שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות

  חשד: חוקר משטרה ביצע עבירות מין בנשים מרוסיה שהועסקו בזנות

  במחלקה לחקירות שוטרים חושדים כי שתי נשים, שמסרו עדות על כך שנפלו קורבן לסחר בבני אדם, הותקפו מינית על ידי חוקר משטרה. במשטרה דיווחו עליו למח"ש כששמעו על המקרה והוא הושעה

  המחלקה לחקירות שוטרים עצרה חוקר משטרה בן 30 בחשד לביצוע עבירות מין בשתי נשים מרוסיה, שהגיעו לארץ למטרות עיסוק בזנות. לפי החשד, המעשים בוצעו במהלך חקירת שתי הנשים שמסרו עדות כמי שנפלו קורבנות לסחר בבני אדם.

   

  בשל המעשים המיוחסים לו, פעלה המשטרה להרחקתו של השוטר החשוד מהתחנה שבה הוא משרת באזור המרכז, והוא הושעה מתפקידו עד לבירור החשדות.

   

  המעצר של השוטר התבצע ברקע חקירה של היחידה המרכזית במשטרת מחוז תל אביב לאיתור קבוצת אנשים שסוחרת, לפי החשד, בהבאת נשים ממדינות במזרח אירופה למטרות של עיסוק בזנות. במהלך החקירה בתיק זה נעצרו כמה חשודים ואף הוגשו נגדם כתבי אישום.

   

  במקביל לחקירה התעורר חשד כי אחד מהשוטרים מקיים יחסי מין עם אחת הנשים תוך כדי ניצול חולשתה ומצוקתה. בעקבות כך עודכנה המחלקה לחקירות שוטרים בפרטים ונפתחה חקירה נגד השוטר. פרט לעבירות המין מיוחסות לשוטר גם עבירות שוחד ושיבוש מהלכי חקירה.

   

  ממח"ש נמסר כי "על פי החשד, השוטר קיים יחסים מיניים עם שתי נשים, בעת שעסק בחקירה בעניינן, לאחר שמסרו עדות כקורבנות סחר בבני אדם. חקירתו של השוטר נמשכת".

   

  מהמשטרה נמסר בתגובה: "עם קבלת הדיווח על אודות המקרה, פיקוד היחידה פנה למחלקה לחקירות שוטרים ודיווח על כך באופן מיידי. אנו רואים באירוע, ככל שארע, אירוע חמור ביותר, שלא עולה בקנה אחד עם ערכי משטרת ישראל ונוגד את טוהר המידות המצופה מכל אדם בכלל ומאיש אכיפת החוק בפרט. ככל שיימצא שהדברים אכן משקפים את המציאות, אדם כזה איננו יכול להמשיך ולשרת בשורות משטרת ישראל. המשטרה החליטה להוציא את השוטר לחופשה כפויה באופן מיידי ובמהלכה יוזמן לשימוע לשקילת המשך שירותו".


  פורסם לראשונה 08/03/2018 00:00

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים