שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  מניות פירמידת בזק הובילו את בורסת ת"א לירידות
  ת"א 35 ו-125 ירדו ב-0.2%; בזק ירדה ב-1.7% על רקע קנס של 30 מיליון שקל על פגיעה בתחרות; דיסקונט דיווח על זינוק של 40% ברווח הנקי - המניה קפצה ב-3.9%; ברקע למסחר: התפטרותו של היועץ הכלכלי הבכיר של טראמפ

  הבורסה בתל אביב סגרה את היום (ד') באדום עם ירידות קלות של 0.2% במדדים המובילים.

   

  מניות פירמידת בזק הובילו את הירידות: בזק ירדה ב-1.7%, אינטרנט זהב איבדה 4.3% מערכה ובי-קום נסוגה ב-1%. ברקע: הודעה של בזק על צימצום

  חלוקת הדיבידנד, וקנס של 30 מיליון שקל שהוטל עליה בגין פגיעה בתחרות. מניית בנק דיסקונט קפצה ב-3.9% לאחר הדוחות הכספיים.

   

  מניות מרכזיות

  דלק קידוחים דיווחה על כניסה למו"מ לרכישת חלק ב-emg, על מנת לקדם את השמשת התשתית להזרמת הגז מלוויתן ותמר למצרים. דיווח זה מצטרף לדיווח שיצא הבוקר, על התקיימות כל התנאים המתלים בהסכם ירדן. מדובר בשתיים מתוך שלושת אופציות התשתית לייצוא גז למצרים (השלישית - בניית צינור של נתגז בכרם שלום).

   

   בזק נקנסה ב-30 מיליון שקל על פגיעה בתחרות, המנכ"לית הנדלר תשלם 700 אלף שקל.

   

  חברת רבל דיווחה כי במהלך התקופה שחלה ממועד הדיווח על קבלת הסכמי מסגרת חדשים מיום 6 בפברואר 2018 ועד היום, התקשרו חברות הקבוצה בהסכמי מסגרת חדשים לאספקת מוצרים ותבניות בהיקף כולל של כ-85.7 מיליון אירו. מתוך סכום זה, כ-50.1 מיליון אירו הם הסכמים לאספקת מכלולים ושסתומים בתחום מערכות הרכב, וכ-35.6 מיליון אירו הם הסכמים בתחומים החלקים המבניים לרכב (פעילות חברת ארקל).

   

  מנרב פרויקטים תוצאות שיא לשנת 2017: ההכנסות החברה עלו לכ-476.4 מיליון שקל, הרווח הגולמי גדל ב-11.9% לכ-70.5 מיליון שקל. והרווח הנקי השנתי טיפס לכ-40.4 מיליון שקל.

   

  תמדא ופורסייט מדווחות על מיזוג, במסגרתו תעביר פורסייט את כל נכסיה לחברה בת (בשם Eye Net), שהבעלות עליה תעבור לחברת תמדא - בתמורה תקבל פורסייט 74.5% ממניות תמדא.

   

  דיסקונט - הבנק מסכם את שנת 2017 עם עלייה של כ-40% ברווח הנקי ל- 1.26 מיליארד שקל, ועם תשואה להון של 8.4% - לעומת תשואה של 6.6% בשנת 2016.

   

  סדקים במערכת היחסים בין דירקטוריון כלל ביטוח למנכ"ל איזי כהן. "כלכליסט" דיווח הבוקר שדירקטוריון כלל ביטוח שכר את שירותיו של משה ברקת, לשעבר יו"ר החברה המתחרה הפניקס, כדי להכין עבודת ביקורת על ביצועי החברה והמלצות לאן פניה בעתיד. העבודה שהגיש ברקת, בת כ־120 עמודים, נגעה בבעיות מהותיות שנוגעות לניהול החברה, החולשות שלה והגורמים שהביאו לנסיגה בביצועיה בשנים האחרונות, לצד נקודות חוזקה והמלצות כדי להחזיר אותה לדרך המלך.

   

  ברקע למסחר

  התפטרותו של גארי קוהן, היועץ הכלכלי הבכיר והמוערך של נשיא ארה"ב דונלד טראמפ, בשל החלטת מכסי המגן של הנשיא. אמש בניו יורק, טרם ההתפטרות, ננעלו המדדים בעליות קלות.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים