שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  איפה היה אלוהים בהדחה של "המירוץ למיליון"?
  זעקותיהם ההולכות וגוברות של המתמודדים לאלוהים סוף-סוף הגיעו לייעדן. בכבודו ובעצמו הוא מבקש להבהיר שהוא מקשיב לכולם, מתנצל שהוא לא יכול להציל את כל המשתתפים מהדחה ומודה שאפילו הוא מתפלל לסוף העונה. אם למתמודדים מותר להטריד את אלוהים בכל שטות, סמדר שילוני מרשה לעצמה להיכנס לנעליו
  אני זוכר את הרגע שבו התחלתי לצפות בעונה הנוכחית של "המירוץ למיליון". זה היה בערך בסוף השליש הראשון של העונה. המלאך שאחראי על התפילות, גוגלאל, הביא לתשומת ליבי שבזמן האחרון יש ריבוי של בקשות מוזרות: אלוהים, תעזור לי לדחוף את היד לחבית הנפט הזאת; אלוהים, בבקשה בבקשה תעשה שנמצא את הפאנלה הנכונה; אלוהים אני נשבעת שאני אתחיל לקרוא דף גמרא אם תעזור לי לדרג את הפלפלים החריפים האלה בסדר עולה. מרוב סקרנות התחלתי לעקוב. אז לצערי לא ראיתי מההתחלה - הייתי שמח לספר לנכדים שלי, שמן הסתם גם יצפו בעונה הזאת בעתיד, שהייתי שם כשהכול התחיל - אבל אפשר להגיד שבהחלט פיניתי לזה זמן.

   

  "המירוץ למיליון" - רגע ההדחה

  "המירוץ למיליון" - רגע ההדחה

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

  אני תמיד שומע את כל התפילות שלכם, לפחות מקשיב, גם אם לא תמיד עושה משהו בנידון, וגם הפעם שעיתי לכולן. לפעמים בזמן אמת, לפעמים בזמן השידור הודות להגמשה קטנה של חוקי הזמן-חלל שהוכשרתי לשלוט בהם. אם לא צפיתי בהקלטה ניצלתי את הפסקות הפרסומות כדי לטפל בעניינים אחרים שעמדו על הפרק, אבל כמו שבטח שמתם לב בחלק מהדברים פישלתי. מזג האוויר באירופה ובאמריקה קצת יצא מכלל שליטה בשבועיים של משימות ממש תובעניות במירוץ וגם הגעתי באיחור לכמה פליטות פה של טראמפ ולקטסטרופות בגזרה הסורית. סליחה. אני מבטיח שאחרי שהעונה תיגמר יתפנה לי המון זמן ואני אוכל לחזור לבקשות שאפילו לא הספקתי לפתוח ושוב ישועת השם תהיה כהרף עין, כמו שהפרסומת מבטיחה.

   

  אני יודע מה כולכם שואלים את עצמכם – האם יש לי פייבוריטים, האם אני שולח עזרה שמימית לכל מי שמבקש מספיק יפה או מבטיח לי מספיק דברים, או שאני פשוט מעדיף מתמודדים מסוימים, ואם כן – למה דווקא אותם. שתי התשובות נכונות, אגב. אומנם כולכם נבראתם בצלמי ובדמותי אבל אני רק נותן את התקציב לפיתוח ואת שאר הסדרה אתם אמורים ליצור לבד, כדי ליישם את עיקרון חופש הבחירה. מה שאומר שלחלק מהסדרות אני מתחבר ולחלק פחות. זה לא משפיע על חלוקות התקציב הבאות – אני מקפיד לא לערבב בין הרשויות – אבל היו סדרות שפחות התחברתי אליהן, לפעמים אפילו כאלו שאני כתבתי בעצמי. למשל הסדרה ההיא על איוב, שחשבתי שיהיה נחמד לעשות משהו קצת אפל, אתם יודעים, לגעת ביאוש ובשאלות קיומיות עמוקות על אמונה וגורל, אבל בשלב מסוים הרגשתי שהעלילה קצת מתחילה לחזור על עצמה ולא ידעתי איך אני אמור לסיים את זה. השארתי את זה לאחד העובדים פה ולמדתי את השיעור שלי - בעיקרון אני מעדיף ריאליטי קצת יותר מבדר.

   

  מה נשמע? נתגעגע ()
  מה נשמע? נתגעגע

   

  אבל בהיענות לתפילות אני לא מפעיל שיקולים אישיים. אני נותן למי שאפשר בלי משוא פנים. התפילות הן באמת קטע טריקי במיוחד כי בתוכנית כמו "המירוץ" כמעט תמיד הבקשות סותרות אחת את השניה. זוג אחד מבקש לצאת ראשון מהמשימה, אבל גם זוג אחר מתחנן ממש שאני אתן לו כוח לסיים אותה. במקרים כאלה אני פשוט מסמן את הבקשה כ-unread ונותן למציאות לעשות את שלה. אבל כן חשוב לי שתדעו שלמרות שיש נוסחים מקובלים לתפילות – גם אני מוצא את עצמי לא פעם אומר 'הכול בחזקת סומין' כדי למצוא דברים שאבדו לי, כמו למשל סוף העונה הנוכחית, וגם רבי בנימין, אגב, מפוזר ממש כמוני – אבל אני מקבל את כל הנוסחים וכל השפות כולל החילוניות, ואני ממש לא צריך שתבטיחו לי דברים. אני עושה הכול מאהבה וגם מתוך רצון טבעי לקדם את העונה.

   

  עוד מעט מגיע הגמר, ואני חייב להודות שאני שמח, העונה הזאת התחילה קצת לסחוט אותי רגשית. ועם כמה שאני מרוצה מזמן האוויר החינמי שאני מקבל בפריים טיים של העם הנבחר, וזאת תמיד חשיפה חיובית שמהללת ומשבחת אותי, ומבהירה שהרצון שלי הוא זה שיקבע בסופו של דבר, אני כבר קצת רוצה בעצמי שזה יגמר. ואולי זה הזמן להתנצל בפני כל מי שהצטער על הדחתם של נטע ועומר החמודים, באמת שלא יכולתי לעשות הרבה אחרי שהם איבדו את הרמז. דבר אחד ווידאתי - מתי שהוא בעתיד – אתם יודעים, לזמן אין משמעות פה – היא תקבל את ה-A1 שלה משודרג עם כל התוספות. אני עדיין מנסה להבין מה זה. מכוניות הן לא הצד החזק שלי, אני יותר בעניין של צוללות.

   

  להתראות במוצ"ש, אינשאללה.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  7 לילות
  מומלצים