  כ-500 מוזמנים, בהם אנשי עסקים בכירים ונציגי בכירים מענף התעופה והתיירות, הגיעו לאירוע הפרידה ממנכ"ל אל על היוצא, דוד מימון, והכניסה לתפקיד של המנכ"ל החדש - גונן אוסישקין. האירוע, שנערך במועדון ה-EAST בת"א, נפתח במינלינג עיסקי והמשיך לטקס, בו העניק מימון את מפתח אל על לאוסישקין. שותפיו העסקיים וחבריו של מימון ערכו לו סרט פרידה מרגש, שכלל גם ברכה אישית מריי קונוק, נשיא בואינג בשנים 2010-2017, עימו חתם מימון על תכנית ההצטיידות של 16 מטוסי הדרימליינר החדשים.

   

  בנוכחים: מנכ"לי אל על לשעבר חיים רומנו, עמוס שפירא ויואל פלדשו, מנכ"ל איסתא אחישי גל, נשיא בואינג ישראל, טל גרנות גולשטיין, מנכ"לית הוט, לילך אשר טופילסקי, מנכ"לית דיסקונט, מאיר ועדנה שמיר, יעקב הלפרין, מנכ"ל חברת התעופה הפולנית לוט, שהגיע במיוחד לאירוע, עמי הראל, יו"ר אל על אלי דפס, סגנית היו"ר, תמי מוזס בורוביץ, עם ילדיה, ובני המשפחה של היוצא והנכנס.

  גונן אוסישקין ודוד מימון (צילום: סיון פרג') (צילום: סיון פרג')
  גונן אוסישקין ודוד מימון(צילום: סיון פרג')

  דוד מימון ודוד עברי (צילום: סיון פרג') (צילום: סיון פרג')
  דוד מימון ודוד עברי(צילום: סיון פרג')
   

   

  שרים לפידות

  גילה לפידות, מבעלי קבוצת "לפידות", השיקה דיסק משותף של שיריה עם המוזיקאי והמנצח קובי אשרת, "אני הסלע". באירוע, שהתקיים בפאסטל, ביצעו זמרים שונים את השירים, ולפידות שיתפה את הנוכחים בעובדה שמקור ההשראה שלה הוא הבעל והבעלים של הקבוצה – עמי לפידות. בנוכחים: אהובה ינאי, דליה ממרוד, תמי ויהודה רוה, לינדה סגול, אתי פרופר, יונה ברטל, שרי וכרמי גילון, עופרה וחיים יעקובי.

  גילה ועמי לפידות (צילום: איציק בירן) (צילום: איציק בירן)
  גילה ועמי לפידות(צילום: איציק בירן)
   

  עמי לפידות, יונה ברטל, קובי אשרת (צילום: איציק בירן) (צילום: איציק בירן)
  עמי לפידות, יונה ברטל, קובי אשרת(צילום: איציק בירן)
   

    

  שובל וגרין נגד מפגעים

  נדב שובל וישי גרין, מייסדי הסטארטאפ Spot.IM, השיקו תוכנית למאבק במפיצי תוכן פוגעני, במסגרתה נעשה שיתוף מידע בזמן אמת על סוג התוכן ופרטי המפיץ עם חברות המתמחות בשמירה על הבטיחות באינטרנט. החברה, שנוסדה ב 2012, גייסה עד היום כ-37 מילון דולרים, ומחזיקה במשרדים בתל אביב, לונדון וניו יורק.

  נדב שובל וישי גרין (צילום: שחף הבר) (צילום: שחף הבר)
  נדב שובל וישי גרין(צילום: שחף הבר)
   

   

  אותות לברקת וגונדרס

  במושב הנעילה של כנס שדרות לחברה, שהתקיים במכללת ספיר, קיבלה אשת העסקים ונשיאת מועדון הכדורגל הפועל באר שבע אלונה ברקת את אות היזם החברתי ע"ש מנחם בגין על תרומה לחברה ועל פעילות חברתית המטפחת ערכים של שוויון, נתינה, אחריות הדדית ואהבת האדם. את אות המופת על תרומה לביטחון חברתי קיבלה (סא"ל) מיל' עירית אורן גונדרס, יו"ר עמותת אור למשפחות, על פעילותה למען משפחות שכולות.

  אלונה ברקת (שניה מימין) מקבלת אות היזם (צילום: שחר מגל) (צילום: שחר מגל)
  אלונה ברקת (שניה מימין) מקבלת אות היזם(צילום: שחר מגל)
   

   עירית אורן גונדרס (צילום: מוקי שוורץ) (צילום: מוקי שוורץ)
  עירית אורן גונדרס(צילום: מוקי שוורץ)
   

   

  דיסקונט מעודד אמנות

  הושק ספר אוסף האמנות הישראלית של בנק דיסקונט, אותו כתב וערך האוצר יונה פישר. באירוע ההשקה נכחו ראשי הנהלת הבנק לדורותיהם: המנכ"לית לילך אשר-טופילסקי וליאון רקנאטי, רוני גילת-בהרב, מנכ"לית כריסטי'ס ישראל, ראש עיריית הרצליה משה פדלון, נציגי העירייה והמוזיאון. באירוע הוכרז על הענקת פרס דיסקונט לעידוד האמנות הישראלית במוזיאון הרצליה לאמנות עכשווית - לאמן חיימי פניכל. הודעה נוספת ששוחררה במעמד היא על פרס בגובה 40 אלף שקלים, שיוענק החל משנה זו לאמן או אמנית ישראלית על ידי ועדת האמנות של הבנק.

  יונה פישר, לילך אשר טופילסקי, ליאון רקנאטי, משה פדלוןצילום: אסף ברנר (צילום: אסף ברנר) (צילום: אסף ברנר)
  יונה פישר, לילך אשר טופילסקי, ליאון רקנאטי, משה פדלוןצילום: אסף ברנר(צילום: אסף ברנר)
   

   

  חופש עם טעם

  רשת טיב טעם עולה בקמפיין חברתי עם הסלוגן "טיב טעם - החופש לבחור", כקריאה לחופש של כל אדם לבחור באורח החיים המתאים לו, לאכול כשר או לא, לעשות קניות גם בשבת. מטרת הקמפיין, שעלותו כ-2 מיליון שקלים, להזכיר את יסודות החופש והבחירה של מגילת העצמאות. מהרשת נמסר, כי טיב טעם מבססת את היותה רשת מזון, שמייצגת ערכי ליברליות ופלורליזם, ולכן היא מעודדת את חופש הבחירה.

  קמפיין טיב טעם (צילום: אסף לוי) (צילום: אסף לוי)
  קמפיין טיב טעם(צילום: אסף לוי)
   

   

  אינטל מופתעים

  מנכ"ל אינטל העולמית, בריאן קרזניץ, הפתיע אמש את עובדי אינטל ישראל, כשהגיע להיכל מנורה מבטחים לערב הוקרה לעובדים, שהשיקו את מעבדי הדור ה-8, שפותחו בהובלת מרכזי הפיתוח של אינטל בישראל. התרגשו במעמד: גרגורי בריאנט, סגן נשיא בכיר באינטל העולמית, קרין אייבשיץ סגל, מנכ"לית מרכזי הפיתוח של אינטל ישראל, מקסין פסברג, לשעבר מנכ"לית אינטל ישראל, ויניב גרטי, מנכ"ל אינטל ישראל.

  גרגורי בריאנט, קרין אייבשיץ סגל, מקסין פסברג, בריאן קרזניץ, רועי בר נתן, יניב גרטי (צילום: פאביאן קולדורף) (צילום: פאביאן קולדורף)
  גרגורי בריאנט, קרין אייבשיץ סגל, מקסין פסברג, בריאן קרזניץ, רועי בר נתן, יניב גרטי(צילום: פאביאן קולדורף)
   

   

  זוכרים את ארד

  המכללה האקדמית נתניה ערכה ערב אזכרה לציון 30 לפטירתו של מייסד המכללה, פרופ' צבי ארד ז"ל. בטכס נכחו בבכירי המכללה, מייסדיה ואנשי עסקים, כדוגמת פרופ' יעקב הרט, נשיא האקדמית נתניה, יצחק תשובה, גדעון ויאיר המבורגר, שר האוצר משה כחלון.

  יאיר המבורגר, יצחק תשובה, יעקב הרט, גדעון המבורגר ()
  יאיר המבורגר, יצחק תשובה, יעקב הרט, גדעון המבורגר

   

  מינוי: שרייטר לשיף

  בשעה טובה מגיעה לרו"ח (עו"ד) רוני שרייטר, על הצטרפותה ל-RSM שיף הזנפרץ ושות' רו"ח. רו"ח ראובן שיף, שותף מנהל וממייסדי הפירמה, אמר כי שרייטר היא משב רוח מרענן שרייטר, והיותה יועצת מס ישראלי ובינלאומי לחברות ישראליות ולתאגידים גלובליים, תרחיב את סל השירותים של המשרד ותעניק ללקוחות ערך מוסף.

  רוני שרייטר (צילום: נופר חסון אנדלמן) (צילום: נופר חסון אנדלמן)
  רוני שרייטר(צילום: נופר חסון אנדלמן)
   

   

  מהאוצר לבר אילן

  זהר יינון החל את תפקידו כמנכ"ל אוניברסיטת בר-אילן. יינון, שהחל את דרכו המקצועית באגף התקציבים במשרד האוצר, מחליף את רו"ח מנחם גרינבלום, שפרש לגמלאות.

  זהר יינון (צילום: דוברות אונ' בר אילן) (צילום: דוברות אונ' בר אילן)
  זהר יינון(צילום: דוברות אונ' בר אילן)
   

   

  קונצרט קרקס

  בנק הפועלים קיים, כחלק משיתוף פעולה של פועלים בקהילה עם התזמורת הפילהרמונית הישראלית קונצרט מיוחד לקהילה, במטרה לקדם את התרבות והנגשת המוזיקה הקלאסית לילדים ובני נוער משכבות מוחלשות. הקונצרט, "קונצרט קרקס", שהתקיים בהיכל התרבות כלל יצירות מוכרות, ששולבו במופעי ליצנות ואקרובטיקה. על הניצוח: רוני פורת. בין העמותות שחניכיהן נהנו מהקונצרט והקרקס: אור שלום, כנפיים של קרמבו ואקי"ם.

  קונצרט פועלים לקהילה ( צילום: צורי פטל) ( צילום: צורי פטל)
  קונצרט פועלים לקהילה( צילום: צורי פטל)

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים