שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  הרובוט שייתן לכם את התרופות שלכם בדיוק בזמן

  פיתוח חדש לכל בית: רובוט קטן בשם פילו (Pillo) שיודע לחלק את התרופות שאתם צריכים ובדיוק בשעה היעודה לכך. פילו יודע גם להשיב לשאלות בנושאי בריאות, ואם יש צורך בכך, גם לחבר אתכם לצ'ט וידאו עם הרופא

   

   

  איך לא חשבו על זה קודם: רובוט ביתי חדש מבטיח לדאוג שתקחו את התרופה בזמן, כשהוא מזכיר לכם לקבל ממנו את הגלולה בדיוק בדקה הנדרשת. אבל הוא הרבה יותר מסתם דיספנסר דיגיטלי: "פילו" יודע גם להשיב על שאלות רפואיות, ואפילו לקשר אתכם אל הרופא המטפל שיכול לעקוב אחר נטילת התרופות.

    

  המתקן החדש העונה לשם Pillo מבטיח לסייע למטופל ליטול את התרופות בזמן. מדובר במכשיר המתחבר לאפליקציה בטלפון הסלולרי, דרכו המכשיר מופעל. הוא מאפשר להטעין במחסניות כ-300 גלולות שונות למשך עד 28 ימי טיפול. הליך ההטענה הוא פשוט, ומתבצע באמצעות האפליקציה בה מקלידים את מועדי הנטילה הנדרשים לכל גלולה, על פי ימים, ושעות.

   

  פילו. מאפשר גם וידאו צ'ט עם הרופא ( ) ( )
  פילו. מאפשר גם וידאו צ'ט עם הרופא

   

  בהגיע השעה המתאימה, Pillo מתעורר לחיים, ומזכיר למטופל בקול אנושי ובכיתוב על גבי המסך, כי עליו ליטול את התרופה. הגלולות נפלטות אל כוסית, וכל שנשאר למטופל הוא ליטול את הגלולות. בכל מכשיר ניתן להטעין תרופות למטופל אחד בלבד.

   

  אבל המכשיר עושה הרבה יותר: בדומה ל"סירי" ו"אלכסה", פילו יכול לתקשר עם הסובבים איתו, להשיב על שאלות בריאותיות, לבצע חיפוש באינטרנט, ואפילו לתקשר בשיחת וידאו צ'ט עם הרופא המטפל שגם מקבל דיווח שוטף על נטילת התרופות על ידי המטופל.

   

  החברה סיימה לפני כשלוש שנים גיוס המונים לפיתוח הרובוט, במסגרתו הוא נמכר בעלות של כ-600 דולרים ליחידה. בקרוב יתחיל שיווקו לציבור הרחב, במחיר שטרם פורסם.

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  הרובוט שייתן את התרופה בזמן
  ד"ר רק שאלה
  מחשבוני בריאות
  פורומים רפואיים
  מומלצים